Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5724 postova

Aleks ni najmanje nije zasluzio mesto u GP a pogotovo na Hondi. Ako Mark to izboksuje imamo novog Rosija koji rukovodi najvecim timom u šampionatu mislim da Japanci to nece dozvoliti.

 

Mir po meni leti iz Suzukija gotovo sigurno, Vinjales iz Jamahe, iz Dukatija obojica i rekao bih da je i za Lorenca igra gotova ili bi bar ja manje vise tako voleo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Zašto misliš da Mir sigurno leti iz Suzukija? Veliki je talenat i ne verujem da ovi u Suzukiju od njega očekuju čudo u prvoj sezoni, pogotovo što je i u Moto2 bio samo jednu sezonu.

To što je Kvartararo ozbiljno pomerio očekivanja od rukija je druga priča.

 

Dukati trenutno nema bolji izbor od Dovija, a neko mora da bude na podijumu ili blizu njega. I zbog sponzora i zbog glavonja koji vode firmu. Banjaja je neko ko bi trebao u budućnosti zameni Dovija ali još nije spreman za fabrički tim.

Šanse da u fabrički dukati ide neko ko dukati nikad nije vozio su minimalne, tako da šanse za to mesto imaju Miler, Petući i Bautista. S tim da mislim da je Bautisti bolje u WSBK.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Onaj drugi markez je jos odbojniji od ovog...ja bi volio milera u fabrici(atraktivan za gledati)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ne mislim da je Kvartararo uticao odnosno da je pomerio granice. Granice je pomerio Markez. Kvartararo je pokazao da zeli i da veruje, Mira gledamo samo u najavi trke i ako padne. 

 

Mislim da su očekivanja timova daleko veca od performansi pojedinih vozaca i ako Lorenco nema sansu ne vidim razlog da Mir koji je na nivou Oliveire na satelitskom KTM-u dobije puno prostora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Mir, je bas bas bled... Ne znam da li ce ga bas odmah posle prve sezone sutnuti ali ako sledece sezone znacajno ne napreduje bice sut karta... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
9 hours ago, abarth_maniac said:

Mada bih voleo petruxa i Milera sledece godine na fabrickim Dukcima.

 

1 hour ago, BRACO said:

...ja bi volio milera u fabrici (atraktivan za gledati)..

Miler već ima fabrički bike. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998
Pre sat vremena, rastkojokic je napisao:

Mir, je bas bas bled... Ne znam da li ce ga bas odmah posle prve sezone sutnuti ali ako sledece sezone znacajno ne napreduje bice sut karta... 

Ozbiljno se bojim da su Miru uništili karijeru sa tim brzom skakanjem iz kategorije u kategoriju. Posle 3 trke u Moto2 on dobije fabrički Gp je prebrzo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ako je mali Markez ovako nekonstantan za Moto 2 motoru, kakav bi tek bio na Moto GP motoru, a pogotovo ako bi to bio Ducati?! Mislim da ima mnogo boljih pikova na draftu iz Moto 2 od junge Markeza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Marquez im pocepao mozgove svima. Ne znaju gde biju, siluju sve redom, od tehničara do vozača. Frustrirani su :D

 

Čudi me da bar u Dukatiju ne naprave taktiku da Dovi vozi a Petrux i Miller da samo napadaju Marqueza i ulaze u duele.  Mada, hteli bi oni to i to Marquez zna, zato ne mogu da ga stignu da ga kecaju.  Ništa dok Jorge ne pređe u Petronas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Da se Bjb forum pita, menjao bi se grid na svake četiri trke. Kakvo bi to veselje bilo.

 

Rossi neka ide u penziju

 

Posle 3 trke

 

Vraćaj Rosija, Navaro ništa ne zna

 

...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Zanimljiva stvar. Ducati želi Markeza, nije bitno koliko košta, on bi pristao samo ukoliko može da povede celu svoju ekipu. Ducatiju se to ne sviđa. Ovo su samo glasine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
1 hour ago, Jovan Ristic said:

Zanimljiva stvar. Ducati želi Markeza, nije bitno koliko košta, on bi pristao samo ukoliko može da povede celu svoju ekipu. Ducatiju se to ne sviđa. Ovo su samo glasine.

Ovaj Ducati bas ima love... jel to Audi kesira i van Ducatija, nesto sto npr. Kawasaki kaze da nije praksa zato nisu u GP. Ukratko samo prihod od Kawasaki motora moze da finansira to ni slucajno neki drugi ogranak Kawasakija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja