Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

WWW.TOPGEAR.COM

The Ulster GP has reclaimed its place as the world’s fastest road race. It’s thanks to a scintillating 136.415mph average lap from Peter Hickman, the man whose 135.452mph lap at the Isle of Man TT



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Secate se prosle godine euforije na forumu u pola sezone? Jorge prelazi u Hondu!!! Ala ce da se kolju, ne mogu da cekam pocetak sl sezone OMG...Onda kao treba zabraniti rane transfere jer upropaste ostatak sezone..

 

Kad ono TROPA

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

I jedan od komentara u ovoj vesti mislim da sve zaokružuje..

 

Citiraj
Sometimes I can't help but wonder if these stories are fabricated just to bring some drama to MotoGp with all the actors willing to go along with the story.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Svaka čast KTM-u na posvećenosti, ali ovo je baš jako slabo. Meni je vrhunac besmisla Pedrosa kao test vozač. Mislim da je Zarku dokurčilo da vozi za fabriku i  garažu sa fix idejama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Razočaran sam. Verovao sam u Zarka. Nije šampionski da se napušta tim u pola sezone, pa na kraju krajeva ni posle jedne sezone. Ako si čovek odradi ugovor do kraja i trudi se koliko možeš. Ovo nije sportski prema KTM -u. Okej, zeznuo ga menadžer, nije mu rekao za Hondu, sad ćuti i vozi. Nije mu KTM kriv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@Jovan Ristic

 

Sve stoji ali ne bih ja baš rekao da u svemu ovome ni KTM nema putera na glavi. Definitivno bih rekao da i oni imaju tog "Dukati začina" pa tripuju da im je motor do jaja i kad nije a piloti kreteni pa ne znaju da ga voze.

Čovek (Zarko) je očigledno frustriran. Videli smo da se menadžment KTM-a ne libi da šalje otrovne strelice ka njegovom (ne)učinku i preko medija, verujem da je iza zavese 100 puta gore. Zarko nije mlad vozač, nema godine za bacanje. Koliko god možda i bilo nesportski, ipak je možda bolje da se što pre završi ako je očigledno da ne ide. Ovako bi vodilo samo u veću dubiozu i Zarka i KTM kao tim.

 

Nešto kao razvod na vreme :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja