Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam Magazine

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

 

Poklanjam magazine! (na egnelskom su)
Uglavnom "Fast Bikes", jako dobar britanski magazin, tekstovi u kvalitetu. Poneki "DirtBike" i sl. 
Ponuda traje 2-3 dana posto cistim kucu, pa cu ih baciti, a zao mi je jer su stvarno dobri i skupi magazini, voleo bih da ih prosledim dalje. 

Ako ima neko raspolozen da citucka kvalitetno stivo u nadolazecim zimskim danima, ili za podgrev, izolaciju...neka se javi. 

10 komada Fast Bikes, 4 MX magazina.
Pozdrav!

 

DSCF5493.jpg

DSCF5494.jpg

DSCF5495.jpg

DSCF5496.jpg

DSCF5497.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 4 sati, karaula je napisao:

 

Poklanjam magazine! (na egnelskom su)
Uglavnom "Fast Bikes", jako dobar britanski magazin, tekstovi u kvalitetu. Poneki "DirtBike" i sl. 
Ponuda traje 2-3 dana posto cistim kucu, pa cu ih baciti, a zao mi je jer su stvarno dobri i skupi magazini, voleo bih da ih prosledim dalje. 

Ako ima neko raspolozen da citucka kvalitetno stivo u nadolazecim zimskim danima, ili za podgrev, izolaciju...neka se javi. 

10 komada Fast Bikes, 4 MX magazina.
Pozdrav!

 

DSCF5493.jpg

DSCF5494.jpg

DSCF5495.jpg

DSCF5496.jpg

DSCF5497.jpg

Hajde, posalji ih meni, da ih procitam, a kada budem zavrsio, bice ponovo ponudjeni na poklon. Ubi me dosada na dezurstvu na poslu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 1 sat, SHOKLA je napisao:

Hajde, posalji ih meni, da ih procitam, a kada budem zavrsio, bice ponovo ponudjeni na poklon. Ubi me dosada na dezurstvu na poslu.

Volim da citam moto magazine ali nikada nisam imao priliku da se sretnem sa nekim stranim.. Posto je engleski, odgovara mi, tako da nakon tebe, javljam se za preuzimanje a posle podrazumeva se prosledjujem dalje ako bude zainteresovanih :takoje:

Bez zurbe sa citanjem, duga je zima..

P.S Umalo da zaboravim.. Hvala unapred @karaula na lepom gestu. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Evo posto sam radio i nisam video na vreme, prijavljujem se za "trece koleno". S tim da ih ja necu proslediti dalje, ostace u radionici da mogu ljudi da citaju kad dodju, a za uzvrat cu ja pokloniti nesto drugo.

Hvala, Ranko!

IMG-6f8573dc597af548fa9a9c932985d093-V.thumb.jpg.85c2c3dc034e94d7873d75cbfe7c9001.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ih zakasnih. Stavite me na rezervnu listu ako se neko predomisli :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Cao svima. 
Izvinjavam se sto tek sad odgovaram, bas sam bio u guzvi....Magazini u sredu idu Shokli, pa nek ide posle daje, odlicna ideja.

 

Pozdravi!

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Samo da javim, magazini su stigli jos pre neki dan. Nisam ih jos uvek otpakovao, sto planiram za par dana, kada budem usao u smenu, i kada budem imao vremena da ih detaljno izbistrim.

Zahvaljujem kolega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja