Jump to content

Moto Zajednica

Honda Xl 600lm delovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Potrebni delovi za LM-a. Nisam jos potpuno siguran sta treba ali uglavnom sve oko gornjeg dela motora. Glava, poklopac glave, bregasta, klizaci lanca, spaner lanca.

Moja bivsa :) .Vratila mi se posle nekoliko godina rada u auto skoli, ima jaku glavobolju, moram da joj pomognem :ljubav:

0604421566 Milan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Delovi sa prve slike neopnodni, jer je sve polomljeno. Ovo ostalo mozda mogu da srede na masinskoj obradi, to cu tek da vidim. Naj radije bih da stavim drugu dobru glavu i da sam miran, ali tako nesto je skoro pa nemoguce naci ovde kod nas.

Malo sam bistrio literaturu ovih dana gde se kaze  da su delovi za sve modele xl 600 medjusobno kompatibilni uz male prepravke. Ako neko ima licnog iiskustva neka podeli samnom bicu mu zahvalan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova

Ja sam se sinić vratio iz Mađarske,gde sam kupio delove za moj motor.

U pitanju je moto otpad gde rade sa Enduro motorima.

Najverovatnije u petak ove nedelje idem ponovo,a danas ću se čuti sa radnikom ili gazdom,pa ga mogu pitati za delove koji su tebi potrebni.

 

Ne bi bilo loše da mi napraviš spisak šta ti je sve potrebno,a ja bih ti javio da li ima nešto od toga i cenu,ako ima i ako već ovde u Srbiji ne možeš da nađeš delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Super, super:na_glavi:. LM je model sa anlaserom i kurblom i crvenim agregatom uglavnom(mada to nije bitno). Na mojoj glavi je jako los srednji lezaj bregaste, takodje i taj lezaj na poklopcu. Naravno i bregasta je u tom delu ostecena. To su delovi u koje se uzdam da ih je moguce popraviti na masinskoj obradi, ako ne uspem da nadjem dobre polovne. Klizaci lanca i spaner lanca su delovi koje moram naci. Dobru bregastu ne bih propustio svakako. Glavu i poklopac takodje. Eto to su delovi koji me interesuju.

Hvala puno na angazovanju i pomoci:takoje:

Honda XL600LM 85  4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Kupljeni gotovo svi delovi. Ostalo je naci klip od 98 mm, lanac bregaste i lamele. To je vec nesto sto se uzima u radnji, ali eto, ako neko ima neka ponudi. 0604421566 Milan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
s-l1000.jpg
WWW.EBAY.COM

HONDA XR600R. The piston kit is complete as you can see at the photo. It is made in JAPAN. It is made in JAPAN best quality products, not even a little defect, no transformation. Size ( bore...

Ima li neko iskustva sa ovim proizvodjacem klipova? Kaze made in Japan, samo da nije onaj drugi kosooki:)

Kod mene u motoru sam zatekao Wiseco klip koji je u odlicnom stanju. Cilindar je mnogo los pa ce morati da se razbusi tako da ostajem bez njega jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pozzzz drugari.Moze li mi neko pomoc.

Imam motor Honda xr600r.

Trebam klip menjat i gumice ventila.jeli mi moze neko dat broj tell gde bi mogao da nadjem i narucim.unapred hvala.inace honda je 86 godiste a u ekstra je stanju.unapred hvala.nečki Sjenica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja