Jump to content

Moto Zajednica

Humanitarna aukcija (Dolce Gusto Piccolo)

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Poštovane kolege,

 

S obzirom kako svake godine organizujete humanitarne akcije pre svega mislim na Dedamrazijadu a pre toga i Novogodišnju žurku, a da ja do sada nisam uspeo iz Čačka da prisustvujem tim događajima, želeo bih da postavim jednu humanitarnu aukciju tj. Dolce Gusto Piccolo, kafe aparat. Ko ponudi najveću cenu potrebno je istu da uplati za decu u Sremčici, a podatke o uplati ćemo naknadno dogovoriti dok i ja dobijem broj računa od nadležnih iz BJB-a.


Proizvod je polovan, nije nov, korišćen je 2-2,5 godine redovno, bez ikakvih problema. U njega idu Dolce Gusto kapsule koje možete pronaći u svim maloprodajama. Jednostavan za upotrebu, proizvodi skroz korektnu kafu za kućne uslove. 

 

Aparat sam očistio koliko je to bilo maksimalno moguće. Ponegde ima tragova od korišćenja ili malih tragova od kamenca (gde je voda tu je i kamenac). Sam aparat (mehanizam) sam očistio unutra od kamenca sa sredstvom za čišćenje kafe aparata. Ovaj aparat sam zamenio novim espresso aparatom, pa bih voleo umesto da prodam aparat, da novac ode u humanitarne svrhe.

 

Cena novog aparata je oko 6-7000 rsd, a polovni se kreću oko 3000 rsd na kupujem prodajem. Ako ne bude zainteresovanih u narednom periodu od 15ak dana, onda ću gledati da prodam aparat i novac da doniram BJB-u koji će proslediti već na pravu adresu, da obraduje mališane. 

 

Ponude postavljajte u temi ispod ili na PP. Krajnji rezultat ću objaviti na kraju. 

Hvala svima na pažnji, za sva pitanja i informacije stojim na raspolaganju.

Pozdrav!

 

 

 

gLGlXYh.jpg

 

Rto1bS4.jpg 

 

uI4gOTx.jpg

 

5MOqdZl.jpg

 

Gr6zZnA.jpg

 

JrylTV3.jpg

 

SpG7oIN.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 5
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Da zapocnemo onda, a svakako sam i razmatrao jedan ovakav uredjaj za domacinstvo :D

1000 dinara. :jee5:

PS

Ako bude bilo ponuda visih od onih u temi, obavesti nas da znamo... :D:sampion:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Hvala za dosadašnje učešće. S obzirom da je najavljena akcija Moto Deda Mrazova za 22.12. ograničio bih ovu aukciju do 17.12.  

 

Tema Moto Deda Mrazova:

U temi ima primerak uplatnice, ali evo i ovde:

 

uplatnica_dedamrazijada_bjbikersbeograd.png

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Za sada @perlx u vođstvu. :)

 

Ako je još neko zainteresovan za aparat a da želi da novac ode u donaciju za decu iz Sremčice, ima priliku do sutra da učestvuje u akciji.

 

Pozdrav! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Hvala @nikvuksa na akciji i drugu @Mile123 na učešću u dobitnoj ponudi.

I pored koleginog odličnog pakovanja i ogramnog natpisa lomljivo, nažalost "ljudi" iz PostExpress uspeli su da izgaze paket i smrskaju posudu za vodu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Jako mi je žao što se to desilo. Od jutros pokušavam da dobijem post express, broj telefona za reklamacije na koji se niko ne javlja.
Zamolio bih kolegu @Zuba87 za kog sam primetio da radi pri Pošti, makar da nam odgovori jel postoji realna mogućnost nadoknade za oštećeni predmet? 
Call centar mi je dao broj telefona 011/3718-269 na koji se niko ne javlja već sat vremena. 

 

@perlx Ako ne uspemo da nadoknadimo od pošte, spreman sam da ti refundiram novac koji si uplatio. Šta da se radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Пробаћемо нешто, требало би да може да се надокнади пун износ, односно вредност пошиљке наведена на адресници.

Пошаљите ми, молим Вас, број пошиљке, име и презиме и адресу примаоца.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Nije bilo vrednosti, zato što je kolega uplatio u humanitarnu svrhu 3000 rsd za decu u Sremčici, a ja sam mu poslao polovan kafe aparat. Vidi se na početku teme slika aparata, a evo ovde sada prilažem sliku koju je kolega juče poslao kada je aparat stigao.

Ne znam zašto, ali nisam slikao paket pre slanja, ali je bilo sa dve strane kutije jasno naglašeno da je paket lomljiv. Možda kolega @perlx može da slika kutiju sada kada mu je stigla čisto da se vidi i da se priloži. 

 

Broj pošiljke i ostale podatke šaljem na PP.

Hvala @Zuba87 unapred! 

 

20181219-211047.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Triput mi je @brdy slao med i svaki put slome bar jednu teglu, refundacija ili bilo sta...nista >:(

 

PS. da dodam...... ubacuju pakete kao da su drva, sto jace to bolje

Promenio član Satelis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja