Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Njegova prva pobeda nije bila u Kataru već u Estorilu, ali je odvezao fantastično i završio na drugoj poziciji, odmah iza Stonera.

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Zao mi je sto je otisao iz GPa ovako. Ali moram da primetim jedno... Par ljudi ga je okarakterisalo kao'"veliki sampion" i slicno. 

Po mom misljenju je bio odlican, vrhunski vozac, ali nikad sampion! (izvinjavam se sto pisem sa novog telefona bez nasih slova) 

Sampion je za mene Markez, iako ga ne simpatisem previse, sampion je Rossi, Zarco, Stoner!! Meni je Lorenco uvek bio nekako... ne znam.. fantastican vozac ali bez tog nekog stava i 00 da bude sampion. Razbijao je konkurente ranije, ali... 

Bem li ga. Nema taj sampionski duh i narav. 

P. S. Ajd ospite paljbu, racunao sam na to pre nego sto napisah sta mislim. 

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ne mislim osipati paljbu, samo mi nije jasno kako to da izbacuješ Lorenza sa spiska, a stavljaš Zarca?! Ne znam po kom mjerilu su to Žaretova 00 veća od Lorencovih, rezultati pogotovo. Razbijao je konkurente ranije, ali ... ovo mi se više odnosi na Rossija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

 Stav, kakve to veze ima sa voznom. To je meni kao navijacu, mozda bitno.

Sesti sa stolice na motor, sa obe slomljene noge, odvesti celu trku, to moze samo sampion, makar i nesimpatican. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 minutes ago, Ponoćni jahač said:

 Stav, kakve to veze ima sa voznom. To je meni kao navijacu, mozda bitno.

Sesti sa stolice na motor, sa obe slomljene noge, odvesti celu trku, to moze samo sampion, makar i nesimpatican. 

!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam uveren da je Lorenzo trenutno jedini vozač koji je u stanju da stvarno potera Marqueza za titulu - na odgovarajućem vozilu. Pri tom ne mislim na space shuttle nego na trenutnu Yamah-u ili Ducati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Mislim da je 99 u svojoj glavi zavrsio sa trkama. Baš tako je delovao juče. 

 

A zbog gornjeg mišljenja, koje i ja delim, nam je toliko i krivo. Ostaje utisak nedovrsenog, da je šteta. No, koliko je tek šteta bila za 27, pa eto... Teško je trkati se, ako si u glavi zavrsio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Malo je reći da mi je žao ali sam ubjeđen da će imati Jorge jos neku godinu u ovom cirkusu. On je potpuno drugačiji od Pedrose i Stonera po karkteru, osim da se ugoji ko Ronaldo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
30 minutes ago, to crank said:

Ja sam uveren da je Lorenzo trenutno jedini vozač koji je u stanju da stvarno potera Marqueza za titulu - na odgovarajućem vozilu. Pri tom ne mislim na space shuttle nego na trenutnu Yamah-u ili Ducati.

Imao je dovoljno vremena i nije uradio nista posebno da mu parira. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
pre 7 minuta, BRACO je napisao:

Malo je reći da mi je žao ali sam ubjeđen da će imati Jorge jos neku godinu u ovom cirkusu. On je potpuno drugačiji od Pedrose i Stonera po karkteru, osim da se ugoji ko Ronaldo.

U neku ruku mislim kao ti, samo ga vidim brzo ili u Dorni vrlo visoko, ili na celu nekog tima, moguće čak yamahe posle 46 peMzije. Verujem da će sa te strane još dugo i uspešno biti deo gp. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Ako je zaista pametan, lepo će sve da batali i okrene se životu van sve te gungule i uživa u lepoti slobodnog vremena. Da je siroma', nije i neće biti. Dakle, koji će moj među ajkulama koje samo zaradu gledaju? Od mene jedno doviđenja Lorenco i veliko hvala na svemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Samo on zna kakve su njegove povrede. Da ostane paralizovan sve sem usta nije neka životna perspektiva. Ja cenim kad čovek zna kad je dosta. Povukao se kao veliki šampion. Što i jeste bio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
34 minutes ago, Motorcyclist said:

Imao je dovoljno vremena i nije uradio nista posebno da mu parira. 

Sem 3 pobede na Ducati-u nakon što su mu dali šta im je tražio. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
On 9.7.2019. at 9:46, Robin Hood je napisao:

@Shortshifter

Velike su šanse da Horhe batali trkanje.

Nije tu u pitanju ni Honda, doćiće on već do rešenja kako da vozi taj motor. Već je to uradio sa Dukatijem. Nije frka ni da se oporavi od povreda. Mislim da je glavna stvar to što verovatno sebi kreće da postavlja pitanje "Šta će mi sve ovo?"

 

Ozbiljno se on izrazbijao tokom karijere. Tamo od 2010. je vezao jedan miran period ali poslednjih godinu dana ga je baš poteralo. Nije više klinac, kreće da razmišlja o sopstvenom telu i zdravlju. Sasvim normalna stvar. Ni meni lično više ne pada na pamet da rizikujem kao što sam nekada bez razmišljanja, zamisli kako je njemu kome je posao da tera motoGP mašinu na maksimumu maltene svakog dana. Stavlja prst na čelo, definitivno.

 

Meni je najžalije oko svega ovoga što mu se dešava, kao i naravno ako odustane, što je on realno jedini na gridu koji barabar može da se kida sa Markezom. Tvrdim da je Lorenco na podešenom motoru koji mu odgovara brži od Markeza. Marku sve čestitke, bez premca je ali bi za prvenstvo bilo mnogo bolje da ima dostojnog protivnika, ili protivnike.

Budimo realni, ekipa u Dukatiju je ekipa prosečnih vozača (naravno, na nivou MotoGP-a) i nikako neće moći da mu priđe. Ovi klinci koji su sinuli u poslednje vreme ipak treba još dosta da ogule guzice po šljunku okolo da mogu ozbiljnije da ga izazovu. Eventualno Vinjales koji jeste odličan vozač ali nešto tu...

 

Sve u svemu, u poslednjih nekoliko godina smo uskraćeni za po meni epsko kidanje Lorenca i Markeza. Kidanje koje smo samo malo mogli da vidimo prošle sezone u onih nekoliko trka koje su po meni bile fantastične! I jebi ga, Lorenco godine a i zdravlje ne može da vrati.

Prosto, velika šteta. Za sve nas, za kompletan sport.

Evo, da podsetim na moj post iz jula. Meni je makar sve i tada bilo jasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 7 sati, abarth_maniac je napisao:

Zao mi je sto je otisao iz GPa ovako. Ali moram da primetim jedno... Par ljudi ga je okarakterisalo kao'"veliki sampion" i slicno. 

Po mom misljenju je bio odlican, vrhunski vozac, ali nikad sampion! (izvinjavam se sto pisem sa novog telefona bez nasih slova) 

Sampion je za mene Markez, iako ga ne simpatisem previse, sampion je Rossi, Zarco, Stoner!! Meni je Lorenco uvek bio nekako... ne znam.. fantastican vozac ali bez tog nekog stava i 00 da bude sampion. Razbijao je konkurente ranije, ali... 

Bem li ga. Nema taj sampionski duh i narav. 

P. S. Ajd ospite paljbu, racunao sam na to pre nego sto napisah sta mislim. 

 

Ne kapiram ovaj tvoj stav, pa ne mogu da ne ospem malo paljbe :D  :P 

Lorenzo JESTE sampion, svidelo se to tebi ili ne, i uzimao je titule u borbama protiv dvojice NAJBOLJIH vozaca ikad - Rossija i Markeza,

i to tri titule u kraljevskoj klasi, plus dve u 250ccm klasi, i to govori o kakvom kalibru vozaca pricamo.

A to sto je Lorenzo u proslosti imao malo problema sa identitetom, pa je kopirao Rossija, slavlja, i nije bio dopadljiv lik... to je nebitno, pogledaj suve podatke i statistike, covek je SAMPION.

Ni meni nikad nije bio nesto preterano simpatican ali covek je car ima moje najdublje postovanje,  i ne da ima muda nego, moze da ih vuce po zemlji, odusevio me je kad se usudio da ode u Ducati,  i uzeo tri pobede, i ko zna koliko bi jos uzeo da ga debili iz Ducatija nisu isutali iz tima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 Nije on samo šampion, on je višestruki šampion što podiže stvar na jedan mnogo viši nivo.

 

Izuzetno je teško postati šampion ali kad si deo ovakve liste, znaš da si obrnuo igricu...

 

 

Annotation 2019-11-15 101255.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Jedino je on uspeo da uzme titulu dok su vozili Rossi, Stoneri  Markez. Zapavo Markeza još niko drugi nije pobedio. Videćemo dokle.

Nešto mislim da se možda Lorenzo vrati sledeće godine u Yamahu ili Ducati kad se oporavi. Bumo videli !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja