Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ima smisla to što @sashac piše. Treba biti oprezan u dodeli takve titule ako želimo da ima težinu. Ako je neko nekome ili više njih učinio uslugu, da li mi to zaista cenimo ili mu vraćamo uslugu zvanjem? Šta ako bije i psuje ženu, ako druka kolege na poslu, itd.? Mi to ne znamo.

 

Ako je neko vitez onda bi to bio dobar čovek koji je svaki dan dobar kad ustane iz kreveta a zato treba biti zdrave duše i zdravog duha. Teško je biti takav danas i malo je tih ljudi pa opet oni drže sve na svojim leđima i bore se protiv ološa. Vitezi su svakodnevni a kao takvi u ovom društvu ne mogu biti a da sami sebi ne zagorčaju život i trpe nepravde. 

 

Teška je ovo tema i ogromna odgovornost pa molim sve ljude da dooobrooo razmisle šta pišu. Možda imate viteza pored sebe a ne znate a treba se baviti tim ljudima lično u svom okruženju a ne na forumu jer opet kažem, ko je kakav mi to ne znamo a forum je filter kroz koji gledamo. Na primer, moji roditelji su vitezi, ima već 20 godina kako se staraju o mom bratu koji nažalost ne hoda. Svaki dan, 24h. Koliko je takvih svakodnevnih ljudi koji prolaze ispod radara oko nas. 

Teške stvari, ne znam šta bih više napisao.

 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 18 minuta, Alekre je napisao:

Ima smisla to što @sashac piše. Treba biti oprezan u dodeli takve titule ako želimo da ima težinu. Ako je neko nekome ili više njih učinio uslugu, da li mi to zaista cenimo ili mu vraćamo uslugu zvanjem? Šta ako bije i psuje ženu, ako druka kolege na poslu, itd.? Mi to ne znamo.

 

Ako je neko vitez onda bi to bio dobar čovek koji je svaki dan dobar kad ustane iz kreveta a zato treba biti zdrave duše i zdravog duha. Teško je biti takav danas i malo je tih ljudi pa opet oni drže sve na svojim leđima i bore se protiv ološa. Vitezi su svakodnevni a kao takvi u ovom društvu ne mogu biti a da sami sebi ne zagorčaju život i trpe nepravde. 

 

Teška je ovo tema i ogromna odgovornost pa molim sve ljude da dooobrooo razmisle šta pišu. Možda imate viteza pored sebe a ne znate a treba se baviti tim ljudima lično u svom okruženju a ne na forumu jer opet kažem, ko je kakav mi to ne znamo a forum je filter kroz koji gledamo. Na primer, moji roditelji su vitezi, ima već 20 godina kako se staraju o mom bratu koji nažalost ne hoda. Svaki dan, 24h. Koliko je takvih svakodnevnih ljudi koji prolaze ispod radara oko nas. 

Teške stvari, ne znam šta bih više napisao.

 

Slažem se apsolutno sa tobom, samo što je ovo ipak situacija gde se vrlo malo ljudi poznaje lično međusobno i da teško mogu da znaju ko je kakav u realnom životu. Čak i u situacijama kada nešto povremeno učinimo dobro to ne mora da znači da smo dobri i da smo "vitezovi", nego da se tako nešto jednostavno namestilo i izbacilo nas kod nekog zbog tog jednog dobrog dela u prvi plan.

A inače smatram da onaj ko je dobar i moralan čovek, taj je isti takav i u porodici i kada vozi kola i kada vozi motor i kada je pešak i kada je na poslu i kada treba nekom pomoći, i kada se treba nečega odreći, ...... , a ko je džukela biće to na svakom mestu i u svakoj prilici (samo zavisi kada će da bude u situaciji da svoj karakter pokaže).

Zato sam i stavio predlog da treba povremeno preispitati (ponoviti glasanje) za one koji već imaju ovu "titulu" jer su se možda u međuvremenu neki od njih pokazali i u pravom licu.

Dobio sam ovu titulu i drago mi je što su neki kolege smatrali da to zaslužujem, međutim, zaista mi to ništa ne bi značilo ukoliko se to obezvredi i ukoliko se dodeljuje ljudima sa kojima većina nas ni na pišanje ne bi pošla. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Povećati broj viteza, teško je odabrati svega jednog. 3 komada bi bilo možda bolje. Ili ih razvrstati
- Vitez (po osnovu humanosti uopšteno)
- Vitez (po osnovu pomoći forumasima)
- Vitez (po osnovu neke druge kategorije)




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Сва ова релативно безвезна дискусија треба да се побрише.

Предложите некога, образложите тај предлог неким његовим или њеним  делом и гласајте.

Како ко види звање витеза је индивидуална ствар. 

Мислим да је идеја добра и да шаље позитивну поруку људима.

Ако неко мисли да је потребна ревизија постојећих носиоца овог звања и то подржавам ако већина каже.

Мада не видим неки смисао у томе ал ајд сад... Моје (или ваше) добро дело нико не може да порекне или једноставно прецрта, оно остаје заувек!!!

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Kao svedok vremena :D, mogu da reknem koju oko misterije... Ideja je bila Kočina (Kochamatori), stara je bar 10ak godina, a mislim da je prvi put bilo realizovano baš te proklete 2010. godine.

 

Ideja je bila da tadašnja AMS (sadašnji BJB klub) istakne neke hvale vredne stvari, kao vrednosti koje hoće da podržava i promoviše u našoj moto zajednici. Predlaganje je bilo otovoreno i tada i sada, ljudi su predlagali svakog koga misle da treba (iz nekog svog razloga), ali birali su članovi AMS u skladu sa vrednostima koje su hteli da istaknu. Nema velike misterije, a sve ovo i piše u linku sa prvog pablovog posta, plus verovatno u ovoj konfi stoji još negde originalna Kočina tema... no, verujte na reč - tako je bilo.

 

Da li je ideja uspela, da li su svi izbori dobri, da li je i dalje aktuelna i verna prvobitnoj svsi, ja lično pojma nemam. U načelu, verovatno je i dalje ok i pozitivna. Meni cela stvar znači nešto sasvim drugo, na žalost, a o tome sam već pisao - pa ne bih opet.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

(Nisam čitao ceo topik ali) glasam da se titule dodeljuju kolegama koje se ističu znanjem i dobrom uslugom kolegama, kao npr. Satellis. Te glasam da titulama okitimo:

 

- Lošmija iz agencije GM moto,

- Lucky Vladana,

- Đuntu.

 

ps. nekima bih rado skinuo titule, pogađate kome, ali ne bih da flejmujem ;) 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Kad god ideja začeta super je jer se ne radi o stvarima koje gazi vreme.

Da li je nekad bilo moguće napraviti i bolji izbor? Moguće, ali sam siguran da se ni sa postojećim nije pogrešilo, odnosno da su zaslužni dobitnici dobri ljudi.

A što se različitih mišljenja tiče - ne može se svima udovoljiti ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 2 sati, Miloš A je napisao:

(Nisam čitao ceo topik ali) glasam da se titule dodeljuju kolegama koje se ističu znanjem i dobrom uslugom kolegama, kao npr. Satellis. Te glasam da titulama okitimo:

 

- Lošmija iz agencije GM moto,

- Lucky Vladana,

- Đuntu.

 

ps. nekima bih rado skinuo titule, pogađate kome, ali ne bih da flejmujem ;) 

 

Molim da me izostavite iz diskusije.

 

Darko Mihajlović je pleminta osoba, i meni je pomogao kao i mnogima, moja dva glasa za njega.

  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Predlazem da se ljudi jave samo po JEDANPUT, predloze, obrazloze i.. odu.

Vortex4borg je moj predlog, zato sto je izuzetan covek,

spreman da pomogne na svaki nacin. Odoh!;)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ljudi, pobrisao sam sve komentare koji nemaju veze sa temom i ubuduće ću nemilosrdno brisati apsolutno svaki off.

 

 

On 7.12.2018. at 11:55, milos-v je napisao:

 

Sto se tice samog izbora,glasanja,predloga...mislim da bi "dodeljivaci" titule,trebali da nas obaveste po kom svojstvu se odredjuje ko ce dobiti titulu. Da li to treba da bude neko ko je putovao pa slikao,neko ko sredjuje svoj motor,ko daje savete,ko pomaze bjb zajednici,ko pomaze opstem dobru ljudi generalno ili sta je kriterijum? Moje misljenjenje je da je najvazniji zivot,a posle popravke,putovanja,sredjivanja,poboljsanja sajta,druzenja itd...

 

Receno nam je da sa njihove strane (uprava bjb) postoje vec kanditati. Ko su oni? Da li imamo pravo mi da ih otkazemo kao kanditate,ako smatramo drugacije? Kada cemo saznati?

Sve je lepo objašnjeno u prvom postu, kao i u tekstu koji je ulinkovan u tom postu. Jasno sam naveo da su kriterijumi oduvek bili humanost i solidarnost kao vrednosti na kojima je ova zajednica oduvek počivala. Evo linka do prvog posta ove teme: 

 

Što se drugog pitanja tiče, predlozi koje smo mi interno imali su već sadržani u temi (Dejan Nešković npr).

 

On 7.12.2018. at 17:13, Savan je napisao:

Povećati broj viteza, teško je odabrati svega jednog. 3 komada bi bilo možda bolje. Ili ih razvrstati
- Vitez (po osnovu humanosti uopšteno)
- Vitez (po osnovu pomoći forumasima)
- Vitez (po osnovu neke druge kategorije)
 

Isti komentar kao i za prethodnog forumaša - lepo piše da predložite forumašE, tj. množinu. Nema nikakvog smisla ograničavati na neki broj, niti licitirati kolika je kvota za humane ljude. Prosto, dajte svoje predloge, a mi ćemo interno odlučiti. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 4 minuta, Pablo je napisao:

Ljudi, pobrisao sam sve komentare koji nemaju veze sa temom i ubuduće ću nemilosrdno brisati apsolutno svaki off.

 

Apsolutno se slažem i ne samo to, već tražim da se uvede neki red i na neki način  da moderatori imaju odlučniji stav po pitanju suzbijanja offa i svega što se može podvesti pod takav vid učešća na forumu koji se vremenom poprilično dezorjentiso i počeo da liči na banalne rojalitije. Ne može ni običan oglas za prodaju nečega da se postavi a da nema  offa, navodim kao primer i lični oglas prodaje motora i hteo sam da ga uklonim, ali zahvaljujući podršci nekolicine normalnih članova nisam. Redovno se nižu postovi koji nemaju ama baš nikakav sadržajni kvalitet niti tematsku povezanost, vrlo često uvredljivog smisla pa čak i direktnog, po pravilu od članova koji imaju  vrlo malo šta napisanog korisnog od stotina i hiljada statističkog broja postova. Mnogo ljudi ne samo da apscinira od aktivnog učeršća, nego ni ne prati forum uopšte ili vrlo retko a sve zahvaljujući maniru koji je i u ovoj temi, izvinjavam se što sam i sam nakon odbijanja predloga krenuo u pravcu koji nije primeren i to nije jedini primer. Od uvek sam kritikovao forum kad sam nalazio da ima nekog razloga, ali i bio protiv cenzure i banovanja šta god bilo osim vređanja, međutim, bojim se da moram da promenim stav jer se sve obesmišljava pod izgovorom osnovnog tumačenja pojma forum, da svako ima demokratsko pravo, prenebrežući da postoji i demokratska odgovornost,  svaka napisana reč može nekoga dovesti u opasnost, zabludu ili osećaj uvređenosti i neprijatnog.

 

Ne zameri na šlagvortu pa obriši pošto spada u off.

 

 

  • Zbunjen 4
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 

On 12/5/2018 at 5:38 PM, Savan said:

A koliko komada vitezova se bira? Samo jedan ili više njih?
 

 

On 12/7/2018 at 5:13 PM, Savan said:

Povećati broj viteza, teško je odabrati svega jednog. 3 komada bi bilo možda bolje. Ili ih razvrstati
- Vitez (po osnovu humanosti uopšteno)
- Vitez (po osnovu pomoći forumasima)
- Vitez (po osnovu neke druge kategorije)
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

11 hours ago, Pablo said:

Isti komentar kao i za prethodnog forumaša - lepo piše da predložite forumašE, tj. množinu. Nema nikakvog smisla ograničavati na neki broj, niti licitirati kolika je kvota za humane ljude. Prosto, dajte svoje predloge, a mi ćemo interno odlučiti. 

 

 

 

 

Nisam stvarno znao kako stvari stoje zato sam i pitao. Ima mi negde logike da se mozda podeli po kategorijama i tako izaberu vise komada vitezova, svaki po svojoj zasluzi jer je tesko odrediti i odmeriti ko je vise zasluzan a recimo u pitanju su razlicite zasluge. Zbog toga moj predlog.
 
Predlozio sam ranije:
 
- makikt (kao jednog od aktivnijih vozaca i putopisca) Znam da se i neki drugi clanovi voze jednako ako ne i vise ali kao pripadnica lepseg pola njoj se km mogu duplirati pa tako gledano je mozda odvozila najvise dana u godini.
- darka mihajlovica ( kao osobu koja se po humanosti odvojila a nikada za to nije dobila priznanje) Gde ljudima je potrebna debela veza kako bi uspeli da pomognu svojim obolelima, Darko je tu pomagao bez reci i bez nadoknade, nezavisno ko je u pitanju. 
- stampar, (kao starog putopisca i prozor u proslost) Za osobu koja bi svoje putopise mogla da prebaci u knjizevna dela ne treba puno objasnjenja. Znam da se nekima mozda ne svidja njegovo vidjenje istine o proslosti ali to ne bi trebalo da ima uticaja na izbor.
"Кад ја срочим одговор ту грешке нема,гласније и оштрије него што сам желео изговорих у даху:

 

-Хвала што бринете господине потпуковниче али се јако варате ако мислите да ће једна обична киша да ме спречи или омете у обављању задатка.Није ми проблем било где да одем у случају да затреба.Ја врло озбиљно схватам своју дужност а мрски непријатељ нема појма на кога се намерачио.

Падају нам и горе ствари од кише на главу али узмаћи нећемо чиме год нас гађали.

 

Мало тише додадох

 

-Исте једне овакве ноћи је неки непријатељ заустављен баш недалеко одавде,зауставили су га и  у бекство натерали моји преци...глас ми се снизи за две октаве а у грлу застаде кнедла.

 

У просторији врисну тишина...мајор у другом крају просторије који је био забављен листањем неких папира забезекнуто погледа у мене као и остали присутни официри...

 

У центру сам пажње ових људи а потпуковник се полако и пажљиво окрете ка мени...

 

Мртву тишину која како ми се учини предуго траје прекиде његово мало неспретно изговорено питање:

 

''Јеси ти са својим мотоциклом овде?

 

-И ја и мотоцикл припадамо Србији господине потпуковниче,не мислим да постоји још нешто само моје!

 

Поново одјекну тишина,учини ми се да чујем како се трже онај мајор...

 

Потпуковникове очи блеснуше тријумфалним сјајем а затим прелете погледом по присутнима ''Јесте ли добро чули,јел ово неко од вас чуо до сад?Ако нисте знали-са оваквим људима се рат не може изгубити''

 
- Nik_sa_015 (trenutno jednog od omiljenih putopisaca, sa malom konotacijom da bi trebao u skorije vreme da zavrsi zapocetE putopisE :) I neka mu je sa srecom zenidba jos jednom) Svez vetar nakon izuzetnih putopisaca poput pande, marokanca, nemo i slicnih. Sa svojim humorom je bilo uvek zadovoljstvo ga citati. Ako bih birao zelju za putopis, sastavio bi te pomenute putopisce da odu na zajednicki put i nakon toga da svako napise svoj putopis. Verujem da bi celogodisnja lektira nastala iz samo tog jednog putovanja.
 
 
Eto moj predlog za Vitezove 2018 godinu :)
 
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS

Ja bih voleo da vidim dvoboj vitezova, kako sa kopjem u ruci i motorom izmedju nogu jurisaju / kotrljaju u ovom slucaju / jedan na drugog. :) 

 

Salu na stranu, bilo bi lepo da osobe koje se isticu svojim doprinosom na forumu budu ukljucene / prezentovane i u svim ostalim "ne virtualnim" desavanjima BJB-a. Kako bi titula dobila na tezini.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Sta ti je zivot u Srbiji ljudi koji ucestvuju u pisanju sami traze cenzuru.

 

Ne secam se da je bilo uvreda a off ili on bi mogao da smanji broj poruka na forumu za bar 75% al neka bude.

 

Cemu predlozi i obrazlaganje ako ne sme nikakva diskusija da se razvije. Dajte onda predloge sa objasnjenjem (kao MTV music awards) i samo opciju za glasanje

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Штета за демократију. Ја сам за то да се овде уведе чланарина.

 

А глас дајем и за @Mali Caca јер несебично, без икакве намере за саморекламирањем, дели своје знање. Ако то није хуманизам, не знам шта је.

 

Као што рече @severian многи полумајстори направише посао себи на форуму. @Mali Caca својом стручношћу и ставом заслужује више.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Članirina, naraFski i da se plaća uz račun za struju. :D

Mada kada razmislim, nije dobra ideja. Opusteće nam forum zbog neplaćenih računa.  :lol:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

 

A sada se, kao, uozbiljim. :rolleyes:

 

U više navrata, prethodnih dana, htedoh nešto da nipišem, pa se predomislih. Ali me prethodnih 6 strana i mnoga iskazana mišljenja navedoše da ipak i ja isturim guzicu.

Može biti da je za prethodnih 10 godina, od kako je titula ustanovljena, forum toliko izrastao da početna ideja više nije u skladu sa vremenom. Tj. da je došlo vreme za njeno usklađivanje sa onim što je forum u međuvremenu postao - i po brojnosti članstva i po obimu tema.

 

Da ne apsolviram nadugačko, mnogi koji su se oglasili pre mene prepoznaće i svoje ideje. LM, predlažem sledeće:

Umesto titule viteza, uvesti medaljE. U onim kategorijama koje vlasnik i uredništvo smatraju relevantnim za ovu zajednicu ili koje imaju podršku velikog broja članova.

 

Siguran sam da Furious Pandu brine to što nije odlikovan od ove zajednice koliko i lanjski sneg. Ali i njemu, kao i bilo kome drugom, prija saznanje da je njegov angažman prepoznat i da se ljudima dopada. I to je, ustvari,  nagrada. Sličica medalje (pero i hartija, npr.) ispod nadimka, samo je simbolično obeležje. Nije titula, nije rang već znak doprinosa zajednici na određenom polju (u ovom mom primeru, bili bi to putopisi). EDIT: I Panda je uzet kao primer, jedan je od ljudi (a imah ih više) koji po mom doživljaju zaslužuju da bude obeležen njihov doprinos.

 

I tako redom; medalje za doprinos na polju tehnike, za  ....  whatever .... što BJB zajednica želi da nagradi/promoviše. Humanost i hrabrost pre svega - DA. Ali ne zaboraviti ni sve one začine koji ovu zajednicu čine onim što jeste kroz druženja, putopise i stručne rubrike.

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
Pre 9 sati, Pablo je napisao:

lepo piše da predložite forumašE, tj. množinu. Nema nikakvog smisla ograničavati na neki broj, niti licitirati kolika je kvota za humane ljude. Prosto, dajte svoje predloge, a mi ćemo interno odlučiti. 

 

Не бих се сложио са овиме... 

Мислим да је однос "један предлог-један глас" много бољи од множине.

10 форумаша предложе по пет других и ви интерно треба да сагледате 50 чланова... 

10 форумаша предложе по једног и ви треба да се одлучите између 10 чланова.

Шта је једноставније?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Zahvaljujem se @Jupiter na nominaciji. Baš lepo i prijatno iznenađenje. Lično meni to neće ništa da predstavlja dali zbog toga što sam 10000 km daleko ili biće zbog toga što sam skroman kad su ovakve stvari u pitanju. Ja sam sam svojom voljom započeo temu i nastojaću da tema ostane u duhu u kojoj sam tu temu zamislio i započeo.

Izvinjavam se urednicima i @Pablo za skretanje sa teme. 

Veliki pozdrav 

Mali Ćaća 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Titula se daje za ono sto je učinjeno u prošlosti, to je velika mana, ne obavezuje se  da se shodno tituli ponaša u buduće. Fali elitizam! bavimo se prošlošću a nema ni naznake o planovima za budućnost?

To je velika greška koja se saopštava mladim i neukim?

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Ja predlazem kolegu Sashca.

Eto i on je u izboru za viteza offovanja, mada ima ih jos dosta.



Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja