Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Malo se raspremala garaza pa sam pronasao nesto sto mi ne treba, a mozda ce nekome koristiti.

 

Dajem na poklon kacket za kacigu Scorpion adx-1 i nepromocivu postavu za moto jakne, marke PGS, velicina 2XL.

 

20181119_120320.jpg

20181119_120140.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mora li da se dodje licno po poklon, ili moze i slanje nekom kurirskom sluzbom? Zainteresovan sam za kacket za kacigu, moj je nastradao svojevremeno, pa bih osposobio kacigu. Doduse kaciga nije Scorpion, ali verujem da cu lako namontirati ovaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 5 sati, Markone88 je napisao:

moze slanje naravno :) posalji mi podatke na PP i saljem vec sutra

THNX!!!

PS. Za kofer koji si oglasio da poklanjas imam ceo donji deo, mnogo manje seckan i busen od ovog tvog. Gornji deo je izlomljen u udesu, donji mogu da doniram. Mislim da je tvoj kofer isti kao ovaj, moj na fotografijama u ovoj, mojoj temi. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
16 hours ago, SHOKLA said:

THNX!!!

PS. Za kofer koji si oglasio da poklanjas imam ceo donji deo, mnogo manje seckan i busen od ovog tvog. Gornji deo je izlomljen u udesu, donji mogu da doniram. Mislim da je tvoj kofer isti kao ovaj, moj na fotografijama u ovoj, mojoj temi. 

 

Kofer sam poklonio kolegi @-Viper-, pa mu ponudi i donji deo kofera, mozda mu znaci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja