Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
pre 31 minuta, MaRRe je napisao:

I jednog dana Jelena poseti forum i zatekne ovakve postove sa golim guzicama.

 

Budite džentlmeni ne nešto drugo. 

Tako je... 

Moj post je pozitivan. Devojka je bila veoma ljubazna, objasnila sve i napravila matematiku sta koliko kosta. Sale se nadovezao i jos jednom do detalja objasnio. Meni se nazalost nisu sklopile kockice za ovu godinu, ali za narednu imam bolja ocekivanja. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650
39 minutes ago, MaRRe said:

I jednog dana Jelena poseti forum i zatekne ovakve postove sa golim guzicama.

 

Budite džentlmeni ne nešto drugo. 

Svi znaju da osoba na slici nije Jelena, a i Jelena kad otvori forum će znati da to nije ona, već je to obična šala. Da je Jelena iz Burnouta osoba sa slike, sigurno slika nebi bila tu gde je sada. Na slici je osoba koja radi posao foto modela i njena profesija je slikanje i emitovanje fotografija, te između ostalog i ta slika završi na ovom forumu. Za svaki slučaj, admin neka obriše sliku, da Jelena ako nekad dođe na forum, ne vidi sliku i konstatuje da to nije ona. U slučaju da Jelena ovih dana izađe na forum i vidi sliku na kojoj nije ona, ovim putem bih joj se izvinuo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Zamolio bih nekog od vlasnika da premeri promer roll bara i jos neku meru, napravio bih nesto .....

A prvi beta tester dobija probni uzorak, mislim taj koji mi pomoge.

Na PP slobodno

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

video sam da ima neeka plastika sa strane koja maskira šupljine oko malih cilindara.To ranije nisam primetio.Nije me obradovalo to što sam video da je veći od stroma 650 koji je po meni prevelik i nezgrapan motor za asvalt.Onda sam došao do zaključka da ovo ni nije pravljeno za asfalt.Ili jeste pa svako gleda kako mu odgovara .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 7 sati, BaneZ je napisao:

Ima li neko podatak o tome kolike su cene obaveznih servisa za vreme perioda garancije.

Prvi na 1000km, sledeci na 7000km,pa 13k... Nakon 6k je servis. 

10-12000 dinara ,ulje,svi filteri i usluga. Ta cifra se pominjala. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650
9 hours ago, BaneZ said:

Ima li neko podatak o tome kolike su cene obaveznih servisa za vreme perioda garancije.

Na 1000 km 9800 din, taj sam uradio, sledeći na 7000km  videćemo

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Ima li neko iz Niša ili okoline da je kupio motor? Nikako da stignem da odem do Beograda da probam motor. Pa rekoh ako ima neko da vidim uživo mašinu.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Bio, probao i malo se razočarao. X varijanta ne dolazi u obzir zbog visine sedišta, tu sam se već 50% oladio. Onda test, ima neke vibracije preko 5000 obrtaja koje meni poprilično smetaju.
Inače jako ljubazni prodavci, još uvek se premišljam šta sa radim. A da gledao sam i CF Moto MT 650 ali ga nisam probao, nije bio tu test motor.4fc3e21c7af128586e5532831edc7ad5.jpgb6b81994bd00223d794bdd3033972820.jpg

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Najviše zbog položaja sedenja, a rešio sam da kupim nov motor, ne dolaze u obzir polovni.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Da ne bude da idem off sa drugom markom, samo bih hteo da čujem još nečije mišljenje, šta mislite o CF moto.4d8e36a5f7a96478c106a2e003de15a5.jpga4f2f34a2c71e04bbec39051bc367bdb.jpg

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4304 postova

Motor stvarno lepo i ozbiljno izgleda, velik je za svoju kubikazu ali je za nekog ko ima staza, po meni, poprilicno slab za svoju kilazu. Za nekoga ko je novi ili nije zahtevan, treba mu za laganu voznju bez nekog ubrzanja, bez saputnika ok.

 

Sa fazera na TRK, mislim da ces se smoriti brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Upravo potvrda onog sto smo pisali na pocetku: Ovo nije motor za vozace koji su vozili (posedovali, izgustirali) jace masine, pogotovo premijum proizvodjaca nego masina prvenstveno za one koji ulaze u moto svet zbog A2 kategorije i one koji nisu zahtevni po pitanju performansi vec im je bitniji komfor, vesanje, zastita od vetra...

 

Precizno uboden model A2 kategorije da imitira velike ADV motore sa mnogo manjim troskovima, samim tim i mogucnostima. Za sve preko toga, treba sacekati neki TRK 752 ili nesto slicno...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Koliko sam ja skontao TRK je motor skroz na mestu, ima ciljanu grupu kupaca i zato nebi valjalo da je preko 500ccm i 35kw i to mu se ne može uzeti za zlo,  jedina realna mana mu je težina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Planirao sam da predjem na ovo, posle dovilke 700, sad tek nisam pametan, ta težina naspram snage mi zadaje glavobolju, i dovilka je težak motor ali 700 je i drugačiji tip motora, ima snage dovoljno za 2up. Sto reče @alexanto mozda ipak trebam sačekati 752 ili slično ako je već zinulo da se menja. Samo glasno razmišljam, ne zamerite:).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6
On 6/15/2020 at 4:48 PM, Bocciaa said:

Jel ovo topic o 502X gdje samo može da prodje post o hvalisanju motora,a ostali koji smatraju da to nije to,odmah pljuvačina??Pa neće da može... Ponavljam...ogroman motor,težak,mala snaga,nedaj bože da ti treba preticanje uz brdo...

 

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Kako motor sa 50 konja i 200kg ne moze uzbrdo a ja sa jugom 55 konja isao nekoliko godina na more u CG sa suprugom, surakom i stvarima plus na plin sto ga dodatno oslabilo

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5
Bezati od cfmoto, zbog njihovog tkz dilera.
Da li si imao neki problem ili si čuo iz priče?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk502x
Pre 18 sati, a.c.a je napisao:

Bio, probao i malo se razočarao. X varijanta ne dolazi u obzir zbog visine sedišta, tu sam se već 50% oladio. Onda test, ima neke vibracije preko 5000 obrtaja koje meni poprilično smetaju.
Inače jako ljubazni prodavci, još uvek se premišljam šta sa radim. A da gledao sam i CF Moto MT 650 ali ga nisam probao, nije bio tu test motor.4fc3e21c7af128586e5532831edc7ad5.jpgb6b81994bd00223d794bdd3033972820.jpg

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

Da li su vibracije bile na novom motoru ili nekom testnom koji svi voze? Vozio sam X-a na 7000 obrtaja i nisam imao taj utisak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Na modelu 502, na satu je bilo malo manje od 600km.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5
Motor stvarno lepo i ozbiljno izgleda, velik je za svoju kubikazu ali je za nekog ko ima staza, po meni, poprilicno slab za svoju kilazu. Za nekoga ko je novi ili nije zahtevan, treba mu za laganu voznju bez nekog ubrzanja, bez saputnika ok.
 
Sa fazera na TRK, mislim da ces se smoriti brzo.
Ma nije problem što je slab, vuče on solidno za svoju kubikažu. Problem su te vibracije u donjem delu na fuzasterima. Neki korisnici kažu da se vremenom smanjuju. A može da bude da su nešto rešili sa modelom za 2020. godinu jer sam ja vozio trk 502 iz 2019. Godine.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
4 hours ago, a.c.a said:

Da li si imao neki problem ili si čuo iz priče?

 

Naravno, nikad ne blatim onog ko nije za blacenje. Ima negde tema u kojoj sam opisao svoje iskustvo.

Ali zar nije truba da oni ono nazivaju salonom? Ja kad sam bio pre dve godine ispred neuglednog objekta je bio sljunak, sta dalje pricati?
Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja