Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

U celu tu priču bi ja iskreno ubacio CFMoto MT 650, kada se mota priča i upoređuje...
Nije za potcenjivanje.

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 18 minuta, TAZZ je napisao:

U celu tu priču bi ja iskreno ubacio CFMoto MT 650, kada se mota priča i upoređuje...
Nije za potcenjivanje.

heheh ja vozim taj agregat pa mi truba da ga pominjem :) a i nije A2 pa nije u redu da se nešto specijalno poredi. Mada mogu reći da je 502X udobniji za vožnju od MT-a, mada to ja pričam iz svog ugla...190cm visine i 120 kg težine :) 

 

Ali da, MT je recimo 1000e jeftiniji od Benelija što cenu u odnosu na ostale gore navedene vozi i na 2000e razlike.

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Pa čekaj bre Mili...
Strom 650 je A2?
Provlačenje po gradu?
Ubeđen sam da MT je za grad agilniji...
Pričamo o upotrebnoj vrednosti za mladog, neiskusnog vozača sa 230kg u gradu... Pa da se provlači...


O gabaritima... Slažem se...
190cm i 100+kg mislim da deluje pomalo smešno na njemu možda... Ja sam 180/100-105 i mislim da sam gornja granica sa visinom, moooožda 185... Ali opet to je moje mišljenje, i nisam nikad gledao uživo nekoga od 190-195 na MT650...

Zato iz te prizme i ugla gledanja ka'em, treba ga uzeti u razmatranje... Pritom 3 godine garancija i jeftiniji...
Iskreno, treba ga sudariti sa TRK 502, ne sa "X"...
Oba imaju livene točkove, i 17kinje...
Samo ka'em...

Nemojte me odmah na stub srama, niti nabijati na kolac...

Pritom vozim V-strom DL 1000 MY 2014/2015...

Dakle sagledavam situaciju iz drugačijeg, nepristrasnog ugla...

Ah, da...
Strom sam uzeo, kada sam skapirao da čekam Godoa, kad je TRK/S 800 ili 800MT u pitanju...
A htedoh to NOVO kupiti...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk













Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Od svih navedenih za grad ja bih ovako poređao. Strom je A2 u 250cc izvedbi...

 

1. MT 650

2. 502

3. Strom (i 250cc i 650cc)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Strom 250 je smešno pored 500ccm... Ili 650 ccm

Tu dolazimo do robovanja Markama, i Japanac samo za motor i niko drugi ..

Ma NEMAC!!!
Austrijanac!!!
Englez!!!

Realno...

TRK 502
V-strom 650
MT 650
Versys 650
CB500X
Da ne nabrajam dalje... I ne davim temu...
Odlični motori, odlične stvari
Odlične igračke...

Raspored, kako kome odgovara, ne aludiram nikako raspored... Samo sam nabacao...

Daleko da kažem TRK-X 502 loše!
Meni je slabo, zato sam čekao 800 izvedbe...

Da li mi se sviđa, sviđa mi se...
Da li bi ga posedovao? Da, ali da je jači...
Samo TO!

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 4 sati, mick je napisao:

Pošto skoro svaki vikend imam društvo u vožnji u vidu jednog 502X modela koji vozi naš komšija iz Mirijeva mogu ti reći da je motorin stvoren za naše puteve i brzinu kojom se može voziti.

 

Pre neku nedelju smo išli do Kladova...ceo dan vožnje, lokalni putevi, autoput, čak smo prešli i Miiroč u jednom dahu, motor štucnuo nije a snage sasvim dovoljno. Pre nekih mesec i više dana smo se našli u grupi od oko osam 502X motora...priključili smo se grupi sa R motorima, Stromovima, Tracerima, maxi skuterima na potezu Valjevo-Loznica. Taj put su ljudi sa 502X peglali u točak sa svima...a najslabiji u grupi su bili.

Bez ljutnje, ali ni blizu peglanja u tocak (ako se misli na voznju od 11og aprila kada su bili bas ti motori)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 29 minuta, DjoleLO je napisao:

Bez ljutnje, ali ni blizu peglanja u tocak (ako se misli na voznju od 11og aprila kada su bili bas ti motori)

koliko sam ja pratio a jesam...bili smo u priličnoj koloni kroz krivine, na pravcu naravno ne komentarišem :) . Kasnije je nas nekoliko usporilo da sačekamo zaostale.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 1 minut, DjoleLO je napisao:

Neka bude da nismo vozili isti dan, da ne kvarim temu...

 

Možda smo se mimoišli...mi smo kasnili prema Šapcu a grupa se odatle do Valjeva odvojila. Mi smo sustigli grupu od Valjeva prema Loznici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Nzm ni jednog R koji je bio u toj grupi (bio jedan CBF, ali to nije R)

Momci sa Tracerima 900 voze junacki, znaju taj put napamet, a neki od njim su nadrkali ogibljenje kod Jana u Mototeku.

Na Trsickoj raskrsnici se neko vreme cekala ekipa koja zaostaje, pa kad ih i dalje nije bilo, onda se nastavilo za Trsic, a nakon dolaska u Trsic, parkiranja motora i opreme i sedanja u kafanu (Tracer, Tiger i XR) culi smo se sa Stefanom sa crvenim TRK (on ima komunikaciju i objasnili mu gde da dodje)

3 puta nas konobar pitao sta da jedemo dok ostali nisu dosli.

 

 

Da ne bude da imam nesto protiv TRK...

Naprotiv. I ja sam hteo pre par godina da ga uzmem, ali nije bilo ovlascenog dilera.

 

Da ne duzim...

Neka bude da nije isti dan... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Fajtanju, pa onda peglanje...

Presušili im mopedi u mašini...

Sve kako ide, po PSu

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Evo da i Stefan sa crvenim trk,om da odgovor..Momci koji nisu na vreme stigli u Sabac su u vise navrata cekani,ali se nisu javljali na tel..Javili su se kada se krenulo iz Lovackog restorana prema Trsicu da su u blizini Valjeva..tako da je ekipa Trejserasa krenula prema Trsicu na zakazan rucak.Dalibor koji je tek polozio i krenuo sa apsolutno novim trk,om otisao je prema Trsicu sam, a ja i Dusan smo nedaleko posle Lovackog stali da sacekamo grupu koja je isla iz N.Sada i Beograda gde smo sreli moje drugare iz Sapca sa gore navedenim motorima.Tako da stavimo tacku na pricu.Vozilo se malo jacim tempom ali daleko od nekog trkanja ili nadmetanja sa jacom klasom.Svakako da Trk moze da prati svaku normalnu voznju pa cak i malo agresivniju u bilo kojoj klasi.Pozdrav braco i pamet u glavu..kurcenje svake vrste je za balavce.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 5 sati, TAZZ je napisao:


Meni je slabo, zato sam čekao 800 izvedbe...

Da li mi se sviđa, sviđa mi se...
Da li bi ga posedovao? Da, ali da je jači...
 

Kad već pričamo..upravo je predstavljen MT800, možda stigne pre benelija a na oko ne izgleda loše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Videh...
Oprema, izvedba, silueta, gedžeti, elektronika...
Agregat...
To je to...

Malko spam-ovasmo tematiku...
Ali tematika jeste mocor, i malo pa malo se dokači, ima li još šta za te pare...fdae062ac01317b5f607edb182d8e45f.jpg

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
Pre 17 sati, Vampa je napisao:

mislim da sam taj video gledao na tvom youtube kanalu @Stefan Sabac

Ima sve crno na belo,tako da dzabe polemisati o glupostima..Djole je moj drugar,ali ga Trejserasi nisu bas izvestili kako je tacno bilo..Na kraji su svi seli i jeli,to je bitno..a trke i treninzi se odrzavaju na vise lokacija u Srbiji,pa kome je do toga neka uplati i ide..Opet cu reci,pamet u glavu!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

@TAZZ vidim da si iz BG, a kazes vozis storma, pa mislim da je vreme da se nadjemo ti, @micki ja (storm, TRK, MT) pa da se vide konkretne stvari, a ujedno i da vidis kako izgleda 190/120 na MT :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
@TAZZ vidim da si iz BG, a kazes vozis storma, pa mislim da je vreme da se nadjemo ti, @micki ja (storm, TRK, MT) pa da se vide konkretne stvari, a ujedno i da vidis kako izgleda 190/120 na MT 2:2:2:2:
 
Ispravka NK a ne MT

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
@TAZZ vidim da si iz BG, a kazes vozis storma, pa mislim da je vreme da se nadjemo ti, @micki ja (storm, TRK, MT) pa da se vide konkretne stvari, a ujedno i da vidis kako izgleda 190/120 na MT 2:2:2:2:
 
Kad god...
Vrlo rado, mož i za po sata-sat da udarimo Ralja Ring

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja