Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 959 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Mene je motor prijatno iznenadio :D

 

Prva vožnja je ispala potpuno spontano tako da nisam ni postavljao sebi neka očekivanja.

 

U odnosu na ono koliko ima kubika i snage (naravno, unapred se radujem jačem agregatu), meni taj paket deluje skroz super u odnosu kvalitet/cena za one koji ulaze u svet na dva točka, naročito sada kada imamo zvaničnog uvoznika koji može da obezbedi odlične uslove za kupovinu na kredit , propisan servis kao i sve potrebne rezervne delove.

 

Šaljem vam kratak teaser video, a za detaljan test ćemo još malo sačekati.   :)

 

 

 

  • Sviđa mi se 9
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Stvarno bas lepo izgleda, cini se da ce da naprave ozbiljan bum na trzistu, odnos cena/kvalitet je sjajan.
Steta sto zbog ove posasti je otkazan sajam, samim tim i mogucnost da ga vidimo uzivo. Trebalo bi se raspitati koje pogodnosti daju i naravno nacin otplate kredita, pratim ih na instagramu vec vidim da su napravili neke popuste.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Sigurno jedna od naozbiljnijih opcija za vozace A2 kat, s tim sto je mozda bolje sacekati god ili dve pa juriti polovnjaka sto onomad rece@alexanto , sto bi te izaslo povoljnije i znace se stanje sa servisnom mrezom sta i kako. Ali za sve ostale vozace, koji nisi A2, za iste ili slicne novce bi se verovatno dvoumio izmedju malog Stroma i malog Versusa, moje licno misljenje....

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 2 sati, Kova45 je napisao:

Stvarno bas lepo izgleda, cini se da ce da naprave ozbiljan bum na trzistu, odnos cena/kvalitet je sjajan.
Steta sto zbog ove posasti je otkazan sajam, samim tim i mogucnost da ga vidimo uzivo. Trebalo bi se raspitati koje pogodnosti daju i naravno nacin otplate kredita, pratim ih na instagramu vec vidim da su napravili neke popuste. emoji4.pngemoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pisano je na temu kupovine na kredit. 

1750e ucesce i rata od nekih 67.5 e na 5 godina.

 

Kapara zbog ove situacije 10% ( rezervacija). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2806 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pa to mu dodje 5800€, a cijena mu je sad 6000, tesko da ce tako ici. Mozda je to bio planiran popust za sajam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 20.3.2020. at 23:29, Jovan Ristic je napisao:

Ekipo, lepo smo ispitali Burnout oko svih uslova kupovine kao i cena servisa. Da ne kopiram ovde, u tekstu se nalazi koliko učešća treba uplatiti za TRK ili BN125:

 

viber_image_2020-03-20_20-58-14.jpg
BJBIKERS.COM

firma Burnout kao zvanični uvoznik i zastupnik brendova Benelli i Ducati rešila je da obraduje prve kupce nizom pogodnosti.

 

Za one koje nisu ispratili tekst na sajtu ili na prethodnoj stranici. U tekstu se nalaze uslovi kupovine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2806 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
14 minutes ago, kingdrom said:

Ja sam bar 3x procitao tekst ali duzinu tj.broj rata od 67.5eur nisam video 

I ja sam citao i pretpostavljam da je vise od 60 rata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Stvatno savrsen dizajn, samo fali ks.. da pisemo mi peticiju fabrici da naprave isti, samo da stave masinu sa 90ks i pun pogodak.. :P

Iskreno mislim da kod nas ne postoji trziste za nove motocikle kojima je osnivna karakteristika sto spadaju pod A2. kat. Svakako cena je sjajna.. a kapiram da nece biti problem ni za servise, delove, ipak je to Ducati Beograd..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Moto Morini X-Cape 650
On 3/27/2020 at 9:20 PM, Bigor said:

I ja sam citao i pretpostavljam da je vise od 60 rata.

Na polovnim automobilima piše da period otplate 72 meseca.

Rata od 68 (73 za X verziju) uz učešće od 1750 EUR (1900 za X verziju).

Proterao kroz Excel i godišnja kamata izađe 5%.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 2 sati, WoodyRider je napisao:

Dajte kolega, nemojmo se zajebavati.... 

Povratne informacije o beneliju tek stizu i za sada su pozitivne. Pratim dosta momaka na inst. gde su sve putovali... Sigurno je motor koji zasluzuje respekt. 

 

Sa druge strane,suzuki je klasa za vozace sa A kategorijom i ne bi da ih poredim. 

 

Ne volim da se pocenjuje nesto sto nije probano/provozano...sto je novo u Srbiji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650

Evo drugari, postadoh i ja ponosni vlasnik Benelija trk 502x, juče. Čitajući ovde na ovu temu, stekao sam utisak da je ovde nedoumica da li će biti dovoljno KW za njega, servisna podrška i kao i brojna poređenja sa drugim motorima. Pošto sam vozio motor samo 35km ovde po lokalu, jer neću imati registraciju narednih 15 dana zbog MUPa i situacije, sigurno ću napisati koju reč na tu temu za koji mesec. Iskustva koja imam su stečena u kratkom periodu, odnose se na razliku između običNog 502 i 502x. 502x je znatno višlji i osobe ispod 185cm neće se osećati dobro na njemu. Auspuh kod običnog 502 je nisko postavljen i u nekim zamenama neće imati nekih mogućnosti kao 502x, samom razlikom u auspuhu ogromna je razlika i u zvuku, kome to znači.  502X ima sjajno pozadinsko osvetljenje za prekidače na kormanu, 502 to nema. Ovo osvetljenje zaista izgleda impresivno, verujte. Ima tu još par stvari, ali generalno, proizvođač B502X je imao  ciljnu grupu kada je napravio ovaj motor, a to su kupci koji ne mogu da odvoje veliki novac za LEP i dobar  motor, ograničene snage i kategorije za sve sto se može spakovati u njega i A2. Lično sam i ja deo te ciljane klijentele jer sam bio zainteresovan za Vstroma 650 sa kojim ga ovde porede i Hondu CB500x. Prvi je znatno skuplji i izlazi iz A2 koju ja imam, drugi je zbog moje visine(190) i lošijim po mene položajem nogu              otpao kao neprihvatljiv. Dakle poređenja sa motorima druge namene, snage i imena su poprilično nezahvalna i nedaju dobru informaciju onima koji hoće nešto da saznaju ovim putem. Za sada toliko, a kolege koje razmišljaju dali da kupe ovaj motor moj u podršku imaju za sada.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Šalim se, naravno.

Od srca ti želim komplet pozitivno iskustvo...u smislu...svega. 

Ti si u ovome "pionir" na našim prostorima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja