Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 hours ago, dvlns said:

Moguce ali htedoh da kazem da mozda iz tog razloga rezutati iz moto2 imaju neku meni nepoznatu tezinu prilikom trazenja talenata.

Zarco defunitvno nije rezultatima iz moto3 zavredeo Poncharalovu pažnju. Da nije uradio šta je uradio u moto2 odavno bi smo ga zaboravili. Slično je bilo i sa P. Eapagarom. I Rabat je na osnovu rezultata iz moto2 preveden u GP... Ima nekih elemenata za raspravu u tome što pričaš ali daleko od apsolutne istine. 

 

 

p. s.  Specijalno od ove godine ima drugačiju težinu uspeh ili naznake uspeha u moto2 sa novim agregatom! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@to crank ok je sve to sto si napisao samo ja sam hteo da kazem da ne smatram za prevelik uspeh ugovor koji je dobio Zarko a pogotovo ne ugovor koji je dobio Rabat. Maverik i Rins su dobili mnogk bolje ugovore bez Moto2 titule. 

 

Naravno da sam svestan da to ne moze biti apsolutna istina ali tako gledam na stvari. 

 

Jesu njima otvorena vrata u GP ali samo od predsoblja a ona iza koje je prava zurka je Zarko mozda i mogao da odskrine ali Tito nikako. Amo ne gresim is Tech3 su KracloV i DovociJozo dobili Ducati ugovore i to kada Ducati nije bio bas pozeljan kao sada a ne secam se da je u novijoj istoriji neko bolje prosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Mislim da su svi skontali da pređašnji Moto2 nije pokazatelj talenta za MotoGP. Zato su napravili nove agregate i pokušaće sa elektronikom da naprave miniGP. Videćemo kako će to funkcionisati u praks.

 

@dvlns slažem se sa tobom da Zarko izgleda kao da uvek plače. @severian ne slažem se da je naslov korektan. Ok šef je tako izjavio, ali ne mora tako da se prenese da bi se dobio klik :) 

 

P.S. Bokte mazo raspisali ste se na XY strana, trebalo mi 45 minuta da pročitam sve :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, dvlns je napisao:

@Jovan Ristic e moj ti, ako si ti sve ovo citao sutra da se javis u Lazu da vide doktori sta nije u redu sa tobom

Vidi, na prošlom lekarskom jedva sam prošao. Imao incident sa psihijatricom, a kasnije me psiholog ubeđivao da nisam taj koji jesam, i da nisam rođen tamo gde jesam :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, ARES je napisao:

Mi idalje gledamo sampione koje je iznedrila klasa 125cc.

Ja sam uvek za da se vrati 2T :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
49 minutes ago, Jovan Ristic said:

Vidi, na prošlom lekarskom jedva sam prošao. Imao incident sa psihijatricom, a kasnije me psiholog ubeđivao da nisam taj koji jesam, i da nisam rođen tamo gde jesam :) 

Tako je moj kolega napredovao u firmi i dobio otkaz :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 27 minuta, Alekre je napisao:

Tako je moj kolega napredovao u firmi i dobio otkaz :D

Ma pusti, neka lujka. Prvo pitanje koja je razlika između šume i parka. Ubio se davajući odgovore budući da imam svoju šumu, a znam ponešto i o parkovima. Kaže, netačan odgovor. Drugog pitanja se ne sećam, treće je bilo nešto oko valuta plaćanja. Tu sam odgovorio i onda me je napušila kako sam neodgovoran :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
Andrea-Doviciozo-Mark-Markes
SPORTKLUB.RS

Vozač Repsol Honde Mark Markes rekao je da je naučio da su titule te koje se broje posle trke na Velikoj nagradi Austrije na kojoj je morao da se zadovolji drugim mestom

 

"biti šampion i BITI ŠAMPION su dve potpuno različite stvari. Kad gubiš, izgubi ljudski i dostojanstveno, nemoj srati po nečijem uspehu što te je pobedio. To je problem tog malog napaljenka. Voleo sam ga dok je bio u Moto2 i do momenta kad umalo nije ubio malog Espargara. Od tad, sikter govedo jedno nabeđeno"

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

:stabre:

2015 Moto3 world champion Danny Kent pleads guilty to carrying a knife after scuffle breaks out while 'collecting a debt'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Debilčina. S kuhinjskim nožem i bratom debilom išao da naplati dug!! 

Prvi UK svetski prvak posle Sheene-a!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

S druge stran, možda treba neki drugi aršin na njih da se primeni - ovo im je predsednik vlade!!! :sampion:

20190816_133531.png

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
5 hours ago, dvlns said:

E vas dvojica navlacite me na oanak led, a ko je prvi poceo sa predsednik(c) om vlade

NJIHOVIM predsednikom vlade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja