Jump to content

Moto Zajednica

SICILIJA 2018. - Dreams come true

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

@zlaya

Karte smo kupili nekoliko dana pred put, mozda 7-10, mada posto je svako kupovao odvojeno, a bilo je problema sa potvrdom polaska, mislim da su poslednje uzete dan-dva pre puta. Kupovane su na site-u kompanije Ventouris.

Sto se tice finansija, zaboravih da napisem osvrt...

Kao i obicno pravili smo zajednicku kasu i to je nesto sto radimo na svakom putovanju. Lakse je i bolje, a na neki nacin i stedi lovu. Klopa je bila nekoliko puta restorani i nekoliko puta smo se snabdeli namirnicama i organizovali zakusku...dorucak svako jutro u hotelu.

Nas dvoje je tura kostala nesto preko 1400€.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Fantastično putovanje, super ekipa i odličan putopis !

Eh, Sicilija, jedan od mojih još uvek neostvarenih snova :).

Ali uz sve ove korisne informacije pored prelepih fotografija i opisa biće mi mnogo lakše da ovaj san jednog dana i ostvarim. Mada čitajući ove redove možda i ne moram, skoro kao da sam putovala sa vama .

Sad mi je jasno zašto si pitao za Zeleni raj kod profesora Izmeta , a jasno mi je i sa kojom su to ekipom Jela i Peca putovali na Siciliju i onako se sjajno proveli :)

Veliki pozdrav za sve vas, stvarno ste sjajni, a poseban pozdrav za Jelu. 

Verujem da na sledećem putovanju ako budete išli u istom sastavu neće biti sedam motora već osam ;) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
1 hour ago, bmwgs said:

Hvala na informacijama :takoje: 6mj 2019 krecemo na siciliju odprilike takvu turu tako da svaki podatak je dobro dosao:)

Ako nesto mogu da pomognem, javi se. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

ajmeeee doktore pa ti bio na 3-4-5 mesta na kojima sam i ja bio u Maju. Znaci Pompea, Amalfi (skoro svi gradici), Matera i Alberobello

Ako nisi procitao, evo temu gde je opisano. Inace super lako stivo za citanje, kratko i koncizno

P.S. Nadam se da cu sledece godine, 2019 izvozati Siciliju

On 28.11.2018. at 18:18, bmwgs je napisao:

Hvala na informacijama :takoje: 6mj 2019 krecemo na siciliju odprilike takvu turu tako da svaki podatak je dobro dosao:)

Jun? .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
Just now, vortex4borg said:

ajmeeee doktore pa ti bio na 3-4-5 mesta na kojima sam i ja bio u Maju. Znaci Pompea, Amalfi (skoro svi gradici), Matera i Alberobello

Ako nisi procitao, evo temu gde je opisano. Inace super lako stivo za citanje, kratko i koncizno

P.S. Nadam se da cu sledece godine, 2019 izvozati Siciliju

Jun? .....

Pratio sa zadovoljstvom...a da ova Sicilija nije bila vec planirana, verovatno bi se prikljucio grupi. Sta cu kad uvek imam gomilu planiranih tura na cekanju...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Upravo sada, doktor je napisao:

Pratio sa zadovoljstvom...a da ova Sicilija nije bila vec planirana, verovatno bi se prikljucio grupi. Sta cu kad uvek imam gomilu planiranih tura na cekanju...:)

svi mi ... svi mi druze ... dogodine ... joj strah me da pomislim sto sve ocu ...... i hellfest u Clison, i Siciliju ....i Rumunija (Trans-ovo/ono) .... a biramo ono sto mozemo kada mozemo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Graz
  • Motocikl: BMW R1100 RT

Naklon :takoje: Nauživao sam se čitajući i nagledao sam se Sicilije na karti kao nikada do sada. Mnogo toga je stalo na nju, od vulakna i snijega i u istom momentu super plaža i odličnih vidikovaca (što si ti fino dokumentovao fotkama, svaka čast), pa istorije i kamanje... Kao što neki rekoše, javlja se želja da se to jednom i lično obiđe i doživi. Ali povrh svega , najviše sam ostao impresioniran vašom 14-članom ekipom. Pa to većina turističkih organizacija ne bi mogle okupiti i organizovati da prođe kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSR 600, APN 4

Hvala na ovom iscrpnom i detaljno opisanom putopisu. Sigurno ce mi pomoci u planiraju putovanja.

Bilo je pravo zadovoljstvo i uzivanje citati. Svako dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja