Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Sport-Turing motor

Recommended Posts

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Motor je ko čaša

 

5619e1443a6b-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cbr 1000f, 1989. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 66793 km, Pančevo. Cena 1.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre sat vremena, orlovi je napisao:

Ako bude na prodaju nece biti ispod 2000e..Samo Bobanovo sediste,a dobija se i originalno,placeno 160e..Motor ima smesno predjenih.Sve je original.Cak i lanac i lancanici originalni...Videcemo..

A sto se tice godina.Pa nije auto da mu istruli patos...

Naravno da ne propada istim tempom ko auto (osim rezervoara),

motori daleko bolje podnose zub vremena,

ali ko sto kaze kolega Hard roker, godine su godine.

Ni ja nisam bas zaludjen novim modelima, za mene su najlepsi motori iz 90ih i 2000tih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 minute ago, Biker-Boy said:

Nego sta sam :D
Ja volim kad kupim motor da ga vozim i putujem s njim, a ne da mi stoji kod majstora :D

Sacekaj mozda jos februar i pocetak marta, svaki dan iskace nesto novo. Samo sto sad mozes ocekivati samo skok cena pred prolece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ona borisova vfr-ka je bila uh...video i uzivo , sedeo, bas lep primerak. Jbg nisam tad imao kesha.... Ja sam se sa ovim bajkom stopio :D

 

I sad mi nekako i frka uzmem drugi, brt ko ce ispocetka uciti cake kako sta skinuti, ako nesto zastuca sta je itd... :D Na ovom znam vec napamet ako je neka zezancija sta je. Jedino sto nisam rastavljao i cistio i sredjivao je masinu. Ostalo skoro sve. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa skontaces motor za kratko vreme, nisi duduk, nije to svemirski brod, i naravno gledas da kupis neki dobar kojeg ne moras da rasprcas skroz i da popravljas, i tako za mnoge "probleme" neces ni znati da postoje jer je motor ocuvan i nema tih kvarova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
8330867012fe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki RF 600, 1994. godište, Touring, vozilo prešlo 47380 km, Užice. Cena 1.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Lancanik je cirkular za zamenu, a i gume nisu bas najnovije, za ostalo treba videti uzivo, ne izgleda lose na slikama. RF je jako zahvalna masina.

 

cc19f4295b31-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda VFR750F, 1994. godište, Touring, vozilo prešlo 60000 km, Požarevac. Cena 1.400 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Malo izgrebana hondica s novim gumama i, moj favorit na kraju

 

 

1bd5a0759f5b-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Gsxf750, 1999. godište, Touring, vozilo prešlo 72000 km, Ub. Cena 1.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
Pre 6 sati, Alekre je napisao:

Da. Jak, komforan i jeftin za održavanje.

Jaci od 600-ke da...ali JAK bas i ne...imao oba.

Ako si natovaren i sa suvozacem, zafali snage na usponima i prilikom obilazenja.

Znam, ako putujes, ne jurcas, sve je to ok ali ti se onda voznja vecinu vremena svede na saltanje u nizu (nekada i dve) i drzanja motora u visokim obrtajima jer motor vidi uspon pre tebe i pripremas se za obilazenje kao da vozis sleper...

Slazem se sto se tice odrzavanja, uljara je neunistiva i dobro trpi nesavesne vlasnike i losije ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Onaj VFR je odlična kupovina.

Mislim da znam motor. Ako je vlasnik , koliko se sećam, vulkanizer, onda je to taj, zaluđenik je za VFR, ima ga baš dugo, dugo i domaćinski ga održavao ali i dobro terao, mada se radi o "starijem" čoveku pa to možda neko ne bi očekivao :) . Bar sam ja stekao takav utisak kad sam ga pre jedno 3 godine probao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Hvala kolezi milomir22 za trud :takoje:  

 ali NEMOJTE kaciti linkove motora iz oglasa, njih sve vec napamet znam :jee: 

dajte nesto sto nije u oglasima, nesto od komsije, brata, druga, ujaka, ujne... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moram se sa Milomirom sloziti... Ovaj gsxf mi deluje kao odlicna kupovina za taj novac. Mozda i naj bolje od do sada ponudjenog.

Ima opreme, registrovan i uslovno receno mlad za cifru koju trazi...Verovatno i stotinak eura moze dole...

Porazmisli jos jednom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
7 hours ago, hard_rock said:

Ja sam konkretno mislio na bas taj primerak iz oglasa, najbolje se cini gsxf :) 

Realno i jeste. Kad smo vec kod GSXF-a ima I jos neki iz Vranja za 1600 nije fiksna cena, isto nije toliko los na prvi pogled, al ovaj je bolji vrv ovako na oko, vidi se.  Na prolece sve to ima do 1800 da se popne bez problema ponovo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
2 hours ago, Biker-Boy said:

NEMOJTE kaciti linkove motora iz oglasa, njih sve vec napamet znam :jee: 

dajte nesto sto nije u oglasima, nesto od komsije, brata, druga, ujaka, ujne... 

i ti su u tim istim oglasima, doba mobilnih telefona, jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ako te interesuje GSXF 750, poznanik se ponovio a ima F-a 1999. Pre njega ga uvezao i vozio moj drug. Sva tri kofera ima.

Cena 1600, mislim.

Mogu proveriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
9 hours ago, BokyBoy said:

Jaci od 600-ke da...ali JAK bas i ne...imao oba.

Ako si natovaren i sa suvozacem, zafali snage na usponima i prilikom obilazenja.

Znam, ako putujes, ne jurcas, sve je to ok ali ti se onda voznja vecinu vremena svede na saltanje u nizu (nekada i dve) i drzanja motora u visokim obrtajima jer motor vidi uspon pre tebe i pripremas se za obilazenje kao da vozis sleper...

Slazem se sto se tice odrzavanja, uljara je neunistiva i dobro trpi nesavesne vlasnike i losije ulje.

Nije on ništa sporiji od VFR na primer, samo što razliku od njega ima imidž građevinske fosne. 

Za snagu, to je subjektivno i po potrebi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Kako ja vidim derane,imas dve opcije...Moraces malo dublje da zavuces ruku u dzep,ili da se zadovoljis sa ovim sto ima u ponudi :) A ako hoces da nemoras da saltas pre uzbrdice,onda kupi neku stariju hiljadarku.CBR 1000f je mama za sve ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Najvise bi voleo RF 900R meni za dusu, jedan od najlepsih motora ikad :)
pa onda RF600R ili VFR750, Thundercat, ili ko zna na sta naletim jos...
GSXF-750 mi nije bas na vrhu liste, ko sto rece kolega @Alekre  nije bas preterano lep motor, ali u trci je,  jer ima svoje adute, izuzetno kvalitetna i pouzdana masina, realno nije nista ni bolji ni losiji od ostalih, sve sto mogu oni moze i GSXF, ali jebe ga taj dizajn, nije mi bas baas grdan kao vecini, ok je, mogu da ga svarim ali zato nije prioritet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Meni je GSXF od 1998 jos I lep. Pogotovo u tamno sivoj, teget I crnoj boji. OK mozda malo napred i nije neki zbog tih farova, al realno, meni je od 1998 skroz lep model. I kad sednes na njega za razliku od nekih drugih model osecas se kao u fotelji. Bizon pravi, zderac kilometara, teska kategorija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kod mene je kontra, prednji deo je skroz ok, ali zadnji deo (rep) je katastrofa, pogotovo taj zadnji far,  Japanci popili previse sake-a tog dana kad su dizajnirali :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja