Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Brno 2019

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa GTS

Ja sam upravo kupio kartu za A Camp preko MotoGP Official ticket store.Placena je 173eur.Znam da sam mogao da prodjem i povoljnije ali mi ovako vise odgovara jer kartu placam na vise mesecnih rata.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

pa verovatno covek platio nekom karticom a banka mu skida mesecno...

nas su pre 2 godine daleko skuplje izasle karte jer smo kupovali bas preko BRNo sajta, pa bank trasfer, pa maltret u banci, devizni racun, pa provizija banke, pa izmishljaj racun po kom placas...vrlo rado cu ovaj put provuci karticu preko GP sajta...


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

sad gledam, meni kaze na kraju  preko GP sajta 179,72e

secam se da je neko negde kuckao ali ne mogu da se setim sta, kako je kupovao sa nekom smesnom provizijom...
 
aha, skontao, mozes da iskljucis Insurance (details) : 6,72 € pa izadje 173e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jer sajt turisticke organizacije brno, koja je prva ruka, nema opciju internet kupovine...bar nije imala pre dve godine (ili mozda mi nismo provalili), nego bank transfer...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 3 sati, zlig0r je napisao:

jer sajt turisticke organizacije brno, koja je prva ruka, nema opciju internet kupovine...bar nije imala pre dve godine (ili mozda mi nismo provalili), nego bank transfer...

Pa ja sam baš pre 2 godine (plus i godinu pre) tu kupio, normalno karticom. Pogledajte malo bolje, vrlo verovatno može, a bilo je jeftinije X eur po karti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
On 7.12.2018. at 19:59, severian je napisao:

Pa ja sam baš pre 2 godine (plus i godinu pre) tu kupio, normalno karticom. Pogledajte malo bolje, vrlo verovatno može, a bilo je jeftinije X eur po karti..

kako si leba ti platio? provalio sam ovaj njihov GoPay servis, i trazi mi broj kartice, do kad je izdata, i onaj broj sa druge strane, imam na kartici vise nego dovoljno na njoj, ali mi je uplata odbijena...mastercard kartica telenor banke, sa njom sam placao sve i svasta do sada online i kod nas i u inostranstvu i nikad nisam imao problema... dobijem ovo " The payment has been declined. Please choose an alternative payment method. "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@zlig0r moguce je da tvoja Master Card ne radi konverziju valuta. U Raiffeisen banci debitna kartica na kojoj imas dinare ne moze da se koristi u inostranstvu osim ako ne uplatis sam ili sam online ne konvertujes dinare i prebacis na svoj devizni racun. Kreditna moze da konvertuje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

@dvlns jok,na telenor master card mozes da uplacujes i dinare i eure, i odvojeni su na racunu...tako da sam pre pokusaja placanja, na telenor bankomatu uplatio na nju eure...kako je meni objasnjeno kad sam sam je uzimao, ako imas eure i placas nesto van srbije, prvo ti skida to, ako nemas - skida ti dinare pri cemu sam konvertuje...uglavnom je koristim za aliexpres, ali sam je koristio i u grckoj i hrvatskoj, a placao i neke delove za motor na holandskim i nemackim sajtovima...uvek prolazilo...gledao sam posle taj GoPay, i na spisku imaju mastercard ali kreditnu, dok debitna nije na spisku i pretpostavljam da je to problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Prethodnih nekoliko godina sam plaćao preko Brno sajta karte, sa MasterCard kreditnom karticom i nikad nisam imao problema. Nisam razmišljao da li je u pitanju debitna ili kreditna, sad više ne mogu da se setim. Elem, mali hint kad se placa preko Brno sajta. Uvek otkaciti da se karte plaćaju u CZK a ne u EUR. Jer na taj način se na kartu koja košta oko 60€, uvek zbog kursne razlike i odnosa RSD i CZK uštedi oko 5-6 € po karti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

dzaba...nece pa nece...i sa zeninom Visa debitnom karticom ista stvar...The payment has been declined. Please choose an alternative payment method.

 

tako da se ne bih vise cimao i nervirao, odem malo pre lepo na motogp sajt, ulogujem se, turim karte u korpu, i platim istom tom zeninom karticom...tako da stvar resena, i vidimo se u kampu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT 07

Jel moze malo pomoc, hocu da kupim kartu ali mi nije jasno zasto mi naplacuju 21e za slanje karte ako vec dobijam na mail koju cu odstampati... Da li su svi ti prikazani troskovi u redu? Hvala unapred

Screenshot_20181219-132118_Samsung Internet.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja