Jump to content

Moto Zajednica

KYT Kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Da li neko ima iskustva sa ovim kacigama, konkretno me interesuje KYT Falcon, u Maxmomentu su do kraja godine po nabavnim cenama (od 11.500 do 12.900) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Ima li jos neko sa info o ovim kacigama... na sharp testu sam trazio -ne postoje uopste kao brend da se izaberu, a cena je bas povoljna. Hmmm....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Evo ja koristim nekoliko meseci KYT Venom full-face. Kupio je nešto na brzaka, bukvalno mi bilo usput, i mislio kupiću kasnije neku bolju a ova da mi ostane kao rezervna za suvozača. Međutim, uprkos zamerkama, iskreno meni sasvim lepo služi. Vozim naked-a, što znači da vetar prilično piči u mene. Duva i svira kroz nju, ali s obzirom da ja vozim samo po otvorenom i van grada, čepovi za uši ili slušalice sa muzikom prilično sjajno saniraju taj problem! :). Vizir magli vrlo lako ako je napolju hladnije od 15C ali ja na manje od 15C i ne vozim. Nema pripremu za pinlock naravno. Ventilacija je do jaja, ali ozbiljno. Duva sa svih strana :lol2:. Nikad mi nije bilo vruće u njoj, niti zagušljivo. Vrlo mi je udobna, valjda sjajno leže uz moj oblik glave. Nisam imao neprijatnosti ni posle 4 sata vožnje. Integrisani cvikeri za sunce.. mogu da posluže al su sranje.

 

To ti je to. Sve u svemu zavisi od tvojih potreba i prohteva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ova kaciga mi se sviđa.Cena je dobra, lagana je 1450gr.aVidim da slabo ima kyt kaciga na drumovima .Zanimaju me iskustva uopšte a naročito o ovom modelu.Interesantna mi je i kao opcija a da nije mt ili ls2 sa kojima sam imao loša iskustva

Screenshot 2021-08-05 at 22-55-11 Maxmoment moto oprema Kacige Integralne TT-COURSE GRAND PRIX White Light Blue.png

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja