Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP test Valensija 2018

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova
pre 43 minuta, DonToni je napisao:

Zbog ovog ne smem da se registrujem... da ne bude posle :grr:

Slobodno se registruj, nema brige. 

 

Godinama kupujem za black friday gp pristup preko zime. U poslednje 2 sezone JESU otežali odjavu od automatske naplate (sada se šalje ručni mail, ranije je moglo jednim klikom), ali je i dalje odjava i moguća i rutinska.

 

Ko god voli gp ne vidim kako može ovo da propusti... pristup celoj arhivi i svim specijalizovanim emisijama cele zime, za 100 dinara!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

@severian

Samo još ovo pitanje (mi/neki matoriji slabije kontamo te nove smart tehnologije):

Jel se taj sadržaj može posle pratiti i na TV-u (smart tehnologije) ili je moguće samo preko kompa i telefona?

A za odjavu ću već sebi namestiti neki "reminder" pa onda juriti kako se odjavljuje ;)...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Može i na TV, uz zapetljanciju. Moto GP player ima cast opciju, sa kojom prebacuješ video lagano na TV koji podržava miracast (tzv smart tv, ali ne svi!) ili na neki od specijalizovanih hw (tipa Google chromecast, Roku itd)

 

Ako imaš npr Google Chromecast (30-ak eur), onda može apsolutno bilo koji tv sa hdmi ulazom (ne mora da bude smart). Pokreneš GP aplikaciju sa telefona ili računara, i korišćenjem "cast" opcije prebaciš video na google chromecast na tv ekran.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
pre 53 minuta, DonToni je napisao:

 

A za odjavu ću već sebi namestiti neki "reminder" pa onda juriti kako se odjavljuje ;)...

 

Ne mora ni ovako komoplikovano. Od automatske obnove pretplate (po ceni od oko 140e za sezonu), možeš da se odjaviš u bilo kom trenutku, uključujući i odmah :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Lep siže testa u Valensiji:
 

valenciatestb1_1.jpg
WWW.GPONE.COM

MotoGP: From Zarco's rejection to the enthusiastic comments of Morbidelli and Bagnaia. Some riders spoke (Marquez), other didn't (Lorenzo), while some were simply unclear

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 3 sati, Ausländer je napisao:

Не може одмах да се одјави:

motogp-pass.jpg

 

добије се ово:

 

motogp-pass-2.jpg

 

На другим форумима пише да Дорна тек откључава одјаву на аутоматску обнову неких 7 дана пред истек.

Врло јадно и на ситну фору.

А аутоматска обнова се прихвата при куповини видеопаса.

Има мали зајеб, треба опрезно, и укључује слање имејла о одјави.

U današnje vreme jako je pametno imati karticu koju koristiš samo za E-Shop, ona je prazna a sredstva prebaciš pre nego da potrošiš i to je to. U ovom slučaju kada je kartica "suva" Carmelo bi ti poslao e-mail i začuđeno pitao šta je to problem sa tvojom karticom nešto nam ne ide renewal :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2495 postova
  • Lokacija: Zemun

99.99% sam siguran da nisam odobrio čuvanje podataka paypal plaćanja ikada na motogp sajtu, kad ono... šta znam, možda i jesam.

 

 

u svakom slučaju, ako ste platili paypalom:

 

  • ulogujte se na Paypal
  • nadjite tu transakciju za predsezonu,
  • kliknite na Manage Dorna Sports SL payments
  • Status___________ Active    Cancel    
  • kliknete Cancel i potvrdite na       Cancel Automatic Payments   

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
Pre 2 sati, GixxerK6 je napisao:

U današnje vreme jako je pametno imati karticu koju koristiš samo za E-Shop, ona je prazna a sredstva prebaciš pre nego da potrošiš i to je to. U ovom slučaju kada je kartica "suva" Carmelo bi ti poslao e-mail i začuđeno pitao šta je to problem sa tvojom karticom nešto nam ne ide renewal :):)

Upravo tako. 

 

Jasna je intencija da otežavaju odjavu, ali prosto i jednostavno - moraju da je prihvate. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750R

Prihvataju odjavu 100% 

 

I mnogo je bolje da za 1€ gledas ko covek umesto da trazis linkove preko kojih mozes da ispratis zimske testove

 

Ako neko bude imao problem prilikom odjave postavicu ja detaljno uputstvo kako se to radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Kraći izveštaj sa testa, trebalo je da bude više slika, ali su neki timovi (poput Pramaca) malo traljavi u odogovaranju na mailove:

 

MotoGP-test-Valensija.jpg
BJBIKERS.COM

Odmah posle poslednje trke u sezoni vozači su dobili samo jedan dan odmora. Već u utorak i sredu vožen je prvi zvanični MotoGP test u Valensiji.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 6 minuta, nikvuksa je napisao:

Jeste off, ali stvarno želim da pohvalim Jovana. Prijaju mi ovi tekstovi da pročitam na sajtu bjb-a. Samo napred! :takoje:

Hvala :)  Malo sam ovih dana bio u gužvi, ali sprema se svašta nešto. Trenutno se piše istorija Cagive Mito 125 


Sledeće nedelej je WSBK test, pa će biti i tu jedan tekst. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Samo da ne budem u inostranstvu tih dana pred istek ovog perioda, jer tada uglavnom imam sredstava na kartici... Koliko sam razumeo posle ide mesečna članarina što i nije toliko strašno kao godišnja, ako se desi da automatski produže...

 

MotoGP.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

I na WSBK ima video pass za 1e za off season. Pokušao sam danas da se pretplatim, ali nešto neće da prihvati :( 

 

 

sbk-vp-blackfriday-noticia-x_full.jpg
WWW.WORLDSBK.COM

An incredible offer to kick off the 2019 WorldSBK season, available for a limited time only!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Sva je prilika da Yamaha nije rešila probleme sa potrošnjom zadnje gume. Agregati koje su testirali su nešto bolji od prethodnog, ali opet posle nekoliko krugove gume počnu brže da se troše. Nevolja je što će i na Herezu testirati isti agregat i ukoliko ne budu zadovoljni drugi upgrade stiže tek na Sepangu.

 

Sepang je poput Tajlanda nezgodan za testiranje agregata zbog velike toplote tako da ako pogreše shvatiće tek u Kataru a tad je već kasno da se nešto drastično promeni. Biće opet napeto u Yamahi.

 

U međuvremenu, moto2 test na Herezu (kombinovana vremena)

 

 

Test-Moto2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005
On 23.11.2018. at 9:49, DonToni je napisao:

Zbog ovog ne smem da se registrujem... da ne bude posle :grr:

Cek a sta moze da bude kad ja na kartici nemam vise od tog 1 eu. Ne razumem? Kako da naplate?  I sta treba i kad da se izloguje? Prosle god isto uplatio taj 1eu nista nije bilo aj malo detaljnije oko toga . Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005
Pre 17 sati, Tihi. je napisao:

Prihvataju odjavu 100% 

 

I mnogo je bolje da za 1€ gledas ko covek umesto da trazis linkove preko kojih mozes da ispratis zimske testove

 

Ako neko bude imao problem prilikom odjave postavicu ja detaljno uputstvo kako se to radi

Moze malo objasnjenja sta i kako?

Prosle god nisam imao nikakvih problema...

Jednino sto nisam uplatio 200e na net karticu u toku ove god..malo mi je to nejasno kako funkcionise..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Kada prihvataš da platiš taj 1e i obaviš sve formalnosti oko toga oni ti automatski obeleže da ćeš posle isteka off season paketa produžiti paket za celu sezonu. Osim ako ti posle kupovine od 1e ne odeš i ne odkvačiš tu opciju.

 

Ako nemaš para na kartici ne mogu ti ništa :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, Tihi. je napisao:

Sem da ti skinu pare kad uplatis na nju :tras2:

Da, taj deo sam zaboravio da napišem :D (baš sam pametan). Tako da je poželjno otkvačiti auto obnavljanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, Sale-VFR je napisao:

ajde jedan screenshot gde je ta opcijija ako moze sad da se iskljuci.. ali pitanje da li je ostalo od prosle godine:stabre:

Nema još te opcije, ali se mora pojaviti u jednom trenutku. Očigledno ima nas više na forumu koji pratimo tako da će neko od nas obavestiti čim iskoči :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja