Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam "HONDA" jaknu, bez ostecenja...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kao sto naslov kaze, poklonio bih letnju jaknu, nije kineska, narucena je iz louisa odavno, nosena par puta i stoji okacena... Ja sam 180 visok i imam 109kg trenutno, mogu je obuci i zasnirati ali je tesno :D

Za 170/180cm visine i do 95 kg tezine idealno! Sve je vez, nema onih nalepnica, lepo stiti od vetra i do nekle od kise... Na slici gde je nosim imah nesto ispod 100kg.

Nije ostecena niti nigde pocepana, visi u kesi vec par godina u stanju "kao nova".

Ima i zackoljica, da probamo novi vid poklnjanja ovde, uslov za uzimanje/dobijanje je da u ovoj temi (da ne otvaramo 100 novih) onaj koji je zeli ponudi nesto na poklon, nije bitna vrednost i stvari izmedju sebe ne vrednujemo novcem... 

Sistem je dakle, nesto uzmes a nesto ponudis pa kada se sledecem to nesto svidi opet ponudi njemu nepotrebno i tako se medju sobom darujemo!

"ajd da probamo...:takoje:

 

20181121_184815.jpg

20181121_184839.jpg

20181121_184931.jpg

44943442_361820774587550_8925442821389811712_o.jpg

  • Sviđa mi se 18
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, N.F.S. said:

Kao sto naslov kaze, poklonio bih letnju jaknu, nije kineska, narucena je iz louisa odavno, nosena par puta i stoji okacena... Ja sam 180 visok i imam 109kg trenutno, mogu je obuci i zasnirati ali je tesno :D

Za 170/180cm visine i do 95 kg tezine idealno! Sve je vez, nema onih nalepnica, lepo stiti od vetra i do nekle od kise... Na slici gde je nosim imah nesto ispod 100kg.

Nije ostecena niti nigde pocepana, visi u kesi vec par godina u stanju "kao nova".

Ima i zackoljica, da probamo novi vid poklnjanja ovde, uslov za uzimanje/dobijanje je da u ovoj temi (da ne otvaramo 100 novih) onaj koji je zeli ponudi nesto na poklon, nije bitna vrednost i stvari izmedju sebe ne vrednujemo novcem... 

Sistem je dakle, nesto uzmes a nesto ponudis pa kada se sledecem to nesto svidi opet ponudi njemu nepotrebno i tako se medju sobom darujemo!

"ajd da probamo...:takoje:

 

20181121_184815.jpg

20181121_184839.jpg

20181121_184931.jpg

44943442_361820774587550_8925442821389811712_o.jpg

Svaka cast za gest. A ideja ti je super. Evo Viper ponudio PS2 na poklon kad je od nas dobio kofer :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

U duhu poklona, nudim prednju gumu koja je bila na prodaju, ali eto sad moze na poklon. Dakle Bridgestone BT 110/80 17 sara dobra. 

Inace visok sam 182 cm i tezak 85 kg.

Ako jakna nije otisla mogla bi meni da odgovara po onom sta je Nenad opisao. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Evo je tema, znaci sad je na poklon. Uzeo jaknu ili ne, guma mi ne treba svakako. To je od mene. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Lepi gestovi svaka cast, ja sam za da se napravi nova tema za ovaj dobar vid saradnje.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

To je to! Pokrenuli smo se.... Zlatko LA nek dostavi adresu na PP i jakna sutra krece ka njemu. Mislim da ce ti se bas uklopiti i bojom i markom uz motor!  U zdravlju je nosio druze :takoje:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Hvala Nenade, dobra ideja sa tvoje strane, nadam se da ce i ova tema biti popularna. Svako od nas ima nesto sto mu ne treba, a sa druge strane nekome mozda bas to resava problem. :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 9 minuta, Zlatko LA je napisao:

Hvala Nenade, dobra ideja sa tvoje strane, nadam se da ce i ova tema biti popularna. Svako od nas ima nesto sto mu ne treba, a sa druge strane nekome mozda bas to resava problem. :takoje:

poklanjam 2000 evra.:P

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo
pre 57 minuta, sashac je napisao:

poklanjam 2000 evra.:P

Evo ja se javljam za evrice za uzvrat poklanjam 2000 ovih nasih novcanica. Saljem cim stignu evrichi.:P

  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lepo sto se kolega pohvalio da ima visak novca... 

Ajd sada nesto konstruktivno, moze li administracija otkljucati ovu temu za one sa manjkom postova? Ili da se prebaci negde gde svi mogu ucestvovati? Hvala...

Evo kolega @m.milivojevic npr. zeli pokloniti rucke sa slike ali nema dovoljan broj postova... Ko ih zeli neka mu se porukom obrati a ovde okaci poklon za nekog drugog kolegu :D

 

viber image.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Naziv teme moze biti "LANAC POKLANJANJA", npr, da bi se odmah znalo o cemu se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 10 sati, N.F.S. je napisao:

Lepo sto se kolega pohvalio da ima visak novca... 

Ajd sada nesto konstruktivno, moze li administracija otkljucati ovu temu za one sa manjkom postova? Ili da se prebaci negde gde svi mogu ucestvovati? Hvala...

Evo kolega @m.milivojevic npr. zeli pokloniti rucke sa slike ali nema dovoljan broj postova... Ko ih zeli neka mu se porukom obrati a ovde okaci poklon za nekog drugog kolegu :D

 

viber image.jpg

A rucice su sa?

158061146_IMG_2325modified.thumb.jpg.decb8789bec99b94b19e855daf39b537.jpg1074448738_IMG_2324modified.jpg.bdd4a6ac6a7e563f29a405e9ce10cf29.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Усваја се! Домаћине, мењај!

 

Мудра иницијатива. Тема.

 

Него, када ће тај твој мотор бити на продају? Или можда не примаш новчанице, пошто преферираш замену? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 1 minut, Jupiter je napisao:

Него, када ће тај твој мотор бити на продају? Или можда не примаш новчанице, пошто преферираш замену? 

Ti si treci koji me pita :D, dal" u zbilji ili u sali ne znam :D

Kawa mi je tako "legla" da sam opcinjen! Snage kao 1000 a potrosnja i cena registracije od sestotice!

45110921_363421411094153_1522074721087127552_o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne mogu se snaci, ne vidim "edit" opciju. Mala pomoc oko lociranja iste dobrodosla ili urednistvo neka preimenuje...

Jakna je inace danas poslata kolegi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Па, ја мотор немам, продао сам га пре два месеца. Огласе пратим, и то ме ваљда чини потенцијалним купцем. Онај голишави сам провозао и сишао срећан са њега, овај са визиром нисам.

 

Читајући твоје теме стекао сам утисак да волиш да чачкаш, и што не знаш научиш, што су свакако добре особине. И учинило ми се да не би продао образ за пар хиљада евра.

 

Но, све је на крају ствар договора, процењене вредности мотора... А и снег је тек пао. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Zahvaljujem.
Ja pre svega volim motocikle i ne zalim vremena i novca. Konstantno ucenje kroz praksu potkrepljenu informacijama i istrazivanjem stiva je ono pravo.
Kawa trenutno nije na prodaju i 4 prevoda/registracije za ovu godinu su previse... Lutao jesam, ne iz hira vec da ugodim sebi a da kompromis sa mogucnostima napravim. Ovaj mi motocikl to pruza, sretnu potragu zelim!

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja sam se malo ovde pronasao. I ja sam ove godine promenio 4 motora (yamaha fz6s, suzuki bandit 600s, kawa z750s i sad imam tdm900.

Ove godine sam odlucio da hocu da se posvetim motoru, da se vozim i da se opremim. Ali nikako nisam mogao naci sta mi lezi. Bandit 600s, uljara 77 konja, samo kad bih ga  mogao naci u extra stanju, sto mladji, to bih vozio, ali ih nema.

Tako da sam dosao do savrseno ocuvanog TDM-a, koji ima sve sto mi treba. Udobnost, sigurnost i ekonomicnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Stigla je jakna, recimo kad ja biram broj uvek nesto pogresim, uzmem ili manji ili veci. Da ovoliko imam srece da pogodim broj ni sam nisam verovao, @N.F.S. hvala najlepse na poklonu, jakna je odlicnog kvaliteta i boja je uskladjena i sa bojom motora (naravno i markom) i bojom kacige. Bas ovakvu sam trazio za svoje potrebe, jer vozim samo dok traje sezona, odnosno lepo vreme. :takoje: Ovoliko se ne radujem ni kad mi devojka kupi poklon za rodjendan. :jee:

20181123_171718.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja