Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nego...

Niko da prokomentariše...



Ako ostanu normalni sa cenama, a ne kao CFMoto....

Hm...


b326644b2f7e8df24e835c029fdd99f2.jpg



Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk




Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
Pre 2 sati, otolePG-MNE je napisao:

Ja ga "gazim" gdje mogu i briga me za potrošnju jer hoću da uživam u vožnji. Zato sam ga i kupio. Da mi je bitna potrošnja, kupio bih neki 50cc ili dizel automobil.

Zar je bitno kome motor troši litar ili pola litra manje? Bitna je vožnja i uživanje.

Ovo se, čini mi se, pretvorilo u ono "kome manje troši".

Ne zamjerite na komentaru. Što bi mi rekli, praštajte...

Apropo te price o potrosnji, za moj prethodni motor su mnogi koji voze isti motor govorili kako su oresrecni sto malo trosi.

Ja, kako god okrenem, nisam izlazila sa manje od 7-7,5l i prvo sam se zabrinula da nije nesto pokvareno, a onda sam se provozala sa nekoliko tih ljudi i shvatila zasto im tako malo trosi. Iskreno sam se zapitala zasto ne voze skutere, da se ne muce sa menjacem, jer ne koriste ni 50% mogucnosti, snage, brzine koju taj motor moze pruziti. Tako da je parametar koliko nekom trosi neki motor krajnje irelevantan, bez informacije na koliko obrtaja salta i koliko brzo vozi.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, Nolanka said:

Apropo te price o potrosnji, za moj prethodni motor su mnogi koji voze isti motor govorili kako su oresrecni sto malo trosi.

Ja, kako god okrenem, nisam izlazila sa manje od 7-7,5l i prvo sam se zabrinula da nije nesto pokvareno, a onda sam se provozala sa nekoliko tih ljudi i shvatila zasto im tako malo trosi. Iskreno sam se zapitala zasto ne voze skutere, da se ne muce sa menjacem, jer ne koriste ni 50% mogucnosti, snage, brzine koju taj motor moze pruziti. Tako da je parametar koliko nekom trosi neki motor krajnje irelevantan, bez informacije na koliko obrtaja salta i koliko brzo vozi.

kod nje je i Smart 600cc trosio 10 litara :) ona kad vozi, ona vozi :)

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Agression means Mira!

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Хмм, из мог скромног знања италијанског тип каже да ће цена бити нешто испод 10 000 евра. Доста конкуренције плус и други кинез ЦФ Мото 800МТ који има јачи мотор (ваљда нека верзија КТМ-овог са 92кс), а овај Бенели има 76кс.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 4 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Хмм, из мог скромног знања италијанског тип каже да ће цена бити нешто испод 10 000 евра. Доста конкуренције плус и други кинез ЦФ Мото 800МТ који има јачи мотор (ваљда нека верзија КТМ-овог са 92кс), а овај Бенели има 76кс.

 

 

Ako je tako onda ko ima 10k neka doda još 3000 i kupi Hondu afriku

Promenio član otolePG-MNE
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Benelli, kaže tehnički direktor, bi trebalo da košta "molto" manje od 10 somura. Zavisi više od sektora marketing i onoga što će na njega biti ugrađeno. Tehnički je razvijen za nekoliko različitih rešenja koja menjaju visinu krajnje cene. Izloženi model ima Marzocchi viljušku i podešavanje visine vetrobrana na dugme. Zbog pozicije na tržištu biće uskoro doneta konačna odluka, gde bi zbog obaranja cifre bila ugrađena suspenzija Benelli i manuelno podešavanje. Novi TFT ekran '7 ostaje u bilo kojoj opciji.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 3 minuta, pronto je napisao:

Benelli, kaže tehnički direktor, bi trebalo da košta "molto" manje od 10 somura. Zavisi više od sektora marketing i onoga što će na njega biti ugrađeno. Tehnički je razvijen za nekoliko različitih rešenja koja menjaju visinu krajnje cene. Izloženi model ima Marzocchi viljušku i podešavanje visine vetrobrana na dugme. Zbog pozicije na tržištu biće uskoro doneta konačna odluka, gde bi zbog obaranja cifre bila ugrađena suspenzija Benelli i manuelno podešavanje. Novi TFT ekran '7 ostaje u bilo kojoj opciji.

"Molto" znači mnogo. Nadam se da će biti mnogo manje od 10k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Klot verzija CF800 MT će biti oko 10k moožda malo ispod. 800cc, LC8 KTM agregat sa 97ks, kayaba podešavajuća ogibljenja, bosh elektronika, 9 modova vožnje (koliko se sećam), ride by wire sistem, abs, tft ekran, žičane felne.

 

Da bi bio konkurentan Beneli mora da prodaje TRK debelo ispod 10k...ako to urade biće bum na tržištu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
4 minutes ago, mick said:

Klot verzija CF800 MT će biti oko 10k moožda malo ispod. 800cc, LC8 KTM agregat sa 97ks, kayaba podešavajuća ogibljenja, bosh elektronika, 9 modova vožnje (koliko se sećam), ride by wire sistem, abs, tft ekran, žičane felne.

 

Da bi bio konkurentan Beneli mora da prodaje TRK debelo ispod 10k...ako to urade biće bum na tržištu.

To isto vazi i za CF moto, za 10k klot hahah, pa ko ce da kupi to pored afrike i stenere? 

Samo budale.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, gavrela je napisao:

To isto vazi i za CF moto, za 10k klot hahah, pa ko ce da kupi to pored afrike i stenere? 

Samo budale.

To ti kažem...CF je prdno u čabar, pogotovo sad nakon dizanja cena motora u prodaji za bukvlano 1000e po modelu.

 

Ali jbg...ušli su u MotoGP kao prvi Kineski proizvođač, KTM ih nosi, orjentisali su se na kvalitetniju opremu i ugradnju...sve to diže cenu. Imao sam priliku da probam 800MT i mogu reći da to jako lepo radi ali za 10+k zaista može da se bira i tu CF još nema šta da traži.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Kao što rekoh...

CF Moto 800 MT, sve preko 7500-8000 je ZABOOOORRAAAAVIIIIIIII I to za varijantu sa Touring opremom(plavo sivi sa žičanim felnama)

Benelli TRK 800 sve preko 7500-8000 je takođe ZABOOOORRAAAAVIIIIIIII

Dakle pesma iz 1993će u 2022oj se vraća u novi život...

Za 7500-8500 evra ima motora sa pedigreom...

10-12k opet ima opasnih motora sa pedigreom...

Mada kako je sve poskupelo i ide u nebesa, i moj V-STROM DL 1000A 8 godina star će izaći na cenu novog još malo...

Sve preko 7500-8500 je NO GO! 7500 klot, 8500 FULL opremljen.
Živi bili pa videli...

2023/2024 nije daleko....

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Mili,
Ja sam poznat kao neko ko je čekao 800 MT ili TRK 800.
800MT kad je došao, kupio me na prvu!
Onda hladan tuš!
Kojih bre 9500-12500 odnos cene!
Pa za 12500 se uzima bre MOTOR a ne wannabee...

Sada kad je došao TRK i pokazan ...
Nisam baš oduševljen kao što sam bio sa 800MT, mnogo sam nekako... Njaaaaaaahhhhhhhh...

Ali opet u 7500-8000 bi mooooogao da prođe... Razmišljao bih o njemu, naravno da ima opreme i elektronskih gadgeta...

Pod opremom ne mislim na kofere. To mi nije bitno uopšte!
Oprema = pomagala u vožnji, centralni štender, navigacija, crash bar itd itd itd ...

Opet kažem....

Živi bili pa videli....

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x

Momci,

Možda ću sjutra imati informaciju u vezi okvirne cijene.

Moj poznanik inače uvoznik benelli-ja je trenutno u Italiji na promociji. Nadam se da će se sa njima dogovoriti oko cijene. Čim dobijem info javljam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ma nema cene...

Neće to biti poznato do aprila sledeće godine...

Lansiranje i prodaja ide od H2 2022.
Dakle za 7-8 meseci...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja