Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Sport-Turing motor

Recommended Posts

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI
pre 10 minuta, wiking je napisao:

To da se sa starim motorom nemoze otici dalje od kafane,cista glupost....Imao sam Hondu vfr750 rc24 iz 1986 godine,platio sam je 1000 evrica.Vozio sam je 5 godina,obisao Sloveniju,Madjarsku,Srbiju.Od ulaganja sam imao redovne servise,i to je to.Nije nigde propisao agregat,niti trosio ulje,itd...Sad imam Hondu vfr750 rc36 1991 godiste,platio sam je 1500 evrica.Bio sam 2 puta sa njom na moru,bio sam u Slovackoj,Madjarsku presao uzduz i popreko,bio sam i u Bosni i Hercegovini par puta,Srbiju necu ni da racunam.Od ulaganja imao sam gume,lanac,redovne servise,registracija.Nije nigde propisao agregat,niti curi ulje,mada motor ima 28 godina...

 

Zaboravio sam jos navesti,da sam imao i Hondu FT500 1983 godiste.Platio sam je 800 evrica,curilo je ulje na glavi,malo je i troskala ulje,al zato sam 2007 godine otisao sa njom na more i nazad.Naravno bez ikakvih problema :)

 

Sve u svemu ako si kupio krs,bilo to noviji ili stariji motor,krs ostaje krs.Ja vise poverenja imam u starije masine,a ne u ove nove napucane elektronikom....

 

Za putovanja trebas imati muda,i nije bitno dal imas noviji ili stariji motor.Pozdrav ;)

Tako je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, wiking said:

To da se sa starim motorom nemoze otici dalje od kafane,cista glupost....Imao sam Hondu vfr750 rc24 iz 1986 godine,platio sam je 1000 evrica.Vozio sam je 5 godina,obisao Sloveniju,Madjarsku,Srbiju.Od ulaganja sam imao redovne servise,i to je to.Nije nigde propisao agregat,niti trosio ulje,itd...

Majka! Voze ljudi po svetu samo tako, rekord je za sada preko 500.000 kilometara. Ja sam moju prodao pre neki dan, sa oko 155.000km... 

 

 

rc24.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

... i tako, 280 postova kasnije, nakon 12 stranica i vise od 2 meseca potrage...  :neznam::kafa::Mina:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Samo da se predje u kategoriju od 1800 do 2200 e tu vec mozes da proberes masine pa bez lazne skromnosti i za put oko sveta ako je dobro odrzavan, naravno. Ovo sto sad prodaju do 1500 nije u ceni nego u lazi problem. Odnosno za 1500 prodaju krseve koji jedva da 1000 vrede. E o tome sam ja pricao, a ne o tome da za tu cenu ne postoji dobar motor, NE! Vec da krseve prodaju za skuplje a onaj kome motor valja, u velikoj vecini slucajeva nece ni da proda. E zato sam rekao, bolje da se ne kupuje, a ne zato sto u startu nesto ne valja. 

 

Svakako, zelim coveku da za 1500 evra u Srbiji nadje top masinu i da ga sluzi bar onoliko koliko on od nje ocekuje,a i vise naravno... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Bio je jedan jednom na ovom forumu. Kupovao je motor godinama, taman onoliko koliko sam ja prodavao svoj. Nebrojeno puta smo pregovarali, i licilo je na bash ozbiljna pogadjanja. Niti je on hteo da kupi moj motor, niti sam ja hteo da prodam njemu, i navucem shugu na vrat, i to smo obojica znali. Ali smo se bash lepo druzili... :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Najjaci je ovaj car.

 

24829ca84ecf-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki GPZ 500 S, 1997. godište, Chopper / Cruiser, vozilo prešlo 25700 km, Beograd. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Prodaje ga 2 ili cak 3 godine! Evra nije spustio i covek i dalje uporan! Kakav kralj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 4 minuta, Motorcyclist je napisao:

Upravo to. Slike od ko zna kada, uvezen 2011, nikad novije slike ko zna u kom je stanju sada... Smesno ko god da je.

Od uvoza iz Nemacke je presao svega 4700km. Koliko se stanje moze promeniti, ukoliko nije bilo nesrecnih/nemilih dogadjaja i incidenata?

Mene odusevljava njegov drugi oglas, gde prodaje 4 polovne auto gume za 130e.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Au kilometraza i Srbija... 

Ovde je 8 godina, neka stavi slike bar od prosle godine ako je ozbiljan prodavac. 

 

Svi servisi uradjeni u Nemackoj, da pre 2011. godine lol.

 

Garantovano najbolji gpz u Srbiji? Pa ima onaj plavi amerikanac 2005 god...

 

Gume dot 2011 verovatno? Nema novih slika da procenimo.

 

Mogu misliti kakav je prodavac kad prodaje motor pune 3 godine za iste pare. Znas kad ce prodati za taj iznos gpz500s star 20+ godina koji pri tom nije vrv na A2? Nikad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Taj lik s GPZ-om je bolesnik, i ja ga se secam, ima to vec i 3-4 godine ako ne i vise otkad prodaje, a nije se ni udostojio da slika neke novije slike, ovo su one iste koje sam prvi put video u oglasu

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja