Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2018

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

@sashac Kakvo biopolje i zamagljivanje uma spominješ? :) Daj da ne iskomplikujemo baš sve u životu... Ako ti se ne sviđa nešto što neko radi, prosto to ignoriši. Ali nemoj da daješ sebi za pravo da mu se usereš na ideju samo zato što se to tebi ne sviđa. Ok, rekao si svoje mišljenje - tome i služi forum. Ali molim te nemoj dalje da ga propagiraš, makar ne u ovoj temi. Nisam otvorio temu da vas pitam za mišljenje da li da realizujemo ovu inicijativu, već da bih vas pozvao da date svoje predloge.

 

Inače, hvala svima na predlozima. Pozivam vas da sagledate celu godinu, a ne samo skorašnja dešavanja, pa ukoliko prepoznate nekoga ko je uradio nešto vanredno za drugoga, dajte predlog. :takoje:

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion
Pre 10 sati, sashac je napisao:

Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove.Zamislite kako ce razocaran biti neko ko je nominovan a nije izabran.To sto oni pricaju da nema veze tra la la,jednostavno nije istina.Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?Zato su sva dobra dela unakazena,jer ljudi ocekuju nagradu.Nekad i rade dobra dela,samo sto zele priznanje,a ne zato sto su dobri.Ali aj da ne ofujem,valjda sam shvatio nesto pre vas,bem li ga...Da ne pricam o velicini koju dobiju ljudi koji odlucuju ko je sta zasluzio...

Inace me kao pojava na forumu jako nerviras, iako te zbog godina i nekih galantnih poteza jako postujem, koliko god to kontradiktorno zvucalo...

Ali ovo gore si tako lepo rekao, tako si opisao vreme u kome zivimo i kompletan poremecen sistem vrednosti, tako si ubo u centar problema, da te treba u lektiru staviti, alal vera!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma ok,da se upoznamo mozda bi promenio misljenje.Ali Pablo je u pravu,neka se nastavi glasanje,ja sam izneo moje misljenje,idemo dalje.Neka NAJBOLJI medju nama postane vitez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove.Zamislite kako ce razocaran biti neko ko je nominovan a nije izabran.To sto oni pricaju da nema veze tra la la,jednostavno nije istina.Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?Zato su sva dobra dela unakazena,jer ljudi ocekuju nagradu.Nekad i rade dobra dela,samo sto zele priznanje,a ne zato sto su dobri.Ali aj da ne ofujem,valjda sam shvatio nesto pre vas,bem li ga...Da ne pricam o velicini koju dobiju ljudi koji odlucuju ko je sta zasluzio...

 

 

Ma ok,da se upoznamo mozda bi promenio misljenje.Ali Pablo je u pravu,neka se nastavi glasanje,ja sam izneo moje misljenje,idemo dalje.Neka NAJBOLJI medju nama postane vitez.

Nisam po prirodi taj koji mrači i “hejtuje” ali se “upalim” kad čujem kad neko deli savete na ovaj način.

Druže nisi ti izneo svoje (sarkastično) mišljenje nego si ozbiljno izvredjao kolege. Rekao si da lažu, da su koristoljubljivi i da su njihova dobra dela ustvari samo “traženje pohvala”! I pri tome, ti si jedini koji je to ukapirao?!

Evo, vrlo nevoljno ovo moram da ti napišem, ali ja ti obećavam da od tebe neću prihvatiti nikakvu pomoć, taman da mi život zavisi od toga. To ti kažem za tvoje dobro, da te ne dovodim u situaciju da moraš da uradiš dobro delo i, slučajno, ne budeš predložen za BJB Viteza, daleko bilo.

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 21 minuta, Urban Cruiser je napisao:

 

 

 

Nisam po prirodi taj koji mrači i “hejtuje” ali se “upalim” kad čujem kad neko deli savete na ovaj način.

Druže nisi ti izneo svoje (sarkastično) mišljenje nego si ozbiljno izvredjao kolege. Rekao si da lažu, da su koristoljubljivi i da su njihova dobra dela ustvari samo “traženje pohvala”! I pri tome, ti si jedini koji je to ukapirao?!

Evo, vrlo nevoljno ovo moram da ti napišem, ali ja ti obećavam da od tebe neću prihvatiti nikakvu pomoć, taman da mi život zavisi od toga. To ti kažem za tvoje dobro, da te ne dovodim u situaciju da moraš da uradiš dobro delo i, slučajno, ne budeš predložen za BJB Viteza, daleko bilo.

pa ok.Da smo mi svi zivko i zdravko.Dadoh misljenje i predlog,nijedan savet.Aj birajte viteza;batalite mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Slažem se sa ovim što je Sashac napisao gore..Samo, smatram da nije baš uputno na ovu temu, jer kao što već napisah, ova "titula" je virtuelna, pa ne dobija on titulu viteza u stvarnom životu, tako da ne vjerujem baš da će neko da se umisli radi neke titule na forumu...Pa ako je tako, ja na Kanteru imam titulu generala, znači da ste se svi vi postrojili na raport :D 

A vezano za temu, ne znam tačno nik, ali momak koji radi na VMA, sjećam se da je mnogima izašao u susret i nudio pomoć vezanu za svoj posao i mjesto na kome radi..eto ako se neko sjeti kako se zove, predlažem njega.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 17 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Slažem se sa ovim što je Sashac napisao gore..Samo, smatram da nije baš uputno na ovu temu, jer kao što već napisah, ova "titula" je virtuelna, pa ne dobija on titulu viteza u stvarnom životu, tako da ne vjerujem baš da će neko da se umisli radi neke titule na forumu...Pa ako je tako, ja na Kanteru imam titulu generala, znači da ste se svi vi postrojili na raport :D 

A vezano za temu, ne znam tačno nik, ali momak koji radi na VMA, sjećam se da je mnogima izašao u susret i nudio pomoć vezanu za svoj posao i mjesto na kome radi..eto ako se neko sjeti kako se zove, predlažem njega.

Slobo ipak ne mesajmo babe i zabe.Igricu sa stvarnim zivotom.Ova titula nije uopste virtualna.Ovaj forum ima znacajnu tezinu u svakom smislu.Barem ja to tako dozivljavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Darko je nabavio krv kada je bila potrebna. Za sestrića mog kolege, kada su muotkrili leukemiju, obezbedio je pet doza dok se ne nađu davaoci. Sve rešeno jednim pozivom.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Lepo je kad si human i kad pomazes i razumem da treba istaci clanove koji su ucinili drugima u nevolji. Oni zauzimaju posebno mesto ovde u zajednici i treba im biti stavljen mac na rame. 

 

Misljenja sam da je ovo ipak moto forum i da priznanje treba da dobiju i odredjeni clanovi na osnovu predjenih kilometara i zalaganja na istom. Ja bih recimo dodelio titule i kolegama koji su napravili neki izuzetan put od mnogo hiljada kilometara i to dokumentovali bogatim putopisom i stalnim prisustvom na forumu. To je ono zbog cega vecina cita i prati forum.

 

Da se ja pitam (a ne pitam se) moji favoriti za vitesku titulu bili bi:

@Furious Panda

@nik_sa015

@nemo

@doktor

 

Cestitam svim vitezima i starim i buducim (i onim koji to nisu a "jesu")

 

Salut

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Darko je nabavio krv kada je bila potrebna. Za sestrića mog kolege, kada su muotkrili leukemiju, obezbedio je pet doza dok se ne nađu davaoci. Sve rešeno jednim pozivom.


Izgleda da je hteo neko priznanje, čim je uradio dobro delo. Nećemo njega!

PS. Ovo je bilo ironično, za one koji se tek sad uključuju.
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Nisam ispratio sve vezano za Darka ali duboki naklon.

 

Takodje po meni covek koji radi u Dekri je zasluzio pohvalu jer je nesebicno i bez naknade ljudima proveravao sta mogu ili ne mogu da uvezu i time ih lisavao bacanja para i kidanja zivaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Vekovima su se ljudi borili za razne slobode , bore se i danas .. Sloboda misljenja,postupaka i izbora su samo tri od mnogih koje trebamo posebno postovati.. Velicina ljudi je u tome da postuju i nesto sto se ne slaze sa njihovom misljenju ili stavu. Stvar je u sustini prosta - ili podrzi ili nemoj ,jer nametanje drugima nesto ne vodi nikuda. Zamislite kada bi svi bili isti, sigurno bi nam bilo mnogo dosadno.:)

 

 

@Mikulanac i @Singularitet ono na sta sam mislila u ovom slucaju je titula koja se odnosi samo na zensku osobu kao jedinku koja se sama bori, doprinosi zajednici, humanitarna je , pomaze drugima ,ima mnostvo kvaliteta, a to nikako ne zvuci kao sto ste vi naveli nego samo kao zena koja je pratilac nekog muskarca ..

 

imageproxy.gif.ae9fead6f146728efd0595b25f06e161.gif

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Pa zar je već toliko zahladilo u Srbiji? Kao da je sredina zime. Mnogo ste počeli da filozofirate i produbljujete, ovu i još par drugih tema, bez razloga. Otkud tolika želja za iznošenjem ličnih stavova i ubeđenja samo zarad kucanja na forumu? Opustite se malo, recite lepu reč, pohvalite pa makar i bez razloga. Lepo je to. Ako vam se ne priča, pa ne morate. I to je lepo. Ćutanje i razumevanje osoba u tišini je umetnost, što bi rekli Japanci. Ja ne znam bilo koga na forumu, koga bih mogao da predložim za bilo šta a kamo li za viteštvo. Vitez je mnogo veliko zvanje. Možda je to ovde stavljeno onako, olako, ko od šale, da lepo zvuči ali čak i da je tako, sada je to velika stvar. Nemojte se šaliti i sprdati sa tim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Darko je nabavio krv kada je bila potrebna. Za sestrića mog kolege, kada su muotkrili leukemiju, obezbedio je pet doza dok se ne nađu davaoci. Sve rešeno jednim pozivom.

Dve ili čak i zadnje tri godine sam ga predlagao. Podjoh i ove godine, ali iskreno, poceh da sumnjam da ima nešto sto ja ne znam pa zbog toga uvek glatko neko drugi dobije titulu.
A po meni ima li šta značajnije od života i pomoći nekome kada je isti ugrožen. I to je pomagao svima i ko otkuca prvo slovo na forumu kao potpuni stranac Darko mu je nudio pomoć. Narodski rečeno, nije dobio samo onaj sto nije trazio.
Onda i nalepnice sa krvnom grupom, čini mi se da je se pola Srbije javilo njemu za besplatnu markicu sa krvnom grupom.
Za dobrotvorne koncerte nisam ni znao.

Eto..




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 2 sati, sashac je napisao:

Vidis kako ego kaze na dobronamernu sugestiju-to je negativnost.Ali to ti je taj mac napravio.:P

E moj sashac... 

 

A za ovo gore što si pisao, možda ti neki psiholog, a ima ih ovde, ako ga samo ne mrzi, objasni šta si sve izmesao... 

 

Ne bih dalje u raspravu sa tobom, ličan si, često agresivan i imaš višak vremena. Predajem se unapred! :)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

@Darko Mihajlovic

Ja se sa Darkom druzim van foruma.

Sve ovo sto ste napisali je apsolutno tacno ,ali postoji i mnogo vise od toga o cemu se ne pise javno. Njegovo ime je ovde dosta puta spominjano i kome je bila potrebna neka pomoc na VMA je kontaktirao njega,naravno on je svakome pomogao. Mnogo vise ljudi ga je kontaktiralo nego sto se to pisalo po temama. Nalepnice sa krvnim grupama,za koje postoji tema ,je slao po celoj srbiji,a mislim cak i van nje.

Sa svojim bendom su organizovali nekoliko humanitarnih nastupa gde su radili bez naknade u cilju prikupljanja novca za lecenja,cak i kao bend odvajaju novac za te svrhe. To moze da se vidi i na nekim internet portalima gde se pohvaljeni od strane istih.

Pre nekoliko godina je preko foruma bio organizovan obilazak obolelog deteta iz sremcice pa do lestana, cini mi se. Ideja je bila od drugog clana,ali je Darko imao velikog uticaja u samu organizaciju toga.

On naravno kao neko ko radi sve to iz dobre namere ,a ne zelje da ga neko hvali ,sve ovo vreme nije pisao po temama kad je kome pomogao. 

 

Sto se tice samog izbora,glasanja,predloga...mislim da bi "dodeljivaci" titule,trebali da nas obaveste po kom svojstvu se odredjuje ko ce dobiti titulu. Da li to treba da bude neko ko je putovao pa slikao,neko ko sredjuje svoj motor,ko daje savete,ko pomaze bjb zajednici,ko pomaze opstem dobru ljudi generalno ili sta je kriterijum? Moje misljenjenje je da je najvazniji zivot,a posle popravke,putovanja,sredjivanja,poboljsanja sajta,druzenja itd...

 Receno nam je da sa njihove strane (uprava bjb)postoje vec kanditati. Ko su oni? Da li imamo pravo mi da ih otkazemo kao kanditate,ako smatramo drugacije? Kada cemo saznati?

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Када сам предложио БЈБ ВИТЕЗИЦА као "женски назив" за БЈБ ВИТЕЗА, мало сам се шалио(ко је разумео) да бих покренуо вашу машту и креативноат.

 

У даљем тексту сам написао "BJB LADY", али би нашем речнику или жаргону преведено и лепше било БЈБ ДАМА, принцеза није чини ми се обухватан термин јер принцеза не мора нужно и да буде дама.

 

Понављам и подвлачим предлог : MAKIKT

 

ЂУНТУ не познајем али ми се чини исто као други добар предлог

 

*Мало размислите и о кандидатури људи који су на форуму, пишу и учествују а немају или не возе моторе али су само некој екипи драги па се међусобно промовишу!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja