Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZ8- Pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima, nedavno sam uvezao Yamahu FZ8, ali sad imam jedan mali problem. Motor se u Svajcarskoj uredno vozio sa malim levim retrovizorom, ali kod nas to naravno ne moze. Sa desne strane ima mesto pored bocice za ulje gde moze da se ureze navoj i stavi retrovizor, ali sa leve strane kod rucice kvacila nema gde da se stavi retrovizor. Mogao bih staviti nosace koji imaju da se kupe u motor radnjama, okacicu sliku na koje nosace mislim, ali ja bih da to izgleda kao fabrika.

Jel zna neko gde bih mogao da kupim nosac rucice kvacila za moj motor ili sa nekog drugog modela Yamahe, jer je na mnogim modelima to isto.

d04357f35c83f574c1599cc8382d6e2c.jpgc7c3e5c108b1613485c6aed0803f49fa.jpgcdba09985b1a44cb6cd0bfc518f938d0.jpg5a7951040734619cec8aad3e52b13cbc.jpg

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Na koju rupu mislis druze. Sa desne strane treba da se ubusi rupa na predvidjenom mestu, jer ovaj model ocito nije imao retrovizore. A sa leve stane nema rupe nigde. Sad gledam slike na google kako bi motor trebao da izgleda2a142bb8dcb82fdcf4d001594d7b615d.jpg

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Tu je nesto mjenjano, najvjerovatnije kompletan guvernal sa komandama. Na desnoj rucki nije urezan navoj , a na lijevoj nema nikako nosaca za retrovizor sto sve asocira na S model. koji ima retrovizore na vjetrobranu. :dil:

 

Lijeva rucka i mjesto na nosacu rucke za retrovizor.

1b4c86a89e5233cb5ab3119a8c35bd54.png

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

To sam i ja pomislio, jer vidim da desno nema urezanog navoja. Evo nasao sam sliku kako treba da izgleda. Kad bi nasao levi nosac rucice, lako bih resio problem

 

de4b49cae0d444297052dce3b0e7ab84.jpg&key=c384448f834490b3b92d90ce8f7b2d55907ffc2aa6ab418f3ec63995cfef12b7

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Ako neko ima predlog gde bih mogao kupiti taj nocas rucice, a da to nije Yamaha Barel ili Platner, bio bih mu jako zahvalan :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX S1000F, BMW R1200RT

A sto ne Yamaha Barel ili Platner? Tamo mozes da narucis i to ti je najsigurnija varijanta. Bice malo skuplje, da.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja