Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha tzr50 ili kinez

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Ja bih prepourcio polovnog kineza, moze da se nadje u dobrom stanju dosta povoljnije nego nov, a ako bi sluzio uglavnom kuca-poso mislim da nema potrebe za novim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6297 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Bez sve šale...jesi li razmišao o bajsu sa elektro asistencijom?

Kapiram, bitna je razdaljina, gustina saobraćaja, trasa u smislu uspona i sl....ne piše odakle si.

Nema registracije, benzina, slarkorečivih majstora iz pakla...parking i sl.

Samo čekam trenutak kada će da krene trend....zrelo je.

Nemam nameru da trolujem zaista....dilema ti je skroz bez veze. Pretpostavljam po nicku da imaš već dovoljno godina za motocikl ali ti se u tu priču ne ulazi

50ccm se nameće kao izbor zbog propisa, a u stvari samo te tera na greh. Moraćeš da "kituješ" da bi bio iole dovoljno brz da sebi napraviš prostor za preživljavanje...plus sve pomenuto...a bajsem možeš i kroz park.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Mozda neki elektricni ili skuter, da sednes i vozis. Sipas gorivo i ne razmisljas.

Ja sam kupio motor koji ima Aprilijin agregat, kao TZR, 2t masina, ide odlicno, ali eto, to su trkalice koje moraju da se neguju dosta i odrzavaju vise nego sto bi covek pomislio. Takodje ima manuelni menjac, dolivanje ulja, ili pravljenje mesavine itd. Kupio sam ga prvenstveno da bih se praksirao za polaganje A kategorije pa sledi kupovina jaceg motora.

Dakle ako je samo od kuce do posla, koji je u blizini, elektricni neki ili skuter, i to 4t. Imas da biras nove za cenu polovnog TZR-a.

 

Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Atv Adly 500 S ; Aprilia sr50

Novo je novo uvek, nikad ne mozes biti 100% siguran u polovnu stvar, mozes dobro da prodjes ali i ne moras.. Vozio sam i nove i polovne motore, i sa jednim polovnjakom  sam imao dosta muka ulaganja, pakao, dok novo je novo i koliko god sam ga unistavao garancija je sve to pokrivala, a ako si normalan vozac, neces ni imati potrebe za upotrebom garancije, samo redovan servis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2342 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa da. Rece jednom jedan bogati industrijalac- "Najbolji auto je nov auto".

Naravno,to je bio Henry Ford,vlasnik fabrike automobila. Bilo je neumesno ocekivati od coveka koji pravi i prodaje nove automobile da kaze drugacije.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Nema nista lepse od nove stvari, jos motor , onako sve mirise na novo-kao klinac kad si dobio udzbenike pa onako mirisu na novo. Sve ti se uci nekako iako je raspust al kad krene skola jebes im mater onda lol. 

Imao sam jednom novi yamahin skuter, navozao se 12 godina bez ijednog kvara. Milina. Tako da ko ima i moze, sto da ne.

Osim ako je BMW GS i KTM Adv, oni se kvare ko kinezi i u servisu ne znaju da natoce propisanu kolicinu ulja hehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Atv Adly 500 S ; Aprilia sr50
pre 4 minuta, bocca_bastard je napisao:

Ako ne znas kako se kupuje polovno, ne treba to da radis. Za tebe je onda novo  i ne moras puno da znas, samo da istovaris parice.

Nije se niko rodio naucen, ne moze sve da zna a jos nije krenuo taj svet, bolja mu je opcija da sada uzme novo i da kroz vreme provedeno sa motorm, vozeci, cackati oko nje ili sta god, sazna sta je motor, kako radi, kako funkcionise, sta je sta, sta moze, sta ne, pa kada sve to savlada i shvati kako sve to funkcionise lako ce moci da se baci u potragu za polovnjakom, sada kada je na pocetku, lako ga mogu prevesti zednog preko vode, ako nema nekog pored sebe ko se razume u sve to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja