Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor, potreban smestaj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Potreban mi je smestaj na Zlatiboru za tri osobe u periodu od 30. decembra do 01. januara. Dakle dva nocenja i dva ili tri kreveta. Lokacija nije toliko bitna, moze naravno i okolina Zlatibora. Bas ako ne nadjemo nista sto nam odgovara razmisljamo da se za spavanje spustimo u Uzice. Mesto za parkiranje, par dasaka na kojima moze da se prespava i tolerancija vlasnika da mozemo uvece da pustimo laganu muziku na telefonu (nikakve zurke i divljanja, cisto par piva pre odlaska na trg). Fensi sobe, LCD televizore, bazene i djakuzije ostavljamo ljudima koji malo drugacije dozivljavaju docek nove godine :)

Ako poznajete nekog ko izdaje nesto slicno ili imate preporuku, moze u komentaru ili putem PP. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Ja sam bio u apartmanu Danica ulica levo posle Mone u Maju i bilo je bas nesto povoljno 20e dan ima dnevnu sobu i jednu spavacu sve je novo i cisto..

WWW.ZLATIBOR-APARTMAN.RS

Luksuzno opremljeni apartmani Danica 9 nalaze se u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela „MONA“ (80m), tržnog centra, pijace (180m), jezera, kao i skijališta, tako da ste zimi na par minuta hoda od ski staze.


Sent from my BV8000Pro using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 8 sati, zlatkojov je napisao:

Ja sam bio u apartmanu Danica ulica levo posle Mone u Maju i bilo je bas nesto povoljno 20e dan ima dnevnu sobu i jednu spavacu sve je novo i cisto..

WWW.ZLATIBOR-APARTMAN.RS

Luksuzno opremljeni apartmani Danica 9 nalaze se u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela „MONA“ (80m)...

 


Sent from my BV8000Pro using Tapatalk
 

Fensi soba, LCD, jos samo bazen i djakuzi fali.. :lol3::lol3:

Zovem odmah ujutru da pitam, ali ovo mi prosto za te novce deluje previse dobro. Ako je stvarno ta ili priblizna cena a imaju mesta, obezbedio sam smestaj.. Javljam sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Za novu godinu za te novce ni kolibu ne izdaju. Vec trdicionalno taj termin rasprodat unapred odavno. Posto nisi izbirljiv po pitanju lokacije naci ces nesto malo dalje,  ali cena triplirana u odnosu na redovnu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 7 sati, shlem je napisao:

Za novu godinu za te novce ni kolibu ne izdaju. Vec trdicionalno taj termin rasprodat unapred odavno. Posto nisi izbirljiv po pitanju lokacije naci ces nesto malo dalje,  ali cena triplirana u odnosu na redovnu. 

Ma za te novce ni garazu ne izdaju za novu, svestan sam toga. Nisam takve smesne pare ni ocekivao, ali sta znam, reko da proverim to sto covek rece.. Zvao sam danas 7-8 brojeva. Kada mi se dosta ljubazan decko javio i rekao da naravno nema, pitah ga: "Druze, ja mesec dana unapred zovem i vec 6 ljudi mi kazu da je sve do poslednjeg izdato.. Je sam ja to zesce zakasnio?" Odgovara: "E moj druze, kasnis jedno mesec ipo dana. Sredinom oktobra je skoro sve rezervisano.. 99% smestaja na Zlatiboru ti je sada rasprodato"

Ne budem lenj, okrenem jos jedan broj. 3km od Zlatibora, smestaj izgleda dosta skromno, reko aj i ovde da probam, mozda budem imao srece. Kazu 3nocenja minimum, reko ok, kolika mi je cena za 3nocenja.. 350e. Hvala lepo, prijatno. Dalje nisam zvao. Probacemo jos jednu kombinaciju, ako ni to ne prodje idemo na drugo mesto, nije Zlatibor centar galaksije. I ovako nismo bas odusevljeni najavljenim izvodjacima na trgu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Potpuno se slažem, Zlatibor mi neprija nikako, suviše urban a za novu godinu kao šabački vašar. To govorim subjektivno, nek mi ne zamere oni koji ga vole.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja