Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2018

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pre skoro 10 godina smo ustanovili simbolično priznanje, pod nazivom BJBikers Vitez, za naše nesebične moto kolege koji su svojim delima demonstrirali naše ključne vrednosti, a to su humanost i solidarnost. Vreme je da prepoznamo takve među nama i dodelimo im prigodnu titulu.

 

Saznajte više o tituli BJBikers Vitez:

Helping-banner.jpg
BJBIKERS.COM

Simbolično priznanje za najplemenitija dela godine, ustanovljeno da prepozna i oda počast pojedincima koji su na delu pokazali humanost i solidarnost.

 

Dakle, propozicije verujem da znate, ali da se podsetimo:

- predložite forumaše ili prijatelje naše zajednice, koji su svojim delom demonstrirali nesebičnost, humanost i solidarnost, pomagajući ljudima u nevolji nesebično i iskreno,

- obrazložite svoj predlog konkretnim primerom,

- na osnovu svih predloga, donećemo finalnu odluku i na svečanom ručku u sklopu Moto Deda Mraz akcije (22. decembar 2018) ćemo proglasiti BJBikers Vitezove, ukoliko ih bude.

 

Mi već imamo par ljudi koje smo interno kandidovali, ali svakako dajte svoje predloge.

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Predlazem kolegu @Dejan Nešković

ima tema o njegovom delu, takodje nesebicno doprinosi redovno,savetom ili ako moze, pomogne. 

 

 

Ukoliko mogu, imam jos jednog kandidata koji je pravi forumas,voli da majstorise i deli svoja iskustva i savete sa drugima, to bi bio @N.F.S.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
20 minutes ago, Astral said:

Predlazem kolegu @Dejan Nešković

ima tema o njegovom delu, takodje nesebicno doprinosi redovno,savetom ili ako moze, pomogne. 

 

Ukoliko mogu, imam jos jednog kandidata koji je pravi forumas,voli da majstorise i deli svoja iskustva i savete sa drugima, to bi bio @N.F.S.

 

 

Citas mi misli! :)

 

Dekija i Nenada( @N.F.S.) predlazem isto!

Deki dobar ko leba, kad se setih letos akcije kako je pronasao kolegi motor pa smo isli da cuvam strazu :D i kolegu Nenada sam skoro imao prilike da upoznam jako dobar i neiskavaren covek, a napokon sam naleteo na nekog ko voli motore ko i ja pa ga nista ne smara u vezi istih! :)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Predlažem @Dejan Nešković zbog akcije iz teme na ovoj strani.

 

Isto tako predlažem da se svim kolegama koji su učestvovali dodeli posebno priznanje.

Pokazali su veliku ljudsku solidarnost i kolegijalnost. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Titule su tu da se neko izdvoji, tako ja to shvatam i to ne zelim, razgovor je pravi kada su svi ravnopravni... :zdravo:
Meni je ovo titula, to sto sam pomenut mi srecu donosi i saznanje da nisam u prazno pisao, neko je citao znaci! 
Preko 10 godina sam ovde, pisalo se svasta, nekada sam bio pogresno tumacen, nekada pohvaljen ali sam uvek sa postovanjem misljenje dao i tudje uvazio, bez ijedne otkucane ruzne reci...
Tako da jos jednom hvala, cast mi je biti u drustvu motorasa, to je nagrada... 
Samotnjak sam sto se voznje tice, nikada na skupu bio nisam, voznja je nesto moje, moja sloboda, moja strast... Ne delim to, sebicno uzivam u prirodi i masini, vozim kuda hocu i kada hocu, nekada predjem 500km dnevno, nekada 50, nisam materijal za "copor" :D

Elem, da ne offujem, moj je predlog da, a ako vec mora, titulu dobiju svi aktivni clanovi (preko 8/10god) koji forum drze "zivim" i odrzavaju njegov kvalitet kulturom izrazavanja i iskustvenim pisanjem...

Ne vitez, vec "Inventar foruma" ali nesto kreativnije, verujem da ce tako vise ljudi biti motivisanije za razmenu iskustava, to je kao neka potvrda i virtualno "tapsanje po ramenu" :D
Izuzeti neozbiljne teme tipa "but i guz", "devojka dana" i vecinu u opstim temama koje sluze za sakupljanje broja postova...

Pozdrav Nenad.

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 Dr. @bokilic  ( dugo ga poznajem , prvobitno preko telefona, a kasnije i licno ) je prvo drug, prijatelj, brat i majstor za svaku pohvalu.Radio je svima, sto je mogao i sto nije, nikoga nije odbio zato sato nece da uradi, sto nema dijela, radio je i bolestan samo da udovolji  musterijama i pomogne motoristima. Kada musterije nisu mogle doci njemu, on je isao njima po Srbiji u Crnu Goru u Austriju, cak je i meni u Bosnu htjeo doci da ja ne dolazim njemu, ali sam  to odbio jer je time gubio vrijeme za nekoga drugoga, a ja to nisam zelio. On je trebao meni, a ne ja njemu. Da ne pricam o primanju telefonskih poziva u svaka doba i djelenju savjeta poznatim i nepoznatim motociklistima i clanovima BJB, kao i svaku mogucu pomoc od davanja-darivanja dijelova besplatno ( meni je dao gumu za TDM ) i savjeta na BJB Forumu. Zato mislim da da mu pripada titula BJB Viteza.

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kako i zasto sam konkretno dobio titulu "viteza" ..... pojma nemam. U pocetku mi je bilo cudno, ubrzo je pocelo da me nervira, sad mi je sve jedno.

 

Ko treba da dobije titulu.....ima kandidata al isto tako ima kandidata kojim treba oduzeti istu.

Po mom skromnom misljenju, nije dovoljno da se uradi jedna dobra/plemenita stvar pa bi se uslo u dobos vitestva, vec se "mora" vitestvo zasluziti konstantnim zalaganjem/radom na forumu.

 

++++ sto se daju, recenzija il kako se vec zove..... je tu da okarakterise nekog clana kao korisnog za forum.

Korisna stvar za forum, njene clanove ili one koji to nisu su informacije vezane za motor.....popravke, redovno odrzavanje, potrosni materijal, dodatna oprema i tome slicno.

 

Korisna stvar/informacija ne moze biti "but&guz" il "devojka dana" a upravo u tim temama najvise padaju +++++.

Tako imamo nekog sa brdo +, visoka recenzija a nista il malo toga pametnog napisano za zajednicu.

 

Da me ne shvati neko pogresno, nemam nista protiv ljudi koji ucestvuju u takvim temama (i sam sam u par navrata okacio koju sliku) ima stvarno dobrih cica, nego jednostavno sam misljenja da ne moze dupe i sise tj golotinja biti od velike koristi.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 9 sati, Savan je napisao:


Obrazloži na šta misliš.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Dobra dela se cine,i ne zahtevaju nagradu.Titularenje je za samo delo kontraproduktivno,jer utice na ego,i veoma cesto dovodi do osecaja velicine.Covek jednostavno nema mehanizam odbrane.Javna pohvala je skroz ok,ali da ljudi lepe etiketu "viteza" je krajnje neumesno.Procitajte o znacenju reci vitez.Ali sta ja znam.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

predlazem i da dodate generalno amandman:

... titula se dodeljuje samo za to,.. i to,.. i u slucaju zloupotrebe titula ce biti ukinuta...

ko je ukida: pa isti onaj koji je i dodelio!

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 13 sati, N.F.S. je napisao:

Izuzeti neozbiljne teme tipa "but i guz", "devojka dana" i vecinu u opstim temama koje sluze za sakupljanje broja postova...

Pozdrav Nenad.

 

 

Interesantno da je najposjecenija Tema i sa najvise stranica na Forumu neozbiljna?! :kafa:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
Pre 12 sati, Branko je napisao:

 Dr. @bokilic  ( dugo ga poznajem , prvobitno preko telefona, a kasnije i licno ) je prvo drug, prijatelj, brat i majstor za svaku pohvalu.Radio je svima, sto je mogao i sto nije, nikoga nije odbio zato sato nece da uradi, sto nema dijela, radio je i bolestan samo da udovolji  musterijama i pomogne motoristima. Kada musterije nisu mogle doci njemu, on je isao njima po Srbiji u Crnu Goru u Austriju, cak je i meni u Bosnu htjeo doci da ja ne dolazim njemu, ali sam  to odbio jer je time gubio vrijeme za nekoga drugoga, a ja to nisam zelio. On je trebao meni, a ne ja njemu. Da ne pricam o primanju telefonskih poziva u svaka doba i djelenju savjeta poznatim i nepoznatim motociklistima i clanovima BJB, kao i svaku mogucu pomoc od davanja-darivanja dijelova besplatno ( meni je dao gumu za TDM ) i savjeta na BJB Forumu. Zato mislim da da mu pripada titula BJB Viteza.

Апсолутно подржавам кандидатуру Бокилића и гласам за њега!

Ако он није помогао људима онда нико није...

 

Pre 2 sati, sashac je napisao:

Dobra dela se cine,i ne zahtevaju nagradu.Titularenje je za samo delo kontraproduktivno,jer utice na ego,i veoma cesto dovodi do osecaja velicine.Covek jednostavno nema mehanizam odbrane.Javna pohvala je skroz ok,ali da ljudi lepe etiketu "viteza" je krajnje neumesno.Procitajte o znacenju reci vitez.Ali sta ja znam.

Што се мене лично тиче, помогао сам човеку кога сам тада први пут у животу видео. Не зато што сам замољен од стране Аракиса него пре свега зато што сматрам да је тако исправно. 

 

Никакву награду нисам захтевао него сам својим чином учинио да се осећам изузетно добро и добио сам друга за цео живот, што је само по себи највећа награда!!!

 

Ако је неко то приметио и предложио ме за почасну награду (јер нема никакву другу вредност осим те) немам ништа против и са поносом носим то звање. Помогао сам свима који су помоћ требали осим једном члану Форума који ме је лично вређао па то "заборавио" и дошао по помоћ... И не сматрам да сам због тога мањи "витез" него свакоме по заслузи.

 

Подржавам додељивање овог звања људима које Форум јавно изабере као малу сатисфакцију за одређене поступке и дела. Мислим да би много више неумесно било да сам оставио колегу, члана Форума, човека, са поквареним мотором у страној земљи где не познаје никога да се сналази како зна. А како се снаћи кад си сам на свету?

 

@sashac

 

Немој се наћи прозван што сам те цитирао јер ми није намера да те било како увредим. Само дискутујемо. 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

"Plusevi" prikupljeni u "naj posecenijim" temama dovode nove clanove i uopste one koji traze resenje svoje motoraske muke u zabludu i daju "tezinu" osobi koja je jednostavno dovoljno sposobna da na internetu iskopa sliku nage devojke i da istu postavi na moto forum!

Pogleda "reputaciju" i poveruje otkucanom koje je postavljac uz put na internetu naucio pretrazujuci erotske sadrzaje virtualno u nedostatku realnog, frustracija jaka ali ne dovoljno da na XHamster postavi sliku motocikla, cisto iz revolta :D

 

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Momci, kako smo temu koja se bavi kandidovanjem ljudi za BJBikers Vitez titulu, pretvorili u diskusiju o offtopic-u na forumu?

 

Molim vas da ne širimo i razvodnjavamo priču. Ako imate kandidate čije delo/dela želite da prepoznamo svi kao zajednica, molim da ih predložite. 

 

A možemo diskusiju o offtopic-u i plusevima i reputaciji na forumu da prenesemo u Kancelariju Uprave, ako želite.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Слажем се.

Подржавам кандидатуру члана Бокилић, и као што рекох, гласам за њега.

Promenio član Sr3ck0
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Hajde ti Pablo postavi za nas jednu anketu sa imenima da glasamo, i taj nas izbor neka bude 1 glas tamo kad vi vec budete radili sta radite :) jer cemo da napravimo kupus od teme i da se posvadjemo 

 

Za sad 3 imena imamo 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
32 minutes ago, N.F.S. said:

"Plusevi" prikupljeni u "naj posecenijim" temama dovode nove clanove i uopste one koji traze resenje svoje motoraske muke u zabludu i daju "tezinu" osobi koja je jednostavno dovoljno sposobna da na internetu iskopa sliku nage devojke i da istu postavi na moto forum!

Pogleda "reputaciju" i poveruje otkucanom koje je postavljac uz put na internetu naucio pretrazujuci erotske sadrzaje virtualno u nedostatku realnog, frustracija jaka ali ne dovoljno da na XHamster postavi sliku motocikla, cisto iz revolta :D

 

Ovo bi bila uvreda. Krajnje neosnovana tvrdnja.

Ne bih offovao ali ovo nije lepo.

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Mislim da se previše pravi fama oko te titule.. Niti meni (a mislim i ogromnoj većini ovde) taj naziv ispod nika ne znači ništa, osim što je fin za oko..Kad vidim da je neko "vitez" niti ga više niti manje cijenim, njegov post mi je isti kao i svačiji drugi.. To je na kraju krajeva samo jedna "internet titula" ..Sve u svemu ništa loše, fina tradicija da se nagradi neko djelo za prethodnu godinu..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Licno, voleo bih da titulu dobije G.Expendable @expendable, ne zbog kvantiteta vec zbog kvaliteta i nacina ophodjenja!

Blag i strucan, voljan da pomogne i znanje ne sebicno podeli... 

Za Viteza materijal!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 9 sati, Svaler je napisao:
Pre 11 sati, Branko je napisao:
 
Interesantno da je najposjecenija Tema i sa najvise stranica na Forumu neozbiljna?! :kafa:

Па зар није?

Nije..., jer ono sto covjeka opusta, daje raspolozenje i volju za zivot je dovoljan razlog da se svati "ozbiljno" posto pomaze. Ako ne pomaze ne moze da skodi! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja