Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 1 sat, Shortshifter je napisao:

Novinari koji prate WSBK stavljaju ruku na panj da se Bautista vraća u MotoGP i pominju narandžastu boju.

Gotovo sam uveren da će tako biti. KTM nema trenutno boljeg raspoloživog vozača. Honda se izgleda zeznula što nije ranije potpisala ugovor sa Bautistom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Tako izgleda.

Steta, mogla je 2020. biti zanimljiva. 

 

Da se prebacim malo na endurance. Nervira me što su timovi počeli da menjaju vozače kao čarape, naravno na Suzuki je to već tradicija.

Sada će na trci u decembru, 8h Malezije, za Yart voziti Morbideli, Michael van der Mark i Hafizh Syahrin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

I Loris Baz za YART

 

EDIT: @ARES u pravu si. Pre se znalo ko je u kojoj ekipi od početka do kraja sezone. Mada, ovo pokazuje da je endurance sve popularnije takmičenje. Ciabati je rekao da će od ove sezone Ducati dati veću podršku jednoj privatnoj ekipi. Demantovao je da Ducati ulazi u šampionat kao fabrička ekipa.

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
On 9/9/2019 at 3:55 PM, Jovan Ristic said:

Gotovo sam uveren da će tako biti. KTM nema trenutno boljeg raspoloživog vozača. Honda se izgleda zeznula što nije ranije potpisala ugovor sa Bautistom.

Ipak Honda i WSBK. Tako barem tvrdi GpOne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

Žiga Lesjak sportski novinar (pokrivao MotoGP) vodeće slovenačke komercijalne televizije POP-TV krijumčario migrante! Dobio otkaz i završio u pritvoru.

 

Nsm.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Uvek se računa rezultat. Uvek! Ali iznošenje nekih svojih misli i zapažanja, koja se interno rešavaju, je besmisleno. Nije uspeo sam da trge Lorenca pa sad hajde cela javnost da mu pomogne. Loš način.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Pa sad, on je bitan sraf sampionskog tima, mi obicni kibiceri, ne bih olako sudio o njegovoj taktici, ali deluje da ima svoje razloge (gore od toga da imaš vozača koji se možda i predao u gp svetu ne može)... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Idiotski je petostrukom sampionu srati da nema hrabrosti...

a sto se tice volje, mozda to i jeste Lorencov problem, dokurcilo mu sve skupa i izgubio je volju, mozda bi trebao da se penzionise, jbg nije svako Rossi da moze da ganja u 40-oj, ili nekako da se dokopa Yamahe, pa makar i privatnicke :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova

Hrabrost je promenljiva kategorija, nemojte da ste toliko iskljucivi. Da li jase na motoru ili sedi na 10 cm od zemlje u formuli, ne menja mnogo u sustini, i oni su ljudi i oni se plase. Strah dolazi i odlazi a nekada i ne ode. 

 

Jos 80-tih je Enco Ferari govorio da kada vozac dobije dete postaje sporiji 1 sekundu. Ne od straha za sebe nego od straha za porodicu. 

Sad bas imamo temu gde je covek imao udes pri 20 km/h, zavrsio u gipsu i nije siguran da li ce voziti. A zamislite da se izlomite pri 200 km/h. Da li bi vam bilo svejedno da opet sednete i vozite kao da se nista nije desilo ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Davno sam prestao da se obazirem na Albertove izjave, bilo je lijepo kad su ga sklonili. Eto ipak, izgleda da im treba i takav profil da uradi neki posao, a siguran sam da su kosooki dooobro izvagali šta im treba i ko im treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Zarco napustio KTM, do kraja sezone ga menja Kallio...
 

305293_johann-zarco_ktm-rc16_motogp_2019
WWW.MOTOGP.COM

The Frenchman was due to leave Red Bull KTM Factory Racing at the end of the season but they have parted ways early

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja