Jump to content

Moto Zajednica

Uvoz skutera iz Italije

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 12.11.2018. at 16:56, Satelis je napisao:

Ne znam samo ko ti je hvalio Gavru, mozda nekad al nikako sad jer covek prodaje teske lesine i profesialno je odlepio skroz na skroz.

Moj ti je savet da zaobidjes IT (vrapci na grani znaju kakva su ima vozila) i presaltas se na CH (ni tamo ne cvetaju cvecke al moz'se nadje dobar komad).

 

@Bohem

I tako, vratimo se na predhodnu stranu, jbg nisi hteo da poslusas pa si prosao kako si prosao, vrlo lose al dobro nesto si barem naucio, skola placena.

Zao mi je iskreno, jos covek preko preporuke....... bedak jos veci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
1 hour ago, Bohem said:

Krajnje neprofesionalno, komunikacija loša gluvi telefoni, a košta papreno. U širokom luku izbeći ove uvoznike. 

Pa nisi rekao tačno koje? Ove sa linka u prvoj poruci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Možda je greška i u tebi.

Moje iskustvo je bilo.

Motor pogledan i traženo da potvrdim da ga hoću.Bio onakav kakav je na slikama.Dovezen na šleperu javljeno mi i ja otišao da ga vidim.Omogućeno mi da ga iz žice odvezem na pregled u ABS.Matić mi ga posle carinjenja dostavio kući,ja nisam hteo da vozim ne registrovan pa on organizovao.Da koferi i dodatna oprema ,i još ponešto fabričkih delova koji su bili zamenjeni aftermarket) doneti kući pošto nisu išli na šleperu.Sve se događali u periodu januar -februar

Matića poznajem i znaam da on ima problem sa tim da ljudi nađu najjevtiniji motor u IT i onda ovde očekuju salonsko stanje.

Taj motor je u IT bio takav kakav je došao kod tebe,trebao si samo konkretno pitati vlasnika šta i kako pa bi to znao.Matić uredno prosleđuje tu komunikaciju između kupaca i vlasnika u IT.

Najkorektnije daj slike iz oglasa i šta je stiglo.

A i nije mi jasno šta si ti očekivao da če da lože pećkicu pored njega na šleperu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 12.11.2018. at 18:36, Bohem je napisao:

Našao sam jedan zanimljiv iz Italije i ovaj Zoran će mi ga proveriti. Ako sve bude ok uzeću ga, a ako kojim slučajem nešto bude zezao, prodaću ga ovde pa onda tražiti iz Švice :-)

 

Ne znam cemu sada takvi komentari kad si pisao ovako u svojim predjasnjim postovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I meni je takodje glupo ovo sto je izjavio... Trebao si to za sebe zadrzati pa ako si vec resio nekoga "zeznuti" ne moras se hvaliti time... I ovo "necu kaciti slike da mi ne upropaste prodaju" nije na mestu... Tacnije jeste ali mi oporo zvuci...

Jbg, opekao si se, guraj dalje bez kukanja a ako se osecas prevarenim preduzmi korake... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

Ok komentare sam obrisao i greška je bila što sam bilo šta pisao. Nisam hteo da se neko još zezne. Neka bude sve moja greška to je to. I jeste moja greška što verujem na reč ljudima, ali nema veze. Živi bili :)

  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja