Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Nije stavio na Vaš, nego na svoj motor!

 

Videh pre neki dan uživo 502, na semaforu pored mene, njih dvoje na sivom. Lepo i kabasto izgleda uživo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1326 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

@Marko1995

 

Ima li ti je slika na na njihov insta profil? :takoje:

 

Na jednom belom je jedan sa bradom, a na drugom belom jedan malo stariji. Jesi li ti jedan od njih dvojice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1326 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

@Marko1995

 

Vidim da sva trojica imate razlicite korpe. Jesu li to vase, pa ste ih samo namontirali, ili se dodatno kupuje, odnosno, uracunato u cenu? Bradonji najlepse stoji, bez ljutnje :)

 

Koliko te izasao motor na kraju? Ima li skrivenih troskova ili je 6.490 konacna cena? I ja debelo razmisljam da ga kupim. Nego me koci sto nemam ni dvoriste ni garazu. I ovaj mi stoji i zimi ispred kuce. A i ulica gde stoji je uska i prometna, pa ni za njega nema mesta :)

 

 

Screenshot_20210123-110517_XMEye.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Moji koferi su full aluminum, Beneli, ti kockasti. Akcija je bila oko nove godine da se dobije gratis onaj plastični Givi topcase kao na predzadnjoj slici na Instagramu.
Ja sam doplatio za aluminijumske i dobio gratis taj topcase jer ne ide plastični sa metalnim bočnim. Oko 7150 je valjda sve izašlo. Oni kod bradonje su Givi neki drugačiji model, top case je veći od mog.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
5 hours ago, MaxiS said:

@Marko1995

 

Vidim da sva trojica imate razlicite korpe. Jesu li to vase, pa ste ih samo namontirali, ili se dodatno kupuje, odnosno, uracunato u cenu? Bradonji najlepse stoji, bez ljutnje :)

 

Koliko te izasao motor na kraju? Ima li skrivenih troskova ili je 6.490 konacna cena? I ja debelo razmisljam da ga kupim. Nego me koci sto nemam ni dvoriste ni garazu. I ovaj mi stoji i zimi ispred kuce. A i ulica gde stoji je uska i prometna, pa ni za njega nema mesta :)

 

 

Screenshot_20210123-110517_XMEye.jpg

Ja mislim da bi se radije preselio nego da mi motor stoji ovako na ulici. Ne bi oka sklopio nocu. :-)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, MaxiS je napisao:

@bokibd

 

Pa ulica je slepa, imam video nadzor i tu mi burezerov prozor... :)  Jbg...

Brate dunđer lopovski iznese bajk i iz zaključane garaže u slepoj ulici pored armije čuvara... Mada i ja imam identičnu situaciju tokom sezone, zimi je u garaži ali ovako je na parkingu, pokriven sa tri kamere i svim odbijajućim metodama u vidu najdebljeg lanca vezanog oko bandere :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Meni pod katancem pokriven u zakljucanoj garazi, pa kad ne uparkiram kola na njega se cimam, a nema sanse da ga iznesu kako sam ga uglavio sad preko zime. Al da ga drzim ispred zgrade ili negde, ni u ludilu. 
 

Imam snimak gde je u Subotici u jednom naselju, jednom burzuju, lik usao opusteno u dvoriste, izgurao motor i otrcao sa njim. Kera uspavao, kapiju otvorio, dzaba 5 kamera kad se faca ne vidi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja