Jump to content

Moto Zajednica

novi sad- futog

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovi sa 021 portala, kažu da je motociklista udario u više automobila. U Novostima piše da se sudario sa automobilom:

  

ThinkstockP10_310x186.jpg
WWW.NOVOSTI.RS

Vozač motocikla Ostoja G. star 29 godina poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Futogu kod Novog Sada

  Ko zna šta se tu desilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 7 sati, drumskalisica je napisao:

Ovi sa 021 portala, kažu da je motociklista udario u više automobila. U Novostima piše da se sudario sa automobilom:

  

ThinkstockP10_310x186.jpg
WWW.NOVOSTI.RS

Vozač motocikla Ostoja G. star 29 godina poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Futogu kod Novog Sada

  Ko zna šta se tu desilo .

Desilo se to da je neko zbog trenutka opuštenosti i nepažnje (bilo tuđe ili svoje) uskraćen za ostatak života koji mu je pripadao.

Gre'ota i neka su mu široki putevi nebeski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Na jednom mestu pise da je momak udario u parkiran auto a potom druga dva naletela na njega... 

Tuga! Pitao sam ljude iz tog kraja, nemaju info. Vidim da imamo zajednickog prijatelja, sa kojim se srecem s vremena na vreme, pa cu verovatnonsaznati vise, mada sad ne pravi vise nikakvu razliku. 

Nekonse voza Apriliom RSV Mile tuda cesto, ne znam da li je taj momak u pitanju. Inace mi je firma iza Futoga i svaki dan prodjem kroz isti 2x.

Treva polako parkirati dvotockase, hladan je asfalt, ostali nas vise ne primecuju jer nas ne ocekuju.

Cuvajte se ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jutros u pekari hasam burek, i prelistavam najzucu mogucu stampu koja je stajala na stolu. kad unutra detaljan opis...naime, momak je udario skuterom u auto, i pao, a njegov 3 godine mladji kum koji je kolima isao iza njega ga je pregazio i potom pobegao. nahvatan ubrzo sa 1 promila.... ?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Klinca jutros vozio do vrtica kad na Radio S-u cu za nemili dogadjaj.

 

Opis nesrece je taj da se Ostoja trkao sa dva drugara, on na motociklu oni u automobilu.

Ostoja zbog prevelike brzine gubi kontrolu, potom udara u parkiran automobil, drugari takodje zbog prevelike brzine nalecu i gaze Ostoju...... scenario kao iz filma, uzas!

 

Ako Gorica i Dragan slagase mene jutros na radiu, lazem i sad je vas..... budi pametan, neboj biti Ostoja s'drugarima!

Saucesce, nek mu je laka crna zemlja :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 11 sati, sasa ns 1 je napisao:
226149_tuga_f.jpg
INFORMER.RS

Ostoja Gagić (29) poginuo je u subotu u 20.40 u Povrtarskoj ulici u Futogu, trkajući se sa motorom sa dvojicom drugova...

 

Pregaze drugara, ostave ga da umire na ulici i pobegnu!

U kakvom bre mi ovo svetu i pored kakvih "ljudi" živimo leb ti jebem?

Stigli smo očigledno do kraja i jedino novi potop može da spasi ovaj svet.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 7 sati, zika56 je napisao:

Pregaze drugara, ostave ga da umire na ulici i pobegnu!

U kakvom bre mi ovo svetu i pored kakvih "ljudi" živimo leb ti jebem?

Stigli smo očigledno do kraja i jedino novi potop može da spasi ovaj svet.

 

 

Ne postoji gest ni reči saučešća, ništa. Zgrozio sam se pročitavši, grozota je zahvatila i najmanje pore, izmet.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

    Mentalni sklop kao sto je kod moje malenkosti nije u stanju da shvati i prihvati to POBEGAO od povredjenog. Imao sam u zivotu dosta nemilih scena na 2 i 4 tocka, bezopasnih po zivot i one opasnije, ali nikad mi nije palo na pamet da ostavim unesrecenog ili vise njih. Sada stvarno neznam broj situacija koliko sam naskupljao motociklista, koliko sam ljudi povadio iz smrskanih automobila, cak sam jednom vadio ljude iz sudarenih vozova. Nisam nikada ni pomislio na odlazak dok sve nisam svojim (i mozda jos necijim) rukama strpao u hitnjak. Kada naidjem na nesrecu pratim hitnjak i pitam u bolnici treba li moja krv.

    Vreme casti, plemenitosti, paznje prema drugima ocigledno vise nije u novim kalendarima. Mozda su stampari krivi, neznam ni to. Razneo motociklistu i pobegao sa nogom na blatobranu, a sud ga oslobodio, pijan zgazio kuma pa pobegao, valjda ce i medalju dobiti. Cudno vreme, cudni ljudi, nije mi jasno.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja