Jump to content

Moto Zajednica

Bratislav Milovanović DŽERI

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova

Nije fatal accident ali..... Juče je preminuo Bata ili Džeri iz G. Milanovca, znan i kao Džeri BMV. Većina vlasnika i ljubitelja BMW dvotočaša, naročito starije generacije, zna o kome je reč.

 

Ovo je poslednji selfie iz bolničke postelje, sa porukom mladim kolegama.

 

Sahrana je sutra 22.11. u 11 h, na groblju u Klatičevu-G. Milanovac. 05275c33fa7a890d612b9dc1ce153a02.jpg

 

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Neka je laka zemlja starom dobrom Džeriju. Bio je dobar čovek. Stari motorciklista, odavno se bavio reparacijom oldtajmera pre nego što se 'specijalizovao' za BMW. Bio je jedan od najboljih polir-majstora kod nas. 

 

Davno sam se snabdevao delovima za jedan BMW R25 preko njega. Znao je stare motore a posebno BMW-e u dušu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Neka mu je laka crna zemlja, a porodici i prijateljima iskreno saučešće. Pomogao mi je više puta oko mog BMW-a. I u aprilu je bio kod mene kad sam radio kvacilo na r50/5. Hvala mu na pomoći i savetima. Legenda "od žice do radilice"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Na žalost,opet moram da prekršim autoban, jako teško je na telefonu stisnuti "delete". Džerija su smatrali i ovako i onako, ali smo mu se svi obraćali za stani pani. Doajen motorciklizma, BMW-a naročito, bivši oficir JNA, uniforma mu je bila uredno oizložena u jednoj posebnoj prostoriji što je dostojno velikog poštovanja. Oslovljavo sam ga sa Gospodine Druže Đenerale, on mene đenerale, pre par godina mi je poklonio odlivak koji je sam dao da se izlije, simbol dugogodišnjeg zastupnika BMW-a na ovim prostorima, nasmejao sam se i često udaram, glavom, sada će to biti draga uspomena. Slava mu.

 

20181121_182131.thumb.jpg.d9acc34c63343a396166a733efc4532b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Bio dobar covek jos bolji drugar , uvek spreman da izadje u susret .

Da drmnem jednu viljamovku u njegovo ime a njemu nek je laka zemlja .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Culi smo se nekoiko puta u zadnjih par meseci (zadji put pre deset dana) na moje pitanje kako je ,odgovorio je, nisam brate siguran da cu ponovo videti moje motore. Pocivaj u miru Brate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

I ja sam se cuo jedno pre desetak dana i pozelo mu da se oporavi i da bude dobro. Na zalost ode jedan veliki ljubitelj motora i veliki mag za BMW i poznavanje istog u dusu. Nek mu je laka zemlja i siroki nebeski putevi. Zbogom druze moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Uvek je tesko kad kad neki kolega ode na "Onaj svet",bilo da je covek bio motociklista, kolega sa posla ili prijatelj, pogotovo ako je covek bio laf, dobar covek, koji je tu uvek i za sve, da pomogne, da se druzi, za sta treba. Jos teze padne kada se ljudi jave i imaju samo reci hvale za coveka.
U svakom slucaju, nek mu je laka zemlja i ostaje nam nada da ce otici na bolje mesto nego sto je ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Zbogom Dzeri druze stari,sta da kazem, videli smo se kod tebe pre par meseci,odlazimo polako,poslednjim autoputem...

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Upoznao sam Dzerija negde u Maju kada smo isli ka cg motorima... gledao mi je motor i onako nekako kao cale rece: uzivajte momci , vozi polako uzivaj u voznji ,gledaj predele. Nemoj kao ovi sto se pale da ga “obaljuju” pa ko ga je vise spustio do zemlje...

sad tek videh da je covek umro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja