Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 1 minut, dvlns je napisao:

Nisam bio ironican jer cenim (i ako se ne slazem) tvoje pokusaje da objasnis svoje stavove i kada si "sam protiv svih". Smatram lepim gestom poklon obuku mada je niko nije prihvatio a puno njih je misljenja da je potrebna dodatna obuka.

 

Ostalo ne razumem, necu da se pomirim sa cinjenicom da iskopiras deo posta i napises da sam neozbiljan i sta god jos.

 

Rekao sam da cu nastaviti da se ne slazem sa tobom kad god se ne slazem i eno u drugoj temi se ne slazem ali to ne radim kao "osvetu" kao sto nisam ni predlog za viteza izneo jer imam neki interes posto te ne poznajem, ne vozim BMW, ne zivim u BG i ne treba mi nikakva "protiv usluga"

 

Takodje kada se slazem sa tvojim misljenjem ja to i napisem bez obzira da li smo 5 minuta ranije "ukrstili koplja"

 

Potpuno pogrešno si me razumeo, ništa od napisanog se nije i ne odnosi na tebe, osim zaista hvala jer sam zaključio da si me sa ozbiljnošću predložio, jednostavno sam te kao šlagvort citirao kao inicijatora predloga i ništa više, a ostalo nije bitno i ne treba da te deranžira. Ne pznajemo se lično, što ne znači da tako treba da ostane bez obzira na neslaganja koja nisu bitna za normalanu relaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5731 postova

Tako je, razlicito misljenje i razliciti stavovi u sustini na prvu loptu izazovu rekaciju kojoj sam i ja kao obicno ljudsko bice sklon ali to nikako ne znaci da po osnovu bezbroj drugih tema nismo istomisljenici. Takodje sa neke vremenske distance od svakog svog oponenta nesto prihvatim i mislim da time i prosirim svoj pogled na tu temu. Naravno nije lako odmah jer nije ni ljudski menjati stav na prvu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 28 minuta, dvlns je napisao:

Tako je, razlicito misljenje i razliciti stavovi u sustini na prvu loptu izazovu rekaciju kojoj sam i ja kao obicno ljudsko bice sklon ali to nikako ne znaci da po osnovu bezbroj drugih tema nismo istomisljenici. Takodje sa neke vremenske distance od svakog svog oponenta nesto prihvatim i mislim da time i prosirim svoj pogled na tu temu. Naravno nije lako odmah jer nije ni ljudski menjati stav na prvu.

 

Ma naravno, bitno je misliti i po mogućstvu na plodonosan način pa će iz toga proisteći i neki plod, sučeljavanje mišljenja je jedan od takvih načina, ali vređanje i isprazno postovanje svakako nije. Iako smo često neistomišljenici, ispravno sam shvatio tvoj predlog, ali nikako ne bih prihvatio, samo sam na prenosno šaljiv način to odbio, izvini što sam te doveo u situaciju takvu kako si na prvu loptu shvatio. Uživaj i iznađi dostojnog za predlog. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

@Urban Cruiser izvini ali "BJB Dama " zvuci svakako samo ne onako kako bi trebalo za sustinu ove price ... 

:jee:

 

Vreme je da se zakopaju macevi pa da svi popiju po pivce za zivce ...

 

imageproxy.gif.ae9fead6f146728efd0595b25f06e161.gif

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
[mention=13845]Urban Cruiser[/mention] izvini ali "BJB Dama " zvuci svakako samo ne onako kako bi trebalo za sustinu ove price ... 

 

Možda ali u srpskom jeziku Vitez u ženskom rodu je Dama. Cenim da je lepše od onog “vitez#~&€%^*nja”

 

1200px-Crown_of_Serbia.svg.png&key=a24b4e4935bdb30f4f781c41007fb30576e738c0ce346b3a39b449bffcde5a1b

SR.M.WIKIPEDIA.ORG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ako moze da se uvede titula dupli vitez ja predlazem Satelisa, decko koji svojim likom i delom tesko koga moze ostaviti ravnodusnim, i koji je u mnogome doprineo kvalitetu foruma. Cast i postovanje ostalim predlozenima i koga vecina izabere slazem se u potpunosti.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

@đunta Ako dozvoljavaš da predložim, pošto si ima jako lepu nameru da pokloniš nekome Kurs bezbedne vožnje, imaš priliku da isti uvrstiš u nagrade za tombolu sutra na humanitarnoj žurci. Neko će sigurno izvući i tvoju nagradu

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 17 minuta, Urban Cruiser je napisao:

@đunta Ako dozvoljavaš da predložim, pošto si ima jako lepu nameru da pokloniš nekome Kurs bezbedne vožnje, imaš priliku da isti uvrstiš u nagrade za tombolu sutra na humanitarnoj žurci. Neko će sigurno izvući i tvoju nagradu

 

 

 

Dozvoljavam uvek naravno, ali ne, ne darujem pokvareno jaje pa da pošto poto uvaljujem, tako da sam tu celu priču doživeo na neki način uvredljivo, možda malo postujem i dovršim tu temu. Doniro sam servis točka lane, izvučena i mogla je biti preneta na nekog drugog, nije iskorišćena, tako da više nećemo da vučemo nikog za rukav ko u Kameničkoj ulici u Beogradu. A i dosta sam omogućio besplatnih treniga, red je valjda da neko i drugi to čini a ne samo da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove.Zamislite kako ce razocaran biti neko ko je nominovan a nije izabran.To sto oni pricaju da nema veze tra la la,jednostavno nije istina.Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?Zato su sva dobra dela unakazena,jer ljudi ocekuju nagradu.Nekad i rade dobra dela,samo sto zele priznanje,a ne zato sto su dobri.Ali aj da ne ofujem,valjda sam shvatio nesto pre vas,bem li ga...Da ne pricam o velicini koju dobiju ljudi koji odlucuju ko je sta zasluzio...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove.Zamislite kako ce razocaran biti neko ko je nominovan a nije izabran.To sto oni pricaju da nema veze tra la la,jednostavno nije istina.Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?Zato su sva dobra dela unakazena,jer ljudi ocekuju nagradu.Nekad i rade dobra dela,samo sto zele priznanje,a ne zato sto su dobri.Ali aj da ne ofujem,valjda sam shvatio nesto pre vas,bem li ga...Da ne pricam o velicini koju dobiju ljudi koji odlucuju ko je sta zasluzio...


Au brate@sashac tebe je neko izgleda ozbiljno razočarao u životu. Ili te niko nikad nije pohvalio? Nema druge

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre sat vremena, sashac je napisao:

Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove.Zamislite kako ce razocaran biti neko ko je nominovan a nije izabran.To sto oni pricaju da nema veze tra la la,jednostavno nije istina.Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?Zato su sva dobra dela unakazena,jer ljudi ocekuju nagradu.Nekad i rade dobra dela,samo sto zele priznanje,a ne zato sto su dobri.Ali aj da ne ofujem,valjda sam shvatio nesto pre vas,bem li ga...Da ne pricam o velicini koju dobiju ljudi koji odlucuju ko je sta zasluzio...

Ako radis nesto jer to zelis, onda ti priznanje nije potrebno. Ne slazem se sa prvim delom tvog posta.

Za drugi deo:

Svako ko cini dobro delo se nada da ce to neko da prepozna na neki nacin. A najdraze mi je da se neko poisteveti i ucini nesto dobro "kao sto je nako tamo" ucinio. Tema -poklanjam- je lako lep primer za ono sto sam hteo da kazem/napisem.

Ne bacam smece NIKADA napolje, uvek u kontejner. Ne treba mi titula zbog toga. Treba mi da neko ko to vidi, uradi isto, a da je prethidno bacao smece po ulici. E onda sam sam sebi Vitez! 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 25 minuta, Urban Cruiser je napisao:

 


Au brate@sashac tebe je neko izgleda ozbiljno razočarao u životu. Ili te niko nikad nije pohvalio? Nema druge
 

 

Pohvaljen sam nebrojeno puta u zivotu,ali nisam zeleo titulu za to sto sam radio.Tj radili mi u Mcdonaldsu,i ja nekoliko puta nominovan za radnika meseca.I  svaki put odbijem.Au mrzeli me bas rukovodioci.Na kraju iznapredovah bolje od svih koji su visili na zidu.Jednom me je razocarala vazna osoba,ali ne zamerih.Svakome moze da se desi.Ovde bih napomenuo i mogucnost mahinacija,tj.odabira odgovarajucih, srcu dragih kandidata.Ma svasta je tu moguce.Sto se tice poklanjanja,e to je tek ludilo.Pa ja se napoklanjah ali novih stvari ,i zahvalan sam bogu sto me je stavio u poziciju da poklonim.Znaci da imam dovoljno,pa cak i viska.Uvek je to tako.Poklanjaju ovi sto umereno ili manje imaju,po pravilu.Poenta je imati viska.I ako poklanjate,zakljucajte temu,da vas pohvale ne bi unakazile.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 3 minuta, abarth_maniac je napisao:

Ako radis nesto jer to zelis, onda ti priznanje nije potrebno. Ne slazem se sa prvim delom tvog posta.

Za drugi deo:

Svako ko cini dobro delo se nada da ce to neko da prepozna na neki nacin. A najdraze mi je da se neko poisteveti i ucini nesto dobro "kao sto je nako tamo" ucinio. Tema -poklanjam- je lako lep primer za ono sto sam hteo da kazem/napisem.

Ne bacam smece NIKADA napolje, uvek u kontejner. Ne treba mi titula zbog toga. Treba mi da neko ko to vidi, uradi isto, a da je prethidno bacao smece po ulici. E onda sam sam sebi Vitez! 

pa eto.Nominovati temu ...zapazena dela kolega,pohvaliti ih,bez titula.To je negde po meni pravilno.(Koliko su zamerali ljudi i ogovarali ove koji su visili na tabli)A onaj sto nece da baci smece u kantu nego kroz prozor,tog neces promeniti.Ne brini.Pogledajte mac pored nicka bilo kog kolege kog ne poznajete licno.Ne znate za sta je to dobio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Da nisam uspeo u tome, ne bih dao kao primer. Malo njih, ali sasvim dovoljno da se osecam dobro.

A koliko sam tvrd po tom pitanju, verujem da cu bar jos par njih odvratiti od te navike. 

A onda ako i sina (daj boze i jos dece ako ih bude) naucim takvom ponasanju, bicu zadovoljan. Bar sto se tog frabmenta zivota tice. 

Iskljucujem se, htedoh samo da se zahvalim a uvukao sam se u piskaranje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Moja sugestija je,napraviti temu"Bajkeri velikog srca"koju cemo svi citati,biti upuceni u njihova dobra dela,usvajati norme ponasanja pouceni tim iskustvima.Sve ostalo je besmisleno.Over and out.:rat1:A temu "poklanjam",automatski zakljucavati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance
3 hours ago, Urban Cruiser said:

 

Možda ali u srpskom jeziku Vitez u ženskom rodu je Dama. Cenim da je lepše od onog “vitez#~&€%^*nja”

 

SR.M.WIKIPEDIA.ORG

 

Rekao bih da GR 46 misli na onaj prefiks BJB uz dama 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Nadam se da vam je jasnije zasto imam stav koji imam,citajuci ove redove..... Pohvali coveka samo ako zelis njegovu propast.Kad cete to ukapirati?

 

Pohvaljen sam nebrojeno puta u zivotu...

 

Evo da te ipak razumem dobro, ovo znači da su svi ti koji su te hvalili želeli tvoju propast?!

 

Realno, bolje da te niko ne hvali čoveče!

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 6 sati, Urban Cruiser je napisao:

 

 

 

Evo da te ipak razumem dobro, ovo znači da su svi ti koji su te hvalili želeli tvoju propast?!

 

Realno, bolje da te niko ne hvali čoveče!

Gledaj,Omare,nije bas da si razumeo.Niko ko te hvali ne zeli ti propast-bukvalno.Ona dolazi nesvesno.I nije to propast kakvom je smatras.To je urusavanje alter ega izazvano  osnovnim egom.Pohvala naseg truda i rada je produktivna u smislu motivacije,boljeg rada i sl.Hvaljenje koje zavrsava titularenjem ima kontraproduktivan efekat u znacajnoj meri za nas alter ego.Pohvala koja se odnosi na rad je donekle razumna,ali pohvala same licnosti ili davanje titule,urusava nase biopolje,jer mi po inerciji razvijamo mehanizam vise vrednosti,aktivira se mehanizam izdvajanja,koji automatski zamagljuje nas um.To su mnogobrojni primeri,kojima je svako od nas okruzen.Ali ajd picemo kaficu pa cemo popricati na tu temu.Ja ne zelim nista da osporim,samo sam izrazio misljenje da je nepotrebna titula uz nick,da bismo odali nekome priznanje.

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja