Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Sport-Turing motor

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Jutros gledao bio je neki 750f sa nosacem, novim gumama, vizir sve full, jedino malo udubljenje na rezervoaru, izgleda se prodao :D

600ki ima dosta povoljnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa da, ima gomila 600-tki, ali glupo mi to uzimati kad za istu cenu troskova odrzavanja i registracije mogu da imam 750-ku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
On 12/28/2018 at 8:08 AM, Biker-Boy said:

Pa da, ima gomila 600-tki, ali glupo mi to uzimati kad za istu cenu troskova odrzavanja i registracije mogu da imam 750-ku

1bd5a0759f5b-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Gsxf750, 1999. godište, Touring, vozilo prešlo 72000 km, Ub. Cena 1.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Hvala kolega za trud  :takoje:

Ali ponavljam, nemojte kaciti linkove sa oglasa, pratim oglase svakodnevno, i znam svaki motor u njima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Inace jedno pitanje posto gledam oglase i zanima me gde nestadose silni ZZRovi 600? :D Nekad kad sam pocinjao bilo ih je kao pleve...jesu svi prosvirali ili nesto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ima ih i danas, mozda malo manje nego prije,  ali jbg to su stari motori, kao i svi ostali iz tog doba i vremenom ih je sve manje, menjaju ih novi, tj noviji motori, to je valjda neki normalan tok stvari  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Taj japaner koji se kod nas vozi 30 godina i promenio je vise vlasnika taj tesko da je preziveo, a ako kojim slucajem jeste  onda je pred raspadanjem,  ovo danas su vecinom motori uvezeni pre 5-10 godina plafon, zato su i citavi, jos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Darko od kog sam kupio CB-a je imao ZZR-a u farbrickom stanju, covek mu sredio sediste, stavio Robertove izduve, i prodao zbog nekih drugih razloga. 

Sto bi reko moj prijatelj "motor trazi tebe, a ne ti motor " i to je ono u sta sam se uverio dva puta. Uvek ispadne kad se najmanje nadas, bice sigurno dobrih motora za pristojne pare. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4672 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
924361a21bb2-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha thundercat, 2001. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 20000 km, Šabac. Cena 1.100 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: cbr 1000f kle 500

Ne bi da se neko naljuti...al praksa je pokazala da su zzr600 jako losi...kao i se ostale kawe tog godista lako prolupa....zxr750 zzr110...dok se ostali motori tog godista kotrljaju bez problema....tipa cbr f2-3....gsxrovi fzrovi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1582 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
5 hours ago, mirko nemirko said:

Ne bi da se neko naljuti...al praksa je pokazala da su zzr600 jako losi...kao i se ostale kawe tog godista lako prolupa....

Sve zavisi, mada je slicnih iskustava bilo i u mom okruzenju, drugar je menjao agregat na 636 jako brzo i posle malo predjenih km, ali ko zna sta je taj motor doziveo pre njega. Ipak, kawa je kasnije dostigla mnogo bolji kvalitet. 

 

Mislim da je s prakticne strane vfr ili gsxf 750 best buy, gsxf 600 je tromiji, ali ce i on preci milione pre crkavanja. T-cat se isto dokazao kvalitetom, ali je za moje gabarite tesan i neudoban motor. Gsxf, ako mozes da predjes preko gadnog izgleda, ce ti pruziti mnogo za male pare, u svakom smislu. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
On 12/28/2018 at 12:24 AM, Darko Mihajlovic said:

hahaha , sto , pa vidis kako je zanimljivo ... i u moje je usao dvoriste japanac , al se po-amerio , majke mu ga izdajicke 

Da li to znaci da imas problema pri registraciji ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
10 hours ago, mirko nemirko said:

Ne bi da se neko naljuti...al praksa je pokazala da su zzr600 jako losi...kao i se ostale kawe tog godista lako prolupa....zxr750 zzr110...dok se ostali motori tog godista kotrljaju bez problema....tipa cbr f2-3....gsxrovi fzrovi

Kawasaki je retko strojio svoje motore za razliku od Honde koja to narocito danas radi, cesto joj fali KS u odnosu na konkurenciju. 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne sećam se da su imali karakteristične probleme sa agregatom? Drugi stepen prenosa je stradao kod divljaka, inače je motocikl bio dosta dugo na tržištu, skoro 20 godina. Svojevremeno vrlo respektibilan u klasi.

 

 

Inače ZZR1100 jeste bio uštrojen, malo samo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god
Da li to znaci da imas problema pri registraciji ?


Ma ne druze , nisi ispratio jednu moju temu. Jako je tesko doci do ecu-a za amerikanca. Crkao mi je ecu pa je lakse naci jaje od prepelice nego ecu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: cbr 1000f kle 500
4 hours ago, Alekre said:

Ne sećam se da su imali karakteristične probleme sa agregatom? Drugi stepen prenosa je stradao kod divljaka, inače je motocikl bio dosta dugo na tržištu, skoro 20 godina. Svojevremeno vrlo respektibilan u klasi.

 

 

Inače ZZR1100 jeste bio uštrojen, malo samo :)

 

Ok svako ima svoje misljene...al uzmimo primer recimo honde f2 i recimo zzr 600....ja skoro ni jednu hondu ne znam da je rasturena sto joj je crkao agregat vec samo sto su polupane u udesu....dok kod zzra to nije slucaj...uglavnom ide oglas prodajem zzra u delovima sve sem radilice...po snazi su tu negde tako da nije u pitanju ko je ustrojen...

 

Svi ti stari motori se i dan danas uveliko kotrljaju al zzr i zxr sve manje....na hondi zamenis regler i vozis na fzr 1000 dospes pola litra ulja i teras:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Bio je jedan srad 750 99 godiste kod mene u Pozarevcu, jedan cigan ga ja prodavao, uvezao ga odavno iz Svajcarske gde i radi, njegov sin sad hoce drugi motor pa ga zato prodaje. Inace mu je motor u bas dobrom stanju. Trazio je oko 1600e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja