Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Brno 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Pozdrav svima,

kum i ja planiramo na moto GP u Brno u petak 02.04. Preskačemo prve treninge ali ne možemo odvojiti vise slobodnih dana. Plan se otkazuje u slučaju lošeg vremena, a povremena kiša ili pljusak su prihvatljivi. Polazak je znači u petak ujutro iz NS. Tamo bi se išlo sporednim putem preko Sekešfehervara (to je ujedno i najkraći put, ali traje nešto duže) a povratak bi bio u nedelju nakon trke, autoputem zbog bržeg povratka i delom noćne vožnje. Ulaznice bi kupili na licu mesta, a smeštaj neposredno pred polazak (kada budemo 100% sigurni da idemo). Ako je još neko ZA, neka se javi radi dogovora. Možemo samo putovati zajedno, a ostali aranžmani svima po volji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Pitanje za kolege koje su već bile u Brnu, pošto ja do sada nisam. :) 


S obzirom na stisku sa vremenom, ne bih da gubim mnogo vremena tamo na pronalaženje parkinga i slično. 
Gledajući na sajtu staze, najveći parking je na glavnom ulazu (obeležen crvenom bojom).

 

Untitled.png.979a196053f47b1f1ed1fcb14e55d688.png

 

A mi ćemo po vašim preporukama treninge i trke gledati iz sektora C. 
Pitanje, da li se parkirati na tom crvenom parkingu? Ima li neki bliži do C dela? Pretpostavljam naravno da je to sve tamo obeleženo ali jel se ide peške kroz unutrašnjost staze ili okolo? 

 

Kažem, u stisci smo sa vremenom, pa gledam da što manje vremena izgubimo na snalaženje, a što više na uživanje na samom mestu.

 

Hvala unapred!

P.S. Karte su nam Gold paket ako nešto znači zbog mogućnosti pristupa celoj stazi.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

@severian Hvala. Mada sam našao info da su parkinzi unutar staze VIP ili za motore. Ja nažalost ove godine idem kolima. :)
Nadam se da do 09h ujutru na dan trke će moći da se nađe mesto na Omegi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Hvala severian kao i mnogo puta do sada. :takoje:
Smešteni smo na 60ak km od staze, tako da ćemo morati da poranimo svakako. A doručak u hotelu nek propadne :D, ipak smo prvi put na GP-ju. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Da ne otvaramo novu temu sa istim nazivom, nastavljamo sezonu u ovoj temi:

 

MotoGP.jpg
BJBIKERS.COM

Završena je letnja pauza i MotoGP šampionat nastavlja se ovog vikenda na popularnoj stazi Brno u Češkoj. Brno je izuzetno popularna staza kako za vozače

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja