Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP test Valensija 2018

Recommended Posts

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
On 23.11.2018. at 10:40, DonToni je napisao:

@severian

Samo još ovo pitanje (mi/neki matoriji slabije kontamo te nove smart tehnologije):

Jel se taj sadržaj može posle pratiti i na TV-u (smart tehnologije) ili je moguće samo preko kompa i telefona?

A za odjavu ću već sebi namestiti neki "reminder" pa onda juriti kako se odjavljuje ;)...

 

nisam imao dodira sa smart televizorima, ali ako je na njima android, kao na ovim smart android boxovima sto prave od obicnog tv-a - smart, tj ako postoji play store ba tv-u, zar nije najlaksa opcija instalirati motogp app, i iz nje pustati video kao na fonu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

mada, sad i mene nesto zeza njihova app.  na kompu i na app na telefonu sam prijavljen preko facebook naloga...na kompu (ili preko chroma na telefonu) mi kaze da imam pretplatu pre-season koju sam juce platio, a na fonu preko njihove aplikacije mi konstantno nudi da uplatim jer nemam nikakvu pretplatu... prva slika preko je preko telefona ali na njihovom sajtu, a druga je preko njihove aplikacije...shta, moram za svaki uredjaj da platim?!

 

Screenshot_Chrome_20181124-154341.png

Screenshot_MotoGP™_20181124-153718.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ne bi trebalo, meni svuda registruje samo što na svim uređajima moram da se ulogujem... Ne koristim app nego idem na njihov link: motogp i tu se ulogujem i nudi mi da gledam sve što nude... valjda je to to :stabre:

I na tv-u preko pretraživača udjem na njihov sajt i gledam ponuđene video materijale...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nesto njima app ludi...u svakom slucaju, iako mi nudi da platim pre-season, i kaze da ne posedujem pretplatu kad odem u moj profil, mogu da gledam sve u video sekciji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Na kompu kad se ulogujem na sajtu, sve ok, na telefonu kad iz chrome-a izađem je ok, ali u aplikaciji ne vidi da sam se subscribe-ovao. Ali aj sad, za jedan euro, nema veze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, Tihi. je napisao:

Koliko vidim napravi ja komplikaciju... sto uopste i pomenuh tu opciju za pretplatu :grr::jee5:

Preduhitrio si me bio nekoliko minuta. Da nisi ti postavio ja bih :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa dobro sad...ne treba to porediti. Bitno je, barem ja na to tako gledam, da se nešto ovako pokrene, jer će to ubrzati pojavu ovakvih sprava na ulicama

 Zna se da je trkanje (auto i moto) na najvišem nivou, sa prototipovima, svojevrsna laboratorija za razna rešenja koja kasnije nadju put za primenu u svakodnevnom životu.

Da ponovim(o) po 100ti put, elektrika ja definitivno nešto što će prilično brzo da bude sastavni deo života...mislim na saobraćaj, sa tendencijom za sprave na fosilna goriva gurne u zapećak mnogo pre čovek posrče i poslednju kap nafte. Koliko je to logičan sled događaja, koliko već napisan scenario...manje je bitno.

Neka trke počnu, pa i uz činjenicu da "kasne" za GPom tih 20 sek.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Da, poređenje je informativnog a ne kompetitivnog karaktera iako poredimo 2 sa 2 točka pa ima dobre osnove za poređenje.

Kada neko poredi MotoGP i F1 to baš nema nikakve veze niti jedne zajedničke tačke za poređenje ni po jednom osnovu

Nemam baš ništa protiv electric cars niti MotoE ali na današnji dan na testu to su vremena, brzo ili sporo svejedno. Ulazi u arhivu MotoGp koju ćeš moći da pročitaš i za 20god, ni manje ni više od toga.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Kolika je tezina ovih motoE cuda?

Ovde nema nista 

action1995_schwantz_suzuka_2_0.big.jpg
WWW.MOTOGP.COM

Get to know the facts and figures about the impressive MotoE™ bike ahead of 2019

 

 

A ovde stoji od 260 do 280 kila sto je bas puno

 

1200px-Electric_motorcycles_stand_at_the
EN.WIKIPEDIA.ORG

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3249 postova
  • Lokacija: Debrc
WWW.ENERGICAMOTOR.COM

The Italian company of high-performing electric motorcycles, Energica Motor Company, has been chosen by Dorna as single manufacturer for FIM Enel MotoE World Cup that will start in...

 

Nema ni ovde, ali je bas puno, juce sam negde procitao da su Kinezi poceli proizvodnju cvrstih baterija koje imaju skoro dva puta veci kapacitet za istu tezinu Li-jon baterija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
pre 4 minuta, Fredi je napisao:

Daj Boze, to bi znacilo jako brz kraj SUS motora. Jos samo pitanje cene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nadjoh na portalu magazina DueRuote priču o modelu Energica Ego45...i tu se pominje težina od za malo 270kg.

To je kažu otprilike jedina mana...jer je sve ostalo u superlativima. Iako dolazi do "samo" 240km/h raspolaže obrtnim momentom većim nego na Panigale Ducatiju i on je raspoloživ bukvalno u svakom trenutku. Motor (elektro) se hladi vodom, tečnošću...a invertor uljem.

Kada se dobro zateže iscedi sve iz sebe za 80-100km....ali je po krivudavim putevima kroz italijanske Apenine, gde je i probana, uvek u repu i najbržim sportacima na klasičan pogon SUS.

Menjač ne postoji, finalni prenos na lanac.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6813 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Elektro motor je superiorniji od SUS. Čak šta više težinu mogu da spakuju nisko kako hoćeš. Jedino što nema emociju. Međutim, za električna vozila mora baš dobra saobraćajna infrastruktura, kompletna. Sve u svemu, Fiat Punto je najbolji auto i jednocilindrični motocikl. Držimo se arhaične tehonologije još neko vreme :)

 

https://youtu.be/rln5FWAFFoo?t=96

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, pronto said:

Nadjoh na portalu magazina DueRuote priču o modelu Energica Ego45...i tu se pominje težina od za malo 270kg.

To je kažu otprilike jedina mana...jer je sve ostalo u superlativima. Iako dolazi do "samo" 240km/h raspolaže obrtnim momentom većim nego na Panigale Ducatiju i on je raspoloživ bukvalno u svakom trenutku. Motor (elektro) se hladi vodom, tečnošću...a invertor uljem.

Kada se dobro zateže iscedi sve iz sebe za 80-100km....ali je po krivudavim putevima kroz italijanske Apenine, gde je i probana, uvek u repu i najbržim sportacima na klasičan pogon SUS.

Menjač ne postoji, finalni prenos na lanac.

 

Znaci skuter ili ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja