Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 6 minuta, dvlns je napisao:

Rinsa sam gotivio u Moto2 dok nije napravio ono sranje kad je popio crnu zastavu

Omaklo se dečku. Ima nekih u šampionatu koji su pritiskali drugima prednju kočnicu pa opet voze. Doduše, vratili su ga u prvi razred, kažu tamo su manje brzine pa nije strašno ako nekom zabode prednju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova
pre 2 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Omaklo se dečku. Ima nekih u šampionatu koji su pritiskali drugima prednju kočnicu pa opet voze. Doduše, vratili su ga u prvi razred, kažu tamo su manje brzine pa nije strašno ako nekom zabode prednju

Ma omaklo mu se kao Markezu u Maleziji 2015 kad ga je obisao Rosi pa se setio da moze da se trka. 

 

Rins se sa krugom zaostatka ukljucio u borbu za pobedu tesko da mu se omaklo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, dvlns je napisao:

Rins se sa krugom zaostatka ukljucio u borbu za pobedu tesko da mu se omaklo

Pa kad dečko voli da se trka :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
4 hours ago, dvlns said:

Meni zanimljivije kako Rosijeva navijacica zna da si ti Nikola :)

Ne pothranjuj mi paranoju!! :ph34r:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
21 minutes ago, dvlns said:

Rinsa sam gotivio u Moto2 dok nije napravio ono sranje kad je popio crnu zastavu

Ma sklopilo mu se da se izglupira. Nije ni pre ni posle toga imamo slučne tikove. Hrabar, intrligentan,... Šteta što je Španac! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 56 minuta, dvlns je napisao:

Rinsa sam gotivio u Moto2 dok nije napravio ono sranje kad je popio crnu zastavu

 

Uh, šta sam mu sve tada rekao...

Verujem da me nije čuo ali da jeste, ni malo mu ne bi bilo prijatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Evo kazu nove kvalifikacije za moto 3. 

I za Moto2.

 

I ja tipujem da ce sezona biti dobra u svim klasama, a bas me interesuje kako ce izgledati MotoE.

 

Brojimo sate do pocetka...vec smo dogovorili grupno gledanje u nedelju...a znamo i za koga cemo navijati ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Uz to što je odličan i hrabar vozač, dečko je i bogat.. tj. ima uslove da bude opušten, jer je prilično siguran za mesto još neko vreme. Sve potrebno da napravi proboj!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova

Moram se ne sloziti ovde sa tobom. Smatram da porodicno bogatstvo nije garant nicega u profesionalnom sportu. Imamo Gulbisa u tenisu kao primer cak i Rabata koji je bio i svetski sampion u Moto2 koji nisu napravili nista. Karel takodje a meni jedini poznat uspesan primer je Sena. 

 

Rabat jeste bio sampion ali sigurno sefovi velikih timova imaju oko da znaju da li je potencijal za GP pa su tako i odlucili. 

 

Mene na primer Rins uopste nije odusevio dosadasnjim nastupima u Moto GP. Svaki put kada je delovalo da moze vise on je isao ziceraski. To je moj dozivljaj koji mozda nije tacan. Mnogo vise mi se cini da KTM ima plan za vozace nego Suzuki ali definitivno nema motor. 

 

Po meni sve dok Markeza sluzi zdravlje i sve dok ima ugovor sa Hondom ostatak ekipe nema velike sanse. Mozda da se Ducati odvazio i dao odmah fabricki motor Banjaji (ili nekom drugom rukiju) pa da eventualno 2020 dobijemo dostojnog izazivaca ukoliko i Lorenco uzdrma Markezovo samopouzdanje unutar tima ali ovako mi se cini da ostaje da brojimo do 10 titula Markezu posle cega ga ocekujem u KTM. 

 

Rekao bih da su Yamaha i Ducati sami odabirom vozaca umanjili sebi sanse da pre Markezove desete titule imaju sampiona a da je Suzuki pokazao stav ok nam je da se borimo za drugo ili trece mesto (pre trece nego drugo). 

 

Pod uslovom da Honda nije nista zabrljala ocekujem da ove sezone vec do letnjeg raspusta bude jasno da imamo osmostrukog svetskog sampuona sa 26 godina zivota zamisli da taj vozi do 40 :)

 

Malo me uhvatila insomnia pa sam se raspisao 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 4 sati, dvlns je napisao:

Mene na primer Rins uopste nije odusevio dosadasnjim nastupima u Moto GP. Svaki put kada je delovalo da moze vise on je isao ziceraski. To je moj dozivljaj koji mozda nije tacan. Mnogo vise mi se cini da KTM ima plan za vozace nego Suzuki ali definitivno nema motor. 

videćemo, videćemo... ali tipujem definitivno na njega za nagradu "najveći napredak u sezoni"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
 
Mene na primer Rins uopste nije odusevio dosadasnjim nastupima u Moto GP. Svaki put kada je delovalo da moze vise on je isao ziceraski. To je moj dozivljaj koji mozda nije tacan. Mnogo vise mi se cini da KTM ima plan za vozace nego Suzuki ali definitivno nema motor. 


Slazem se za Rinsa, cini mi se, da je imao pristup “samo da se popnem na podijum”. Strateski gledano to mozda ima smisla za vozaca u njegovoj poziciji - 5 podijuma mislim da sa biznis strane osigurava stabilnije okruzenje nego jedna pobeda. E sada ako nastavi tako i ove godine moze lako da dobije etiketu “nesampionskog” materijala. Mora da napada pobede

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

MotoGP test se vozi ove godine od na stazi u Finskoj i sledeće godine će se tamo voziti trka.

Ulična trka u Indoneziji najverovatnije će ući u kalendar. Sa tim što to neće biti baš ulična staza, već će napraviti trkačku stazu koja će ostatak godine biti otvorena za saobraćaj.

 

Ukoliko se ubaci Indonezija sa Finskom u kalendar, neka trka mora da ispadne sa kalendara jer timovi imaju potpisan ugovor sa DORNA om na max 20 trka.

 

Silverston će biti ponovo asflatiran, ali možda neće biti svi delovi ponovo asfaltirani 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jorge baksuz, ipak je puklo jedno rebro..mozda ne bude vozio u Argentini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja