Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Benelli TRK 502X

@Milllan 83 hvala.

Žena nije zainteresovana za sada da se voza na motoru, tako da ću se najverovatnije u 99% slučajeva voziti sam. Eventualno sa sinom ponekad ako budem išao negde.

Imam 110ak kg.

Čuo sam i čitao te komentare oko manjka snage kod TRK-a, i verovatno da jeste tako za vas iskusnije bajkere. Ja sam do sada ceo život vozio samo bajs, tako da će mi i ovih 48ks biti full, pogotovo za početak odnosno prvi motor. A i uopšte ne planiram da "jurcam" sa motorom, to me ne privlači. Više sam za neke izlete, avanture...

Inače imam punu A kategoriju.

 

Od polovnih sam još gledao i Hondu CrossRunner koja mi jako lepa, al za ovaj moj budzet to moze samo da bude 10 godina star motor. Ne kažem da je to mnogo ako je motor dobar, al opet bi nešto novije.

Inače zeznuto mi je da isprobavam motore, pošto zbog posla živim u Madjarskoj, pa u Beograd dolazim tek na poneki vikend, ili klasika leti na odmor. A ovog puta sam rešio da se do leta uveliko opremim, najzad

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk502x
pre 16 minuta, SurdaBg je napisao:

Hvala vam na odgovorima.

 

Hvala @mick na detaljnom opisu.

 

@Niko a otkud ti TRK nije odgovarao a Strom jeste. Meni se čini da je TRK malko veći?

 

Inače bio sam po salonima, gledao i sedao i na TRK, i Strom, Versys, NC750... Probnih voznji sad nema skoro nigde... šta znam, TRK mi jeste najveći i najmoćniji po izgledu. Al imam utisak da bi i NC mogao da vozim, iako jeste manji. To je ono što ja nemam iskustva na motorima, pa nemam ni sa čime da uporedim.

Ove ostale motore pominjem jer moze na oglasima da se nadju u ceni TRK-a, relativno pa kao novi.

 

Al ajd da se zadržim na Benelliju jer je ovo njegova tema:

Jer vam poznat mozda ovaj žuti TRK sa oglasa? Kupljen u maju, dakle nema ni godinu dana a razlika u ceni je i preko 1000€

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Benelli TRK 502 X, 2021. godište, Touring, vozilo prešlo 4600 km, Beograd. Cena 5.500 € - Motori -...

 

Otići ću sutra da pogledam ovaj žuti, a i do Burnout-a pa ću videti i tamo šta imaju da ponude.

 

Al sve mi se čini da će u ovoj mojoj konkurenciji TRK (nov/polovan) ili polovan Strom, NC750, a sve u nekoj ceni do 6500, ipak TRK ubedljivo pobediti i da ću se pridružiti ekipi 

 

 

Da sam ja na tvom mjestu sjutra bih pošao i kupio motor sa oglasa. Prvo za 5.5K ne možeš uzeti ništa sa malom kilometražom. Drugo, rekao si da nemaš nekog iskustva sa vožnjom motora i zato smatram da ti je ovaj model idealan. Što se tiče Vstroma u pitanju su dvije različite kategorije motora. Samim tim održavanje je neuporedivo jeftinije na trk motoru. Ja sa ženom svugdje idem i nemam problem sa snagom motora. Mislim da to zavisi od vozača. Pojedini motoristi voze agresivnije dok drugi voze laganije. Ja lično više volim laganiju vožnju i uživanje u njoj dok drugi vole više adrenalin. U svakom sučaju moja preporuka ti je trk svakako. Naravno, ovaj sa oglasa ti je i prilika da ga probaš.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 8 minuta, SurdaBg je napisao:

@Milllan 83 hvala.

Žena nije zainteresovana za sada da se voza na motoru, tako da ću se najverovatnije u 99% slučajeva voziti sam. Eventualno sa sinom ponekad ako budem išao negde.

Imam 110ak kg.

Čuo sam i čitao te komentare oko manjka snage kod TRK-a, i verovatno da jeste tako za vas iskusnije bajkere. Ja sam do sada ceo život vozio samo bajs, tako da će mi i ovih 48ks biti full, pogotovo za početak odnosno prvi motor. A i uopšte ne planiram da "jurcam" sa motorom, to me ne privlači. Više sam za neke izlete, avanture...

Inače imam punu A kategoriju.

 

Od polovnih sam još gledao i Hondu CrossRunner koja mi jako lepa, al za ovaj moj budzet to moze samo da bude 10 godina star motor. Ne kažem da je to mnogo ako je motor dobar, al opet bi nešto novije.

Inače zeznuto mi je da isprobavam motore, pošto zbog posla živim u Madjarskoj, pa u Beograd dolazim tek na poneki vikend, ili klasika leti na odmor. A ovog puta sam rešio da se do leta uveliko opremim, najzad

Ne brini TRK ima sasvim dovoljno snage za normalnu vožnju....kad ekipa krene u grupi od 15 motora veruj mi TRK ni za milimetar ne zaostaje. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Da li ja treba neki komentar da dam :)

Vidi motor je lep i jeftin ali (uvek postoji ono ali) ja nisam nikako imao srece sa njim i iskreno se nadam da sam ja jedini slucaj. To sto ima 48ks nije toliko opasno ako se vozis sam jer po meni je prenos dobro uradjen i ne primeti se mnogo nedostatak snage do 130 do kojih lepo potegne. Sada koliko vidim kolege voze facelift modele a ja sam imao prvi model pa su mozda nedostaci i te sitne bolesti resene na njemu. Ima sada neki opoziv valjda za sve modele sto se tice amortizera. Ako je neko to vec odradio lepo bi bilo da kaze sta je menjano(pitam za pašu). 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 1 minut, Vampa je napisao:

Da li ja treba neki komentar da dam :)

Vidi motor je lep i jeftin ali (uvek postoji ono ali) ja nisam nikako imao srece sa njim i iskreno se nadam da sam ja jedini slucaj. To sto ima 48ks nije toliko opasno ako se vozis sam jer po meni je prenos dobro uradjen i ne primeti se mnogo nedostatak snage do 130 do kojih lepo potegne. Sada koliko vidim kolege voze facelift modele a ja sam imao prvi model pa su mozda nedostaci i te sitne bolesti resene na njemu. Ima sada neki opoziv valjda za sve modele sto se tice amortizera. Ako je neko to vec odradio lepo bi bilo da kaze sta je menjano(pitam za pašu). 

Nisam dobio nikakav info o bilo kakvom opozivu, baš sam danas bio u Burout-u kupovako neki podmazivač lanca. Ništa nisu naglesili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@SurdaBg eto ja sam prešao 16000km za nekih 10 meseci, nemam zamerki, bilo je par nekih srafića i tako neke gluposti koje sam rešiš ako imaš imalo pojma. Ne planiram da ga menjam minimum još 2-3 godine pa ćemo videti, nadam se sledeće godine isto tako nekoj kilometraži ako bude sve po planu :)

Dvoumio sam se nešto polovno ili ovo, ali opet imao sam neku želju da kupim nov motor, atraktivan izgled, da biram boju, da sam siguran neko vreme da ne razmišljam šta treba da se menja, šta je sledeće na redu....nego da smem da sednem i odem na put od 1000km bez razmišljanja.

 

Svestan si da je 500cc 48ks i da ne očekuješ od njega neku preteranu snagu... Sad svi pišu malo je to za taj motor, težak je, neće to ići i tako neke gluposti, ali eto ja mogu da obilazim po krivinama i mnogo jače motore, jednostavno gde nema pravca nije toliko do motora, čak i kad neko vozi malo jače, uopšte ne zaostajem.  Vozio sam ga bukvalno u svim uslovima na sve moguće načine i kombinacije (jedino nisam po snegu i po blatu)

 

Što se tiče offroad vožnje, malo je tvrđi tako da se usporava preko nekih rupa gde bih prošao brže sa bratovim KLE-om npr, vozi se opušteno dok se stoji, nemam pojma, nisam išao ništa ekstremno ali prelazio sam dosta po nekim letnjim putevima, ima dobar "klirens" ne misliš oćeš zveknuti negde od zemlju (jednom sam ga spustio niz stepenice :D). Treba paziti ako staješ na nekim nagibima jer je težak baš i namučiš se kad treba da ga guraš ili nagneš negde, a uz sve to kamenje, zemlja... može lako da ispadne.

 

Jedan od razloga zbog kojih sam se odlučio za njega je to što gledam da izbegavam auto put, ali ove godine sticajem okolnosti sam vozio sigurno 4-5.000 auto puta :(

E sad auto put, jebiga, tu mu fali snage, malo je u višim obrtajima ali izgleda da mu ne predstavlja problem... Mislim da sam mu letos odradio test kakav još niko nije. 9 sati vožnje sa granicama i pauzama (povratak iz Grčke), nekih 850km, 40 stepeni, 3 kofera full natovarena i brat kao suvozač (blizu 90 kg), putna brzina 120kmh, nema tu nekih pravila, ta vožnja smara pa smara kako god da okreneš, samo što kad si natovaren osetiš da sporije čupa, pogotovo preko 110-120... dok kad si sam i prazan, prilično brzo dođe do 140 posle ima još malo na mišiće... Takođe vozio sam ga i po kiši na auto putu bez problema.

 

Što se tiče magistrale tu mi je sasvim ok, pogotovo ako se vozi po nekom planinskom putu, krivinama (kažem planinskom jer po Vojvodini voziš na magistrali između sela po 120.... ko da si na auto putu :D) Bukvalno je uživanje voziti ga od 60 - 120 pa uspravaš zbog krivine i tako u krug. Jako je upravljiv, ja ga lomim po krivinama kao R-a :D Isto važi i za vožnju u dvoje, npr. sa suvozačicom od 60kg, bez punih kofera se ponaša jako slično kao kad ga voziš sam. Ne oseti se neka velika razlika prilikom ubrzanja i obilaženja.

 

E sad ovo ne pisem kao neko kome je ovo prvi motor, i nije seo na jače... Pre njega imam preko 70.000 na dva točka od tog 25.000km na Banditu koji je imao 80 konja, a probao sam i više nego duplo jače od tog bandita. Svesno sam prešao na slabiji, ali za moje potrebe mnogo bolji. Po nekad mi fali ono na banditu kad legnem i zavrtim ga na max obrtaje na 200kmh, ali to je bilo retko i dok sam ga vozio, najviše sam bio u tom nekom režimu koji vozim i sa TRK-om, ali ovde je mnogo udobnije lepše i bolje :D

   

 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@SurdaBg

Vidim da se pominje NC, CrossRuner i tvojih 2.04 visine .... jedno, drugo sa trećim ne ide nikako.

Hocu reci da ces muke imati ako se odlucis za te modele, premaleni su za tebe.

Od Honde, gledano tvoje gabarite vise bi ti pasovala Afrika ili CrossTourer.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk502x
pre 4 minuta, Marko1995 je napisao:

@SurdaBg eto ja sam prešao 16000km za nekih 10 meseci, nemam zamerki, bilo je par nekih srafića i tako neke gluposti koje sam rešiš ako imaš imalo pojma. Ne planiram da ga menjam minimum još 2-3 godine pa ćemo videti, nadam se sledeće godine isto tako nekoj kilometraži ako bude sve po planu :)

Dvoumio sam se nešto polovno ili ovo, ali opet imao sam neku želju da kupim nov motor, atraktivan izgled, da biram boju, da sam siguran neko vreme da ne razmišljam šta treba da se menja, šta je sledeće na redu....nego da smem da sednem i odem na put od 1000km bez razmišljanja.

 

Svestan si da je 500cc 48ks i da ne očekuješ od njega neku preteranu snagu... Sad svi pišu malo je to za taj motor, težak je, neće to ići i tako neke gluposti, ali eto ja mogu da obilazim po krivinama i mnogo jače motore, jednostavno gde nema pravca nije toliko do motora, čak i kad neko vozi malo jače, uopšte ne zaostajem.  Vozio sam ga bukvalno u svim uslovima na sve moguće načine i kombinacije (jedino nisam po snegu i po blatu)

 

Što se tiče offroad vožnje, malo je tvrđi tako da se usporava preko nekih rupa gde bih prošao brže sa bratovim KLE-om npr, vozi se opušteno dok se stoji, nemam pojma, nisam išao ništa ekstremno ali prelazio sam dosta po nekim letnjim putevima, ima dobar "klirens" ne misliš oćeš zveknuti negde od zemlju (jednom sam ga spustio niz stepenice :D). Treba paziti ako staješ na nekim nagibima jer je težak baš i namučiš se kad treba da ga guraš ili nagneš negde, a uz sve to kamenje, zemlja... može lako da ispadne.

 

Jedan od razloga zbog kojih sam se odlučio za njega je to što gledam da izbegavam auto put, ali ove godine sticajem okolnosti sam vozio sigurno 4-5.000 auto puta :(

E sad auto put, jebiga, tu mu fali snage, malo je u višim obrtajima ali izgleda da mu ne predstavlja problem... Mislim da sam mu letos odradio test kakav još niko nije. 9 sati vožnje sa granicama i pauzama (povratak iz Grčke), nekih 850km, 40 stepeni, 3 kofera full natovarena i brat kao suvozač (blizu 90 kg), putna brzina 120kmh, nema tu nekih pravila, ta vožnja smara pa smara kako god da okreneš, samo što kad si natovaren osetiš da sporije čupa, pogotovo preko 110-120... dok kad si sam i prazan, prilično brzo dođe do 140 posle ima još malo na mišiće... Takođe vozio sam ga i po kiši na auto putu bez problema.

 

Što se tiče magistrale tu mi je sasvim ok, pogotovo ako se vozi po nekom planinskom putu, krivinama (kažem planinskom jer po Vojvodini voziš na magistrali između sela po 120.... ko da si na auto putu :D) Bukvalno je uživanje voziti ga od 60 - 120 pa uspravaš zbog krivine i tako u krug. Jako je upravljiv, ja ga lomim po krivinama kao R-a :D Isto važi i za vožnju u dvoje, npr. sa suvozačicom od 60kg, bez punih kofera se ponaša jako slično kao kad ga voziš sam. Ne oseti se neka velika razlika prilikom ubrzanja i obilaženja.

 

E sad ovo ne pisem kao neko kome je ovo prvi motor, i nije seo na jače... Pre njega imam preko 70.000 na dva točka od tog 25.000km na Banditu koji je imao 80 konja, a probao sam i više nego duplo jače od tog bandita. Svesno sam prešao na slabiji, ali za moje potrebe mnogo bolji. Po nekad mi fali ono na banditu kad legnem i zavrtim ga na max obrtaje na 200kmh, ali to je bilo retko i dok sam ga vozio, najviše sam bio u tom nekom režimu koji vozim i sa TRK-om, ali ovde je mnogo udobnije lepše i bolje :D

   

 

Bravo Marko. Odlično opisano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

@otolePG-MNE ima neki opoziv za zadnji amortizer,ima neka greska u njemu i nesto treba da se zameni. Tako pise u pismu koje je paša dobio. Pozvao je servis i potvrdili su da je opoziv za oba modela(on ima X) i da dotera motor. Mislim da se spominjalo i na predhodnim stranama o tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk502x
Pre 6 sati, Vampa je napisao:

@otolePG-MNE ima neki opoziv za zadnji amortizer,ima neka greska u njemu i nesto treba da se zameni. Tako pise u pismu koje je paša dobio. Pozvao je servis i potvrdili su da je opoziv za oba modela(on ima X) i da dotera motor. Mislim da se spominjalo i na predhodnim stranama o tome

Aha. Provjeriću sa servisom u CG. Što da ne promjene ako je za DŽ. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 7 sati, Vampa je napisao:

@otolePG-MNE ima neki opoziv za zadnji amortizer,ima neka greska u njemu i nesto treba da se zameni. Tako pise u pismu koje je paša dobio. Pozvao je servis i potvrdili su da je opoziv za oba modela(on ima X) i da dotera motor. Mislim da se spominjalo i na predhodnim stranama o tome

Ja sam proverio preko zvaničnog sajta i VIN broja...ništa se ne navodi.

 

MYSERVICEGATE.COM

 

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
Pre 11 sati, SurdaBg je napisao:

Hvala vam na odgovorima.

 

 

@Niko a otkud ti TRK nije odgovarao a Strom jeste. Meni se čini da je TRK malko veći?

 

 

 

 

Nije mi odgovarao polozaj sedenja,zbog svojih gabarita i polozaja nogu,vise su mi noge bile savijenije i nisam nikako mogao da ih smestim ispod rezervoara,jer je rezervoar izvucen na stranama pa su udarale u te ivice i osecaj mi bio kad ih uspem zaglaviti da me vuce napred,al tako je to kad hocu kupim novo pa gledam u sitna crevca jer mi vise bio pun kuver da ih svake godine menjam tako da se nadjoh na stromu,ali posto nisu isti motori da ne ofujem temu necu vise o tome,trkx je ekstra motorce ali eto meni nije legao jer bi se to odrazilo na duze voznje dok na stromu ne osecam zamor od svitanja do sumraka. Jednom mi strom i pade u mestu,pre nego dohvati asfalt ga uhvati za korman i podize ko biciklu(imam i snimak),to sa trkom ne znam dal bih uspeo.Evo i slika radi poredjenja u kom delu me zezao polozaj pogotovo oko kolena.

20210413_121640.jpg

BodyEditor_20210912_105737429.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
192/125,grudi nisam merio:takoje:
Nešto tu ne štima...evo mog slučaja sa Stromom II gen. I sa Trejserom...

Baš čudno... A inače ja sam 191 i 125kg...
47d73e0159b2e5c62f5ad5803bffa79c.jpg

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Trk ti idealno lezi,e sad dal sam ja krakat sta li je ne znam,al dobro me namuči beneli dok sam kupovao,uzeh i papire i posle besane noci odustah:).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, Niko je napisao:

Trk ti idealno lezi,e sad dal sam ja krakat sta li je ne znam,al dobro me namuči beneli dok sam kupovao,uzeh i papire i posle besane noci odustah:).

Pazi ja sam imao čudan osećaj što se tanka tiče jer sam vozio Naked model a on je uzak kod rezervoara i kad se sedne na TRK utisak je da si seo na bika, prilikom jedne duže vožnje na drugarovom TRK imaš sam osećaj da su mi noge širom raširene, onako...baš čudno neprijatan osećaj :D .

 

Takođe čudan osećaj je kod papučica za kočnicu i menjač...noge mi se po defoltu vuku ka pozadi pa omašim TRK papučice. To je normalno dok se telo ne privikne i dok ''muscle memory'' ne odradi svoje.

 

A iskreno bio sam ubeđen da ću se naći na Stromu...CBX je otpao prvi dan na žalost jer je od prilike nešto između Stroma i Tracera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

E to je to,da sam ga imao prilike vise voziti mozda bi se telo i naviklo,al reko ovo gura napred,noge ko da jasem bure,pritisak napred veci,moram praviti uloske za to i jedno vuklo drugo i u medjuvremenu naleti mi strom sa 4k na satu za male pare i to bi ta kap koja preli čašu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06
Ni Benelli TRK 502 ni TRK 502 x trenutno ne igraju važnu ulogu na nemačkom tržištu. U Italiji, s druge strane, 502 Benelli je najprodavaniji motocikl više od godinu dana.

Amortizer se može pokvariti
I upravo tamo, u Italiji, Beneli je započeo opoziv jer amortizer može da izazove probleme. Beneli je otkrio da bi pri intenzivnoj upotrebi ulje moglo da curi, a u nekim slučajevima čak i da slomi podupirač.

Vlasnici Benelli TRK 502 ili TRK 502 Ks koji su pogođeni opozivom već su trebali da dobiju pismo od proizvođača koji ih obaveštava o problemu. Oprugu će zameniti ugovorni partneri.

evo i prevod na ono sto sam postavio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 1 minut, Vampa je napisao:
Ni Benelli TRK 502 ni TRK 502 x trenutno ne igraju važnu ulogu na nemačkom tržištu. U Italiji, s druge strane, 502 Benelli je najprodavaniji motocikl više od godinu dana.

Amortizer se može pokvariti
I upravo tamo, u Italiji, Beneli je započeo opoziv jer amortizer može da izazove probleme. Beneli je otkrio da bi pri intenzivnoj upotrebi ulje moglo da curi, a u nekim slučajevima čak i da slomi podupirač.

Vlasnici Benelli TRK 502 ili TRK 502 Ks koji su pogođeni opozivom već su trebali da dobiju pismo od proizvođača koji ih obaveštava o problemu. Oprugu će zameniti ugovorni partneri.

evo i prevod na ono sto sam postavio.

A za to znam još pre nekoliko godina bio je neki lik na YT koji je TRK-om išao od Kine do Portugala i kao jedini problem je naveo crkavanje zadnjeg amortizera. Ali svakako odgovorno sa njihove strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Trk ti idealno lezi,e sad dal sam ja krakat sta li je ne znam,al dobro me namuči beneli dok sam kupovao,uzeh i papire i posle besane noci odustah.

Nismo svi isti iako imamo 192, neko ima duže noge neko kraće. Ali da znaš za sledeći put ako se nadjes u sličnoj situaciji, nogostupi mogu da se zamene i da im promeni pozicija na više/niže/napred/nazad. To naravno nisu ogromne distance ali koliko vidim kod tebe bi značilo tih 2-3cm pomeranja da ti skloni pritisak sa nogu od rezervoara. To je u slučaju da ti je to jedina zamerka bila pa da se i ona otkloni.
Malo kasno ali jbg :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lele Niko sto's ugoji tolko, zadnji put kad smo se videli bio si taman :) 

Kad se skine jedno 20-30kg odma je sve drugacije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja