Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Sport-Turing motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion
pre 15 minuta, N.F.S. je napisao:

I posle se " protiv mog misljenja ne sme"...

Sent from my SM-A500H using Tapatalk
 

E, neka si mi rekao! Bravo:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Peic Branko,nekada Subotican, nadji ga Faceboku,u nekoj je nevolji ,prodaje sve ispod cene,pored ostalog Yamaha XJ 600S 96g 750 eu 064-146-22-57

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Branislav i Dejan su braca. Majka im zivi u Svici, pa idu tamo i dovoze motore. Skidaju opremu i prodaju posebno. To je sve sto znam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

E sto bi voleo da mi mama u Svici.. :)
Ali ne vidim zasto je tolki zlocin to skidanje opreme i prodavanje posebno?

Siguran sam, a i logicno je da kupcu motor ponude sa opremom koju ima, pa ako kupac

nece, ne treba mu, nema para, on kupi bez opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Njegov motor moze da ga prodaje sa opremom ili bez, njegova stvar. Može da skine i zadnji točak pa da ga i tako prodaje. Što se ljutite zbog toga. Svako kad prodaje hoće što više da dobije. :vlajko:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Oprema je znatno skuplja kada se prodaje pojedinačno. Na motociklu svi vole opremu ali ne mogu baš svi da je plate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 21.12.2018. at 18:07, srbac je napisao:

Njegov motor moze da ga prodaje sa opremom ili bez, njegova stvar. Može da skine i zadnji točak pa da ga i tako prodaje. Što se ljutite zbog toga. Svako kad prodaje hoće što više da dobije. :vlajko:

Slazem se u potpunosti.

Dok ne izvlaci svajcarsko ulje iz masine i ne uliva preradjeno, i ne menja gume i delove dotrajalima, to je sasvim uobicajena pojava vecine prodavaca. Koliko puta smo imali situaciju da ovde medju nama neko prodaje motor napucan opremom po visoj ceni od proseka ocerupanih primeraka, pa se taj kolega razapinje na krst, jer nije dovoljno kolegijalan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Oni motor u svici kupe sa opremom i plate ga koliko ga plate. Nisu mu oni stavljali  auspuh,navigaciju,rol barove. U svici razlika izmedju opremljenog i neoprenljenog nije velika , opremljen se samo lakse proda. oni imaju novca i skoro svaki motor opreme necim. A onda nasi preprodavci skidaju i prodaju odvojeno ako smatraju da nisu dobro prosli u transakciji,kao da su ga oni placali i stavljali. Eto to nije uredu.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Potpuno mi je razumljivo skidanje opreme. I ja ako resim da prodajem motor vidim da cu isto da uradim jer nisam voljan da dam gomilu dodataka koje sam skupo platio u bescenje. U cenu motora opremu niko nece da uracuna, a tek kada je skines kupac shvati koliko gubi kada mora sam da je kupuje.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ti si tvoju opermu kupio za sebe i placao. To i mogu da razumem donekle. Ja govorim o prodavcima polovnih motora iz inostranstva. To su ljudi koji nisu vozaci tih motora nego od toga zaradjuju,sto uopste nije lak posao i nepodcenjujem ga. smatram da to sto je sa motorom doslo treba i da ode sa motorom za pare za koje prodavac smatra da motor treba da ode, a ne da trazi extra zaradu na opremi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

O kakvoj vi solidarnosti pricate?? Pa to je biznis, kao i svaki drugi,  znaci ljudi uvoze motore i prodaju ih za profit, i ako ce vise zaraditi skidanjem opreme, pa NARAVNO da ce da je skinu i prodaju posebno. 

Nego, dajte bre nadjite mi neki dobar motor da pazarim :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Glupost.... Meni kad bi neko ponudio motor sa bočnim koferima, prvo bih tražio da skine cenu jer mi ti koferi ne trebaju. To je samo jedan primer.... A kada sam prodavao svoj prošli, kupac mi je rekao da mu ne treba ni Skottoiler ni Top Case. Ima nas raznih, ljudi žele da kupe što bolji motor za što manje para. To povlači skidanje opreme i to je potpuno u redu. Ko nije prodavao, nema pojma. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
Pre 15 sati, Biker-Boy je napisao:

O kakvoj vi solidarnosti pricate?? Pa to je biznis, kao i svaki drugi,  znaci ljudi uvoze motore i prodaju ih za profit, i ako ce vise zaraditi skidanjem opreme, pa NARAVNO da ce da je skinu i prodaju posebno. 

Tako je, podrzavam misljenje...:takoje:

mada, kod mene uvek ista cena motora, I sa opremom i bez...:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 23 sati, Biker-Boy je napisao:

O kakvoj vi solidarnosti pricate?? Pa to je biznis, kao i svaki drugi,  znaci ljudi uvoze motore i prodaju ih za profit, i ako ce vise zaraditi skidanjem opreme, pa NARAVNO da ce da je skinu i prodaju posebno. 

Nego, dajte bre nadjite mi neki dobar motor da pazarim :D

Hoces Kawu z750, pola "S", pola "N"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Njet :zvizduk:

u prvom postu ima spisak trazenih modela,

naravno, ako mi neko ponudi dobru XX-aru, Busu, ZZR1400... za soma i po, uzimam  :) 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 8 sati, Biker-Boy je napisao:

Njet :zvizduk:

u prvom postu ima spisak trazenih modela,

naravno, ako mi neko ponudi dobru XX-aru, Busu, ZZR1400... za soma i po, uzimam  :) 

Ne daj da te zeznu sa tim xx, Busama i zzr 1,4. Za te novce uzimaj samo ako su bas-bas dobre, inace su mnogo jeftinije...  :D:takoje::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja