Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP, WSBK test Herez

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Da ne pravimo dve teme otvorio sam temu za WSBK i MotoGP test u istoj temi.

 

Vremena sa današnjeg testa (ima još sat vremena do kraja). Bautista odmah brži od Dejvisa

 

Herez.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 16 minuta, rastkojokic je napisao:

Bravo za Bautistu! Bas bih voleo da bude konkurentan Rei!

Predviđam da će dobiti par trka ove sezone, ali mislim da neće uspeti da parira Rei tokom cele sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Slazem se... Opet voleo bih barem da neke trke budu neizvesne. Nadam se da ce bautista to doneti. Takodjr cini mi se da je covek u zivotnoj formi - u gpu je poslednjih par trka izvanredno vozio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ipak ce to najvise zavisiti od novog V4 Dukatija. Nije Rea toliko superioran vozac koliko je ostatak paketa bio osrednji. Pre dve sezone ako ne gresim Caz je imao vise pobeda od Dzonatana ali nije osvojio titulu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 7 minuta, dvlns je napisao:

Ipak ce to najvise zavisiti od novog V4 Dukatija. Nije Rea toliko superioran vozac koliko je ostatak paketa bio osrednji. Pre dve sezone ako ne gresim Caz je imao vise pobeda od Dzonatana ali nije osvojio titulu 

Prvi deo sezone je Dejvis kiksnuo a u drugom delu je bio dobar. Fali mu konstantnost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Zapravo poenta mog razmisljanja je da je Alvaro sigurno vozac koji moze da se suprotstavi Dzonatanu ukoliko Dukati bude mogao da se suprotstavi Kavasakiju

 

Igrace mozda ulogu i staze na kojima Alvaro nije vozio sada dok je bio u GP a mrzi me da kopam koliko ke to staza koje su Dzonatanu "poznatije" nego Alvaru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Zapravo poenta mog razmisljanja je da je Alvaro sigurno vozac koji moze da se suprotstavi Dzonatanu ukoliko Dukati bude mogao da se suprotstavi Kavasakiju

 

Igrace mozda ulogu i staze na kojima Alvaro nije vozio sada dok je bio u GP a mrzi me da kopam koliko ke to staza koje su Dzonatanu "poznatije" nego Alvaru

Argentina, Portimao i Manji Kur mislim da su jedine staze gde se Bautista nije trkao u 125, 250 i MotoGP klasi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
pre 9 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Argentina, Portimao i Manji Kur mislim da su jedine staze gde se Bautista nije trkao u 125, 250 i MotoGP klasi.

Ako uopste ima smisla rekao bih da prednost Rea ima na Tajlandu, Imoli, Doningtonu, Manji Kuru, Argentini i Portugaliji sto se tice broja izvezenih krugova 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 11 minuta, dvlns je napisao:

Ako uopste ima smisla rekao bih da prednost Rea ima na Tajlandu, Imoli, Doningtonu, Manji Kuru, Argentini i Portugaliji sto se tice broja izvezenih krugova 

Da, ja sam gledao samo staze na kojim Bautista nije vozio, Imolu i Donington je vozio davno (ako je uopšte i ila Imola u kalendaru kad je vozio u nižim klasama)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 8 minuta, Nightrider Z je napisao:

Nije bila Imola u kalendaru nijednom otkad vozi Bautista

Proverio, poslednji put Imola je vožena 1999. godine. Tako da sigurno nije vozio  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A.Bautista me nasmejao poredjenjem da se najjaca serijska 1000  vozi vise kao 250 nego GP.   :)

“It is very different to the MotoGP bike. First of all, the bike has less power, on the straights and I thought something was wrong! No, it was the engine which is like that,” Bautista said.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)

Bautista je neko ko po mom misljenu vredi vise nego sto njegovi rezultati u motogp-u prikazuju, decko nikad nije imao dobru podrsku, vozio je uglavnom za drugorazredne timove na kojima se nije moglo vise. Ocekivao sam da bude brz vec od prvog testa ali ne ovoliko, meni je fascinantno to sto se uopste nisu bazirali na podesavanje motora po njemu vec samo da skupe kilometre a opet bili ovako brzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Bautista je vozio najbolje vreme na Q gumi za razliku od ostalih koliko sam shvatio vesti sa raznih portala. sigurno je medju top vozačima u wsbk ukoliko taj skup i postoji. A sto je vozio prvi dan svog wsbk života na Q gumi znaju verovatno u marketingu ducatija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Piro sutra ne vozi test zbog operacije ramena pa će ga menjati Bautista. Aleš Espargaro takođe neće voziti test jer je zaradio gastroenteritis i njega će menjati Smit.

 

Dejvis ide na zakazanu operaciju ramena posle ovog testa, a Van der Mark ima problema sa povredom ruke koju je zadobio u Kataru na poslednjoj trci. 

 

Svi su nešto roviti, samo Rea cepa i boli ga uvo :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja