Jump to content

Moto Zajednica

Motor 2t 50cc gubi snagu i gasi se

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova

Posto imam FIAT Stila, doduse benzinca, nisam imao problema sa zaledjenim gorivom, ali po grupama na fejsu, cim temperatura padne ispod -5, svakodnevno se postavlja pitanje:"Stilo jtd, nece da upali, sta moze da bude problem?"
Kada bude jos hladnije vreme, postavlja se isto pitanje od strane razlicitih ljudi i to nekoliko puta u toku dana. A nije to samo kod njega problem, i po ostalim grupama je ista stvar, kace slike kako izgleda kad auto zaledi.
A zima kao zima, svake godine bude par dana da temperatura u Bg-u bude ispod -15 do -20, na planinama ko zna koliko je tek stepeni tamo.
Pricao mi je otac drugara da u Sibiru, radio je tamo jedno vreme, posto temperature od -40 nisu nista neuobicajeno, u garazama imaju grejalice koje rade non-stop, a takodje kad je potrebno da parkiraju auto negde van ugrejanih prostorija, ne gase automobile, jer posle toga ne mogu ih upaliti, onda muke nastanu.
Tako da treba da budemo zadovoljni da smo ovde gde smo, gde nemamo paklene vrucine i ledena leta. Bar nam geografski polozaj omogucava da uzivamo i u letu i u zimskim carolijama i snegu. Koliko god da neki ljudi ne vole hladno vreme i sneg, lepo je kad se sve zabeli, i kada se pokrije djubre po ulicama, poput flasa, kesica od cipsa, pikavaca, i ostalih sirovina kojima je mesto u kontejneru, a ne po ulicama.
Ali eto, smor je kada pocne da se topi i naprave se bljuzgavice po putu i pored njega.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
о овоме причам код неких кинеза.53a06226c457ddda09c38d6cd578bcb9.jpg&key=aa8e6208580394bf816f1578901be10fc69b4ac31f9f8d575df2b2aa45448054

 

DJ - MP

 

 

 

 

Dobra stvar, da su fabricki dolazili sa tim grejacima, bila bi jos bolja. I da ima neki prekidac da se zimi moze upaliti, leti da se moze gasiti.

Ili jos bolje, da ima automatski, koji se sam pali i gasi kad treba. Ali to je verovatno retko na skuterima, pogotovo starijim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja