Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Или неку најаву з модел 750...850...
Ексклузивно...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1575 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 10 sati, grof3 je napisao:

Podržavam ideju za test...motor je očigledno privukao veliku pažnju...trebaće vreme da se dokaže za pojedine neverne Tome...na kraju krajeva svako za svoje pare bira šta mu se sviđa...

Kolega ukoliko si u mogućnosti izbaci detalje koji su unapređeni na modelu iz 2020te u odnosu na stariji...

Svim kolegama koji su pazarili TRK želim mnogo lepih vožnji i bezbednih kilometara.

Par stranica nize pisao sam razlike,tj. o modelima za 2020.godinu (restajlng). 

 

Za sada X dolazi restajling izvedba, a obican 502 je jos stariji model jer se rasprodaju zalihe. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4591 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Bio juče do Burnouta, dogovoren dvodnevni test TRK502X. Test će biti urađen u narednih mesec dana, tako da molim za malo strpljenja.

 

Dok ne odem po motor, možete ovde napisati šta biste voleli da probam, opišem i na šta da vam opišem na TRK502X :) 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4591 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, srbac je napisao:

Prvo na prednji, da vidimo taj Brembo made in Azija ! :bicikl:

haha, ne mogu da obećam, ali videćemo kako se situacija bude odvijala.

 

Ali beželim: detaljno testirati kočnice :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
On 15.6.2020. at 9:02, alexanto je napisao:

E nek si nam otvorio oci svima... :care:

 

Kako ne javi na vreme onom italijanu koji sa zenom ode do Nordkapa i natrag sa sve 3 kofera 9500 km. Da je samo znao covek da ne moze... :jok:

Hahaha... Tačno si mi uzeo riječ iz usta. Baš sam htIo napisati post o njima. Pritom nisu jedini. Vozili su ih i do Maroka po pustinji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa jbg nisu znali da je preslab, da nije iz Japana, da je groblje... A da su se lepo edukovali, ne bi se brukali po You - tubetu... :neznam:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Vec sam pisao o motoru da mi se svidja. Ali gledam kako su neki pohvalili onu devojku sto radi tamo, a ja sam imao bas lose iskustvo. Dosao, pitao da pogledam motor, pitao ih dal moze probna voznja. Ona meni na to kaze nemamo registrovan a nece ni biti, uostalom, ni Honda ni Suzuki ne daju probne voznje, zasto bi mi dali... ja im kazem kazem pa Benelli je nov kod nas, mora malo da se dokaze i pokaze. Ne pada mi na pamet da dam 6500 evra za motor a da ne probam. I onda dodje Sale i kaze, pa znas, ne moze proba, zamisli sad da dodju da mi traze ducati multistradu na probu i ja da dam...

 

I ja kazem dobro. Nema veze, ako se predomislite, vi mi javite. Naravno nista svadja i slicno, ali niko me pozvao nije.

 

I sad gledam, dosta ljudi probali motor.

 

Jbm li ga, bar kod mene, bez probe nista.

 

Mozda odem opet neki dan, al ne znam, ljut sam na njih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
10 minutes ago, Markone88 said:

Vec sam pisao o motoru da mi se svidja. Ali gledam kako su neki pohvalili onu devojku sto radi tamo, a ja sam imao bas lose iskustvo. Dosao, pitao da pogledam motor, pitao ih dal moze probna voznja. Ona meni na to kaze nemamo registrovan a nece ni biti, uostalom, ni Honda ni Suzuki ne daju probne voznje, zasto bi mi dali... ja im kazem kazem pa Benelli je nov kod nas, mora malo da se dokaze i pokaze. Ne pada mi na pamet da dam 6500 evra za motor a da ne probam. I onda dodje Sale i kaze, pa znas, ne moze proba, zamisli sad da dodju da mi traze ducati multistradu na probu i ja da dam...

 

I ja kazem dobro. Nema veze, ako se predomislite, vi mi javite. Naravno nista svadja i slicno, ali niko me pozvao nije.

 

I sad gledam, dosta ljudi probali motor.

 

Jbm li ga, bar kod mene, bez probe nista.

 

Mozda odem opet neki dan, al ne znam, ljut sam na njih!

Ja zaista ne znam o cemu se radi!Ja sam u jeku korone ne secam se tacno datuma,mislim da je bilo oko 15. aprila zvao Burnout telefonom ,rekli mi dodji za sat vremena ,motor me cekao,das vozacku dozvolu i licnu kartu ,odstampaju ti neki papir ako te zaustavi policija i teraj ,imali su problem ,dali su nekom liku da proba motor on dao drugaru ,policija ga zaustavila i eto sranja,imace veliki problem zbog toga dok se postupak ne zavrsi,svakakvih ljudi ima,nemoj pogresno da me razumes,podpuno se slazem sa tobom u vezi probe motora i ne kazem da bi ti nesto lose uradio! Lm u par salona na zapadu u kojima sam bio,npr.ne daju motore na probu mladjim vozacima ! Svakako prema meni su bili extra fer i korektni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
31 minutes ago, PX200e 1984 said:

Ja zaista ne znam o cemu se radi!Ja sam u jeku korone ne secam se tacno datuma,mislim da je bilo oko 15. aprila zvao Burnout telefonom ,rekli mi dodji za sat vremena ,motor me cekao,das vozacku dozvolu i licnu kartu ,odstampaju ti neki papir ako te zaustavi policija i teraj ,imali su problem ,dali su nekom liku da proba motor on dao drugaru ,policija ga zaustavila i eto sranja,imace veliki problem zbog toga dok se postupak ne zavrsi,svakakvih ljudi ima,nemoj pogresno da me razumes,podpuno se slazem sa tobom u vezi probe motora i ne kazem da bi ti nesto lose uradio! Lm u par salona na zapadu u kojima sam bio,npr.ne daju motore na probu mladjim vozacima ! Svakako prema meni su bili extra fer i korektni!

Sve jasno. Vidim da su svi imali pozitivna iskustva. Ja bih im motor cak i oprao, vratio cistiji nego sto sam uzeo. Cak sam rekao, ja bih doneo ceo novac, pa onda proba. Kazu ne moze. To je bilo pre oko 2 meseca :D

 

Mozda gresim, ali me odmerila ta devojka od glave do pete, i onda mi rekla kad bi mi svima sa ulice davali gde bi nam kraj bio ahahahaha.

 

Mozda sam naisao u nezgodan cas..

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8924 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Imajte jednu stvar na umu, to je da razumete ljude koji rade u toj firmi tj prodavce Bentlija.

 

Pored ljudi koji dođu da vide/probaju, bar x2 ako ne i x3 imaju poziva sa raznim pitanjima i podpitanjima koji su vezani za TRX-a...... sve to treba ispratiti, isfiltrirati, odgovoriti i biti nasmejan :D

Teško, vrlo teška rabota ponavljati se kao papagaj, zlo za mozak i zdrav razum, posebno ako neki klijent napravi sranje kao što je taj dao drugom licu da proba.

 

Ja da se pitam, pare na sunce pa idi probaj, vozaj slobodno.

Da ga jaše ko kako hoće....neće da može.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, Satelis said:

pare na sunce pa idi probaj, vozaj slobodno.

Da ga jaše ko kako hoće....neće da može.

Ja sam i to nudio, ali me ocenili kao neozbiljnog :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

I meni bi malo cudna ta varijanta - banes sa opremom, sacekas ako motor nije tu i teras pola sata :stabre:

Mislim voleo bih da je tako lako, zato i pitah za proceduru. Izgleda da je kolega imao srece ili je to bila mozda zamisao uvoznika ali je nasim nadaleko poznatim mentalitetom to obesmisljeno cas posla, naprimer da ti daju motor a ti onda zoves ortake na "redaljku" i slicne gluposti. Mozda su kandidati proveravali kako ide na zadnji, koliko ozbiljan off moze da potera, da li stvarno moze 175 na sat i slicne vragolije <_<

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
20 minutes ago, Satelis said:

Imajte jednu stvar na umu, to je da razumete ljude koji rade u toj firmi tj prodavce Bentlija.

 

Pored ljudi koji dođu da vide/probaju, bar x2 ako ne i x3 imaju poziva sa raznim pitanjima i podpitanjima koji su vezani za TRX-a...... sve to treba ispratiti, isfiltrirati, odgovoriti i biti nasmejan :D

Teško, vrlo teška rabota ponavljati se kao papagaj, zlo za mozak i zdrav razum, posebno ako neki klijent napravi sranje kao što je taj dao drugom licu da proba.

 

Ja da se pitam, pare na sunce pa idi probaj, vozaj slobodno.

Da ga jaše ko kako hoće....neće da može.

Ljudi da smo mi neka normalna i civilizovana zemlja,to bi bilo ok davati skoro svakom motor na probu,ali zamisli lika koji uzme motor na probu i da ortaku da provoza krug!?Koliki degenerik moras da budes da to uradis?Ako si nudio sve pare da im ostavis za motor ,bas me cudi da ti nisu dali,alo napravis stetu pare ostaju! Trk 502x jos i malo kosta,ali Sale mi kaze da dolaze razni likovi i traze da probaju multistradu,zamisli motor od cca 25.000€ da das nekome ko uopste nema nameru ni para da ga kupi?Mislim da imaju filtraciju ljudi kojima daju motore na probu!Kazem meni su na keca dali,ja sam se ponasao prema motoru kao da je moj!Nesto da je bilo,mislim na stetu pod uslovom da sam ja kriv,sve bi platio iz mog dzepa,to se podrazumeva!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
On 6/16/2020 at 7:35 PM, DaliborBP said:

Par stranica nize pisao sam razlike,tj. o modelima za 2020.godinu (restajlng). 

 

Za sada X dolazi restajling izvedba, a obican 502 je jos stariji model jer se rasprodaju zalihe. 

Ima klip na you tube o razlici trk 502x izmedju 2019 i 2020. medjutim nikako ne mogu da ga ubacim ovde na forum,

Benelli 2020 comparison !

To je naziv klipa na kojem ima sva unapredjenja u odnosu na model iz 2019. plus ima i nova boja...

_vyrp11_13732D742811D-BA8E-447F-9773-9A2B8EBE9BFF_1_201_a.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 minutes ago, PX200e 1984 said:

Ima klip na you tube o razlici trk 502x izmedju 2019 i 2020. medjutim nikako ne mogu da ga ubacim ovde na forum,

Benelli 2020 comparison !

To je naziv klipa na kojem ima sva unapredjenja u odnosu na model iz 2019. plus ima i nova boja...

_vyrp11_13732D742811D-BA8E-447F-9773-9A2B8EBE9BFF_1_201_a.jpeg

Ova nova boja mu cuci samo tako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1052 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Uf uf uf uf

Bumblebee!!!

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
43 minutes ago, salesale said:

Sve su TRKove boje prelepe i ova žuta je stvarno TOP

Nudila mi Jelena iz Burnota ovu boju,ali nisam smeo da rizikujem jer nisam video na dnevnom svetlu kako izgleda,crvena je ipak sigurica,ali me ova zuta bas kopka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650

Suzuki vstrom Se radi u ovoj boji i izgleda mnogo dobro. Pošto je TRK lepši od vstroma, nema sumnje da mu ova boja stoji fenomenalno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
12 minutes ago, salesale said:

Suzuki vstrom Se radi u ovoj boji i izgleda mnogo dobro. Pošto je TRK lepši od vstroma, nema sumnje da mu ova boja stoji fenomenalno. 

Stromova je matirana, ova šljašti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1575 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre sat vremena, Motorcyclist je napisao:

A ima li neko sliku Jelene? :D

Imam ja sliku sebe na trku... Upala i Jelena u kadar.

 

Sve preporuke za firmu i zaposlene. 

20200506_100638.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

I jednog dana Jelena poseti forum i zatekne ovakve postove sa golim guzicama.

 

Budite džentlmeni ne nešto drugo. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja