Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam pistalicu migavca by Arakis

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Drugari,

na BJB zurci na tomboli sam osvojio pistalicu za migavac sa ugradnjom koje ugradjuje nas dobri @Arakis

Posto ja to ne planiram da ugradim na svoj motor,zelim  tu nagradu da poklonim nekome.

 

Kako je cela organizacija tombole na humanitarnoj bazi,tako bih zeleo da bude i ovo. Bilo bi pozeljno da neko ko se prijavi za pistalicu,uplati neki iznos koji smatra da je prikladan.

 

uplatnica_dedamrazijada_bjbikersbeograd.png

 

Pozdrav svima i vidimo se na Dedamrazijadi ! :takoje:

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Poklanjas a treba da se uplati ?

Izvinjavam se sto drugacije razmisljam al u zadnje vreme ima nekih cudnih stvari na forumu.

Ta zujalica kosta 150 din u proseku. Ako je nekom saljes, platice oko 200-300 din postarine itd.

Kad dodjes na neko druzenje, pokloni nekom iz ruke u ruku i to je to.

No dobro, sad ce se javiti svi za i protiv, bice tu sada svega a ja ne znam sta mi je trebalo da komentarisem :)

Pozdrav druze, znam da ti je dobra namera, nego kazem, nekad nesto krene pa i drugi kao da ih je to povuklo...poklanjam ja, al ti sto si prihvatio,sad i ti nesto da poklonis...sve je to u redu, nego ....

Ajde sada, diskusija neka krene :

..................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ocigledno nisi u toku ili sta vec...

Prvo ja sam napisao da je pozeljno da neko uplati,a ne i da je obavezno.

Drugo napisao sam da neko uplati iznos koji smatra da je prikladan,na njemu je da odluci koliko.

Trece to nije samo pistalica koja kosta 100din,to je pistalica koju ugradjuje @Arakis i vredi vise, jer se valjda i njegove ruke nesto cene.

Cetvrto prvo dobro razmisli pre nego sto svesno pokreces neku raspravu i jos na temi gde se nesto poklanja

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Peto, nisi napisao odmah sve u prvom postu ( ugradnju)

Sesto, moj post je sasvim OK na tvoj nedorečen post.

Sedmo, imam i ja pistalicu i na prvom skupu cu je pokloniti nekom bez ugradnje :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Sve je to lepo, poklanjas ali brate ne treba da uslovljavas poklon necim drugim, nema veze ko je pravio i koliko vrede njegove ruke, nije poenta u tome.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ljudi valjda cim vide uplatnicu,uplase se da je stigao novi racun za struju ili sta vec :)

 

Ja ne smatram da sam nekoga uslovio kad kazem da je pozeljno uplatiti  i to iznos koji sami odluce....i jos iznos uplatiti u dobrotvorne svrhe.

 

Evo imam novu ideju. 

Neka se javi ko hoce samo da mu poklonim pistalicu,a ja cu zauzvrat dobre volje uplatiti donaciju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Milose, razumemo se. 

Ja sam se javio, ne odoleh da prokomentarisem nekako misleci da mi je nelogicno.

Pravi poklon je onaj kad poklonis a da niko ne vidi. Jer kad to objavis, vec si Bogu manji.

A onda opet poklanjas a nesto trazis zauzvrat, prizeljkujes, smatras pozeljnim.

To sam komentarisao. Naknadno si promenio prvi post te izbrisan moj, no dobro, kako god...

Znam da si imao najbolju nameru :)

Posto smo se razumeli, pistalica tvoja da ode ko sto rece a ti,  ja i ostali u ovoj temi poklanjam, da poklonimo novac za Sremčicu….

:)

Jel se uplaćuje ko gore? Ne treba poziv na model.broj?

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ma pusti ih, zasto brisete postove, uzgred samo da napomenem da je GOX covek i veci humanista od vecine vas pa i mene.

Sad obrisite i ovaj post.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Bas ste nejasni. 

Nikako mi ne ide u glavu kako ste u ovoj temi prepoznali losu nameru sa bilo koje strane.

Milos nikoga ninasta nije uslovio. 

Ukoliko neko zeli,moze dobiti pistalicu po ceni koju sam odredi, sta je tu tacno lose.

Profitirace samo klinci iz Sremcice. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Niko nije spomenuo lošu nameru, pročitaj sve iznad. i na kraju, moj post. Ako poklanjam, onda poklanjam i ne tražim ništa za to, niti priželjkujem. U tome je poenta a ne u uplati novca za Sremčicu.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

@gox

Svaka cast za uplatu. To i jeste poenta svega,humanost.

pre 52 minuta, gox je napisao:

Peto, nisi napisao odmah sve u prvom postu ( ugradnju)

U prvoj recenici mog prvog posta,pise da je sa ugradnjom i da je ugradjuje arakis. Nije mi jasno kako si to mogao da previdis,a da smislis sve ovo ostalo sto si napisao...

 Svaka cast na uplati ,samo nisi trebao da se eksponiras zbog onoga sto si sam rekao...

pre 37 minuta, gox je napisao:

Pravi poklon je onaj kad poklonis a da niko ne vidi. Jer kad to objavis, vec si Bogu manji.

No,kako bilo. Sto se mene tice hvalio se ti ili ne,novac ide tamo gde treba :takoje:

Ja ono sto prizeljkujem je da neko uplati novac za decu kojoj je to neophodno,nisam ja nista trazio za uzvrat. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 17 sati, Ausländer je napisao:

Политичке и социјалне теме су забрањене на форуму.  Тако пише у Правилима која редовно читам. А испадоше главна па и основ за Витеза. Витеза....

Shvatio...

Vidim ja da ću ubuduće da se javim ovde samo kad imam problem sa motorom i da je to najpametnije :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Opušteno nego šta, al opušteno i sa mišljenjem. Što bi rekli Amerikanci-ti si OK i ja sam OK. Al to nama fali. Čim ne misliš kako se predvidja odmah ide napad :)

Razumem i ja ovaj forum i fala mu, mnogo sam ja ovde naučio. I uvek imam pomoć dobrih ljudi na forumu. Setim se mog puta po Istočnoj Srbiji ove godine, u samom startu pao motor sa ćopave, slomljena prednja kočnica dibidus. Rajko je došao i zamenio i zahvaljujući njemu put nastavio u trajanju od 5 dana. Tu je meni forum pravi.

I da, Milose uplati li ti šta god? Nemoj javno može i na pp.

:na_glavi:

Ako se niko još nije ponudio, ja dajem dodatnih 250 din za zujalicu (može na pp račun) a Rajko da džaba ugradi u korist Sremčice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 2 sati, Astral je napisao:

Bas ste nejasni. 

Nikako mi ne ide u glavu kako ste u ovoj temi prepoznali losu nameru sa bilo koje strane.

Milos nikoga ninasta nije uslovio. 

Ukoliko neko zeli,moze dobiti pistalicu po ceni koju sam odredi, sta je tu tacno lose.

Profitirace samo klinci iz Sremcice. 

 

U tom slucaju bi trebalo napisati "pistalica na licitaciji, novac ide za to i to..."

I, cista situacija, i svi srecni.

PS: i nista nije lose, samo je nesrecno sroceno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Upravo sada, gox je napisao:

Znači licitacija a ne poklanjam :)

Tako nekako. A, evo, pade i prva ponuda (tvoja).

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 1 minut, SHOKLA je napisao:

Tako nekako. A, evo, pade i prva ponuda (tvoja).

Ma ja vec uplatio. To bjb zna koliko i plus nudim 250 din al postarina na racun dobrocinitelja :)

Al se on jos ne javlja dal je uplatio sto god na racun Sremcice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Molim admine da posreduju u ovom nesporazumu ;)

Sad baš ne znam dal je poklanjam ili licitacija il je on vec resio kome će a ja uplatio il opet ja oću još jednom da uplatim...

Zbrka a bipalica je u pitanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Sto se tice tvog pitanja da li sam ja uplatio,to je glupa prica. Nemam razloga da se tebi pravdam da li sam ,da li nisam,koliko sam i koliko nisam. Ja sam vec u medjuvremenu rekao da ko zeli da postane vlasnik pistalice ,ne treba nista da uplati. Ja cu umesto njega. Dovoljno je samo da kaze "ja to zelim". 

Inace ,nema nikakve postarine ,vec treba da se obratite arakisu oko ugradnje i dogovora.

Ja bih najiskrenije voleo da to budes ti. Prirastao si mi srcu.Ako se odlucis da to budes ti,evo ja cu licno da dodjem u Novi Sad i pored toga sto cu da uplatim donaciju zbog tvoje dobre volje,vodim tebe na klopu i pice :Bokilic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja