Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
Pre 6 sati, PX200e 1984 je napisao:

IMG_20200604_105506.thumb.jpg.9a9954781f9ad55714c09bc2bef84c55.jpg

 

IMG_20200521_165022.jpg

Stvarno je lep, pogotovo u crvenoj boji. Kakva je situacija za provlačenje po gradu? Ti crash barovi mi deluju bas široko. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1541 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 4 sati, Bocciaa je napisao:

Težak,48 konja,dovoljno za vozača do 80-90 kg (bez prtljaga),kinez.Mislim da ne treba ništa više dodati.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 

Nekad je bolje misljenje zadrzati za sebe... 

Spanci,Turci i ko zna koja nacija ga vozi i putuje po svetu,a ti poznavalac... 

:jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5566 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie

... Italijani, Francuzi, Britanci, Cesi, Poljaci... Sve same neznalice i jadna trzista. Nema ih ni 300 miliona ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

ok ok....vidjećemo za par godina utiske.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
pre 4 minuta, Bocciaa je napisao:

ok ok....vidjećemo za par godina utiske.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 

Pa evo po CG se voze već 4-5 godina... trenutno nijedan nema polovan na oglasima a vozi ih se dosta...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2378 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
19 minutes ago, grof3 said:

Pa evo po CG se voze već 4-5 godina... trenutno nijedan nema polovan na oglasima a vozi ih se dosta...

Jos jedno 15god minimum da se voze pa da vidimo. AHA. 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Čekaj bre. Ne razumem jednu stvar. Zašto ljudi pljuju što nisu probali? (I moj BMW F650GS svi pljuju a ja sam oduševljen motorom).

 

Ja sam bio, video, probao Benelli. Za mene je motor težak, ali verujem da se može navići i na to (trenutno vozim F650GS koji je lakši oko 65 kila) pa me zato možda iznenadila težina.

 

Ali ako ćemo realno, motor je prelep (pogotovo u tamno sivoj boji). Ekonomičan je (servis, registracija, potrošnja) i za cenu od 6500 evra sa svom opremom (već sam pisao o tome) je hit ponuda.

 

Ne znam zašto ga porede sa motorima koji su u toj klasi i sa tom opremom skuplji za oko 2-3-4 hiljade evra. Niko ne kaže da će da traje večno, ali za te pare, neka služi bilo kog vlasnika 5 godina bez kvarova, to je pobeda!

 

Nadam se da će Benelli doneti i neku jaču verziju sledeće godine (pa da ovaj bude jeftiniji hehehe).

 

Inače, bio sam da gledam i KTM 390 Adventure, oduševljen sam motorom, pre svega zbog izgleda i težine (suv je 155kg), ali nema ništa od dodataka koje Benelli ima u istoj ceni.

 

Pozdrav svima, samo se vozite i volite svoje motore, kupujte šta vam srce traži, i naravno redovno da ih perete :D a uvek će biti neko da mu nešto smeta

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
1 hour ago, Bocciaa said:

ok ok....vidjećemo za par godina utiske.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 

Majstore uopste mi nije jasno zasto si na ovom forumu o kineskom krš motoru ? Zasto gubis vreme zbog necega sto kako kazes ne valja? Ja jednostavno ne pisem o necemu sto je lose!Samo bi te pitao da li si ga probao?Naravno da nisi,sto znaci da nemas licne utiske ! Vozi tvoju masinu i uzivaj,uz to puna ih je Cg i kako kaze kolega nijedan se ne prodaje,za tebe su forumi o Ducati multistradi cca 25000€!Mi ovde smo mnogo ispod tog nivoa,sto se tice pitanja o sirini motora za provlacenje kroz grad,kazem sirok je oko 1 metar i tesko ,da ne kazem da je nemoguce da se provlaci na semaforu!Putovanje,lezanje u krivini,stabilnost,gume Metzeler,ja sam za sad izuzetno zadovoljan pruzenim za te pare,tako da topla preporuka od nekog ko ga ima i vozi,a ne rekla -kazala!

Plus uvoznik je Bournout,firma koja godinama uvozi Ducati ,tako da mislim da su isuvise ozbiljni da bi se zezali sa nekim nekvalitetnim stvarima!Pozdrav

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Jel ovo topic o 502X gdje samo može da prodje post o hvalisanju motora,a ostali koji smatraju da to nije to,odmah pljuvačina??Pa neće da može... Ponavljam...ogroman motor,težak,mala snaga,nedaj bože da ti treba preticanje uz brdo...

 

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@Bocciaa

 

Dobro je Mili...

Dobro je...

 

Pušti ispravljanje krivih Drina, Zeti, Raški, Morava, Bojana i ostalog...

 

Evo ga još jedan...

 

Meni veoma zanimljiv...

 

312ccm

150kg!!!

35KS

 

Kažu... Top motor...

 

Pa eto još jednog pored Benelli koji može biti zanimljiv!

Dosta opreme

4799 cena!

8846c428ac6ad793589c731b8a75f431.jpg&key=d78bbef3a13e8914ad76601ecc3f60c8c50ae74b017c9ffebbc24fe5ac4d20c6

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
26 minutes ago, Bocciaa said:

Jel ovo topic o 502X gdje samo može da prodje post o hvalisanju motora,a ostali koji smatraju da to nije to,odmah pljuvačina??Pa neće da može... Ponavljam...ogroman motor,težak,mala snaga,nedaj bože da ti treba preticanje uz brdo...

 

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Ne,naravno da moze svako da izrazi svoje misljenje,ali ti nisi adekvatan sagovornik,zato sto nisi probao motor i na osnovu toga bilo sta tvrdio,nego se sve svodi na rekla kazala,o tome se radi,kazem ja verovatno je za tebe multistrada ili mozda ni ona ne valja...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS
@Bocciaa
 
Dobro je Mili...
Dobro je...
 
Pušti ispravljanje krivih Drina, Zeti, Raški, Morava, Bojana i ostalog...
 
Evo ga još jedan...
 
Meni veoma zanimljiv...
 
312ccm
150kg!!!
35KS
 
Kažu... Top motor...
 
Pa eto još jednog pored Benelli koji može biti zanimljiv!
Dosta opreme
4799 cena!
8846c428ac6ad793589c731b8a75f431.jpg&key=d78bbef3a13e8914ad76601ecc3f60c8c50ae74b017c9ffebbc24fe5ac4d20c6
 
Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 
 
 
 
Ша е ово!?!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6686 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jasno je da ovaj motocikl nije u konkurenciji sa Stromom, Versysom, NC om itd. Videćemo kako će izgurati do 100,000.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
pre 8 minuta, DzOkS je napisao:

Ша е ово!?!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

Čini mi se da je Zontes 310T

8c198d504eab-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Zontes ZT310-T, 2020. godište, Enduro / Cross, Beograd. Cena...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Jest Zontes T inačCA...

Za sad ... ga hvale

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5566 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie
Pre 2 sati, Bocciaa je napisao:

Jel ovo topic o 502X gdje samo može da prodje post o hvalisanju motora,a ostali koji smatraju da to nije to,odmah pljuvačina??Pa neće da može... Ponavljam...ogroman motor,težak,mala snaga, nedaj bože da ti treba preticanje uz brdo...

 

Forumas @PX200e 1984 ti je vec manje - vise kao vlasnik modela iz ove teme odgovorio sve sto je trebalo. Ja cu se nadovezati na ovo boldovano i podvuceno:

 

Mojih 100 K km na 2 tocka i ovo godina sto sam sprcao pod guz'cu me naucilo jedno: pretice se tamo gde se moze a ne mora se nigde :jok:

 

 Pentralo se ovo moje sokocalo na Alpe, Karpate, Tatre, Durmitor i svuda se popelo i spustilo dole Bogu hvala. Sa nepunih 40 ks, cesto sa suvozacem, obislo se ono sto je moglo, sto nije - sacekalo se malo i opet je bio kez oko glave. Teras koliko smes i koliko ti masina dozvoljava kao i uslovi u saobracaju. Ko ima potrebu da uvek i svuda bude prvi - za njega nije TRK 502/X. Ima Bogu hvala mnogo kadrijih, kvalitetnijih (naravno i skupljih) modela pa ko sta voli...

 

I jos jedna stvar: da si procitao ovih 14 strana teme, video bi da ovaj motor hvale ljudi koji su ga probali a teraju mnogo jace motore (versys 1000 i slicne...) tako da posle njihovih utisaka i novopecenih vlasnika od kojih su neki takodje jahali jace masine, javis se ti i jos par forumasa koji ga niste ni videli uzivo ali znate da je to krs, slabo, kinezara, promaseno... E kad te zbog toga ovi predjasnji malo "potprase" to nije pljuvacina vec prepiska onih argumentovanih protiv neargumentovanih ;) 

 

Sto kazu: Ne kudi konja (motor, zenu) koji/u nisi probao...

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4552 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Sve mi se čini da Bjb redakcija mora da uradi test TRK502 :) 

 

Ako vas nešto oko TRK502 interesuje, pitajte pa ćemo sve rešiti. Inače što se Benelli motocikala tiče, a koji se nalaze u Burnoutu upoznat sam sa svakim modelom do detalja. Tako da ako nešto želite da saznate pitajte, a ako i ja ne znam proveriću.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Dobro de kolege...

Dobro...
Ispravismo sve krive reke...

Meni je simpatikus...
Verujem za mesec dana kad ga probam, bude mi simpa... A probaću i Zontes...

I kad uporedim sa kilo Stroma, javiću se...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VESPA PX200e 84',Vespa COSA 200,BENELLI TRK 502X RED
1 hour ago, alexanto said:

Forumas @PX200e 1984 ti je vec manje - vise kao vlasnik modela iz ove teme odgovorio sve sto je trebalo. Ja cu se nadovezati na ovo boldovano i podvuceno:

 

Mojih 100 K km na 2 tocka i ovo godina sto sam sprcao pod guz'cu me naucilo jedno: pretice se tamo gde se moze a ne mora se nigde :jok:

 

 Pentralo se ovo moje sokocalo na Alpe, Karpate, Tatre, Durmitor i svuda se popelo i spustilo dole Bogu hvala. Sa nepunih 40 ks, cesto sa suvozacem, obislo se ono sto je moglo, sto nije - sacekalo se malo i opet je bio kez oko glave. Teras koliko smes i koliko ti masina dozvoljava kao i uslovi u saobracaju. Ko ima potrebu da uvek i svuda bude prvi - za njega nije TRK 502/X. Ima Bogu hvala mnogo kadrijih, kvalitetnijih (naravno i skupljih) modela pa ko sta voli...

 

I jos jedna stvar: da si procitao ovih 14 strana teme, video bi da ovaj motor hvale ljudi koji su ga probali a teraju mnogo jace motore (versys 1000 i slicne...) tako da posle njihovih utisaka i novopecenih vlasnika od kojih su neki takodje jahali jace masine, javis se ti i jos par forumasa koji ga niste ni videli uzivo ali znate da je to krs, slabo, kinezara, promaseno... E kad te zbog toga ovi predjasnji malo "potprase" to nije pljuvacina vec prepiska onih argumentovanih protiv neargumentovanih ;) 

 

Sto kazu: Ne kudi konja (motor, zenu) koji/u nisi probao...

 

 

Slazem se 100% !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
Pre 3 sati, TAZZ je napisao:

@Bocciaa

 

Dobro je Mili...

Dobro je...

 

Pušti ispravljanje krivih Drina, Zeti, Raški, Morava, Bojana i ostalog...

 

Evo ga još jedan...

 

Meni veoma zanimljiv...

 

312ccm

150kg!!!

35KS

 

Kažu... Top motor...

 

Pa eto još jednog pored Benelli koji može biti zanimljiv!

Dosta opreme

4799 cena!

8846c428ac6ad793589c731b8a75f431.jpg&key=d78bbef3a13e8914ad76601ecc3f60c8c50ae74b017c9ffebbc24fe5ac4d20c6

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Beneli ima i model TRK 250ccm koji mi već nije ni upola zanimljiv kao 502...pomalo izgleda smešno pored velikog brata... Ali da ne offujem temu

IMG_20200615_205244.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 367 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

За 250 ccm уопште не изгледа смешно, чак шта више, сад и ти поредиш неупоредиво. 250 је 250, 500 је 500, а литра је литра. 

Иначе ова 250-ица бар мени изгледа веома складно у односу снаге и габарита. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5566 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie

Tako je, a sad koga zanima nek potrazi ili otvara temu o Benelli-ju 250-ici, Zontes-u i ostalim modelima.

Ovo je tema o Benelli TRK 502/X :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Vespa LML T-5 i GTS 300 ie

Moram priznati da Beneli izgleda moćno na putu

Nek je sa srećom kolega i puno lepih i bezbednih kilometara

 

IMG_20200614_143321.jpg

IMG_20200614_165640.jpg

IMG_20200614_165642.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
Pre 13 sati, Jovan Ristic je napisao:

Sve mi se čini da Bjb redakcija mora da uradi test TRK502 :) 

 

Ako vas nešto oko TRK502 interesuje, pitajte pa ćemo sve rešiti. Inače što se Benelli motocikala tiče, a koji se nalaze u Burnoutu upoznat sam sa svakim modelom do detalja. Tako da ako nešto želite da saznate pitajte, a ako i ja ne znam proveriću.

Podržavam ideju za test...motor je očigledno privukao veliku pažnju...trebaće vreme da se dokaže za pojedine neverne Tome...na kraju krajeva svako za svoje pare bira šta mu se sviđa...

Kolega ukoliko si u mogućnosti izbaci detalje koji su unapređeni na modelu iz 2020te u odnosu na stariji...

Svim kolegama koji su pazarili TRK želim mnogo lepih vožnji i bezbednih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja