Jump to content

Moto Zajednica

Shark

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Honda CBF600N

Интересује ме да ли у Новом Саду нека радња продаје SHARK кациге?

Хвала унапред.

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Nije Ridill baš za vetar...uprkos tome ja moju skoro prod'o,verovao ili ne,zbog toga što me je bolelo desno uvo...samo desno...nosao par brendova,samo od ove me bolelo...turing kaciga,malo plića,pregledna,naočare,sve ok...ako imaš dobar vetrobran napred onda može...i za srednje brzine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Ja sam uzeo Shark Vison R iz Niša u Barelu. Naručio je a nisam ni probao, jer nije bila u NS. A znao sam veličinu da mi odgovara 59-60, L.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 1 sat, milosmc je napisao:

Ja sam uzeo Shark Vison R iz Niša u Barelu. Naručio je a nisam ni probao, jer nije bila u NS. A znao sam veličinu da mi odgovara 59-60, L.

Istu ne skidam...mada vreme je za zamenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Imam Shark Skwal,Switch Riders kolor sema,u L velicini,ima led osvetljenje spreda i pozadi,integrisane naocare za sunce,podbradak,deflektor za nos,brzu kopcu itd,bukvalno kao nova,koristena jedanput na kratko,prodao bih je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 23 sati, Геџа je napisao:

Хвала на брзом одговору. Иначе, занимљиве су ми RIDILL и S700.

Je si probao te kacige? Ja sam letos otisao u Barel da pazarim bas Ridill ili S700 ali odmah nakon stavljanja D-Skwal kacige nisam se ni sekunde dvoumio. Na savet prodavca S700 nisam ni probao, a razlika izmedju Ridill i D-Skwal je OGROMNA veruj mi. Za 3000-3500dinara koliko je tad bila razlika izmedju njih, dobio sam XY puta udobniju i rekao bih dosta kvalitetniju i ozbiljniju kacigu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Honda CBF600N

Још једном хвала свима на информацијама и саветима, али да мало појасним.

Тек улазим у свет на два точка (криза средњих година ваљда :wacko:, 45-а ми је), форум пратим пар година, прочитао готово све што је написано и речено. Е сад, водим се логиком, прво опрема па мотор. За овај месец у плану кацига и рукавице, до краја јануара одело и обућа, па онда у потрагу за мотором. Неће то бити никаква тркалица, већ нешто лагано за удобну вожњу по лепој нам Србији. Да се прикупе километри и потребно искуство.

Свакако знам да ћу са избором мотора вероватно погрешити, па претпостављам да ће тако бити и са опремом, па кад је већ тако, онда нема потребе бацати паре. Мислим да је за прву кацигу довољно 150е, плус минус 10-20. Битно да је безбедна. А за S700 и RIDILL питам јер сам неколико пута носио SHARK S600, сат два у цугу,  и та кацига ми била веома удобна, па рачунам да би и модели наследници могли одговарати мојој глави. 

У сваком случају, још ћу вас ја смарати са разноразним питањима, а кад се комплетирам са опремом и возилом, онда ћу се, како то ред налаже :), представити као човек у теми која је за то и намењена.

 

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Prodao bih ti Shark Skwal bukvalno kao nova za 130 eu,cisto,da razmislis,moja supruga nosi S600,nije losa kaciga ali Skwal je 5 svetlosnih godina ispred nje,nudim ti moju kacigu za 130 eu,nova je mnogo skuplja,a moja je kao nova ,a sve zato sto si naveo da bi odvojio 150 eu za kacigu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison S250
Ипак ништа од ајкуле, купљена MT BLADE.
B3ECB77D-6AC1-4D66-9CC9-B6DE6CB8E72F.thumb.jpeg.370d42404cf54000304ff94e3737cc8e.jpeg
Odlična kaciga. Nećeš se pokajati. Ja je nosim već 2 godine i prezadovoljan sam. Leti, kad spustiš sunčane naočare, vizir ti neće ni trebati. Baš idu duboko do nosa i pokrivaju celo vidno polje. Unutrašnjost ove moje, kao da je tek iz radnje izašla, a nosim je na ćelavu glavu. Kupi znoj i suši brzo a ne smrdi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Merkam Sharkov Ridill (plavi) celu godinu i stalno je bila na nekom popustu sa 22.500 na 18.000 dinara...

Taman se ponadam da su dodatno dali popust, jer lepo piše na sajtu "Odnosi se i na artikle koji su već sniženi". Ali... :dobar:

Untitled.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Koliko sam ja shvatio, i ima dodatni popust na vec snizene cene osim na potrosni materijal. Barem su ga meni obracunali. Inace, ako je Ridli naslednik modela S700 a mislim da jeste, ja je ne bih uzimao. S700 je poprilicno losa kaciga.  Duva na sve strane. Dodao sam mrezicu sto je mnogo pomoglo ali i dalje to nije bilo dobro. 

Nadam se da je Spartan bolja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja