Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 150, 2007god, 550 evra

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Keeway Speed 150, slabo se vozi vec 2-3 god sto je i razlog prodaje, registrovan do sredine januara 2019, vlasnik, prenos je obavezan.
Zamenjena zadnja guma, pireli, predjeno oko 2.000km sa njom, zamenjeno ulje na 29.000km (uvek sipano motul polusintetika ono skuplje zaboravio sam oznaku), umesto akumulatora stavljena nova (jos u garanciji) ups baterija, mnogo bolje vergla i ne prazni se tako brzo kao varta akumulatori usled nevozenja.
Potrosnja po gradu 2.2L, meni je toliko trosio mereno vise puta, vozen je pre do srebrnog jezera, moto skup u kos. mitrovici, na relaciji jagodina beograd, itd i nije prelazio ovu potrosnju.
Skoro je vozen do beograda (slika je od povratka) i primetio sam da zadnja kocnica skoro i ne koci, do sada je radila dobro mada je i slabo koriscena jer u glavnom kocim prednjom, u glavnom do sad je radila dobro posle oko 10-12 meseci nevozenja primetio sam da ne koci.
Jedna strana ispod sedista je pogrebana jer sam imao pad na pocetku kad je uzet motor, sediste nije iscepano nigde, takodje je plastika sata pukla na par mesta na spoju gornje i donje polovine, pa je zalepljeno onom tecnom plastikom, sat je ispravan i radi.
Prednje kocione plocice prvi put zamenjene na 19.000km, trenutno stanje je da nisu jos za zamenu, motor dolazi sa koferom od mislim 42L, na slici je skinut da bi mogla kutija da stane na motor.
Ima kurblu ali je skinuta posto sam 2x pocepao trenerke na njoj, ide uz motor ako je nadjem (trebalo bi),
vise slika za neki dan

Dakle, kocnica treba da se pogleda zadnja sta je sa njom, kome ne smeta estetika vise nema trenutnih ulaganja.

Od zamena, mozda neki rig za mining, graficke kartice za mining, moze placanje i kriptovalutama, cena veca u zameni u zavisnosti od vase realnosti

9711ff3e5888-1920x1080.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja