Jump to content

Moto Zajednica

S1000RR za 2019. godinu

Recommended Posts

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Ma uzdam se u elektroniku. Pa ja sam uspeo da se iskipujem sa najlabavije 600 odatle stra'
Jel taj tvoj model sa rukom ili bez?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Moscow/Beograd
  • Motocikl: R1200GS & R1250GS
19 hours ago, severian said:

zezajte se vi koliko 'oćete, al ja bih ovaj jedan odozgo vrlo rado posedovao. :D

 

Koji?

isto mesto, isto rastojanje - druga meta :)

 

IMG_6630.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
[mention=44004]vidakn[/mention]
 
Ne znam na sta mislis
Pa onu što se aktivira preko 200km/h izađe iz sedišta i šašolji ti jaja!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
Upravo sada, vidakn je napisao:

Pa onu što se aktivira preko 200km/h izađe iz sedišta i šašolji ti jaja!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

Jaaao nisam znao da to ima na BMW samo da nisam fasovao model za devojcice pa da mi zavuce prstenac

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Opcija je u meniju, videćeš šta piše. Nije frka.

 

Jedino ako je neko zajebo prilikom flesovanja novog firmware-a, pa u krivini 5....opppss - IZNENAÐENJE :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Jaaao nisam znao da to ima na BMW samo da nisam fasovao model za devojcice pa da mi zavuce prstenac
E ta opcija se pali na suvozačevom sedištu.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
On 6.6.2019. at 18:11, Singularitet je napisao:

@dvlns

Dovla, nek ti je sa srećom mašina!

Ja vazda branim bmw-ejaše, a sad mi se jedna Hondica kosilica zalepila za srce.

Nego, daj neka iskustva! Kako se ponaša to germansko nedonošče?

Bio vozio i moram reci uopste nije strasan motor. Mnogo strasnije je delovala R1 isto godiste a mozda je bilo i sto sam R1 vozio odmah posle pada.

 

Jedino sto sam opet sjebao prednju gumu za 20-tak krugova. Definitivno je do mene jer na svim motorima unistim prednju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Moscow/Beograd
  • Motocikl: R1200GS & R1250GS

prvi put cijem za je bio opoziv za SVE S1000RR oko dotezanja klipnjace kako pise u delu texta sa narandzastom pozadinom.

Ako je ovaj text iz 2012g onda je ovde rec o opozivu koji je bio po konkretnim VIN brojevima i to na +- 1,400 komada koji su izasli sa fabrike od 01.09.2011 do 10.04.2012 i svi ti motocikli su spajani na konkretnoj masini na proizvodnoj liniji i kada se dogodilo prvo pucanje i to prijavljeno fabrici utvrdjeno je da na masini na kojoj je radjena konkretna operacija nije bio ustelovan moment zatezanja a posto se detaljno vodi racuna ko sta na kom proizvodu radi veoma przo su utvrdjeni i konkretno motocikli koji su bili podlozni opozivu. Od tih 1,414kom (pogledao sam bazu, nisam bio siguran u tacan broj pa sam malopre naposao oko 1400) koji su bili u opozivu ispadanje srafa sa potonjim kvarom bilo je na 12 kom, svi ostali su servisirani bez kvarova.

U tom istom periodu za koji je vazio konkretno opoziv prodato je oko 5,300kom S1000RR.

Kad neko ovako povrsno pise textove i ne daje kompletnu informaciju cisto zato jer ga mrzi da se informise oko problema. O tomicu necu ni da govorim, sasvim je normalno da diler koji ujedno figurira i kao predstavnik na jednom trzistu informise zainteresovane o cinjenicama a ne da cuti/precutkuje ovakve stvari. 

ne zna se ko je veci "profesionalac".....

 

  • Hvala 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@A.J. da se razumemo, ne pljujem po brendu samo sam se setio da sam pročitao u Moto Pulsu da su imali kvar na testu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Što se tiče kvaliteta, ne mogu oni da pariraju japanskim proizvođačima. Ne zato što ne znaju ili nemaju tehnologiju, već je to tip evropske firme koja funkcioniše na skroz drugačiji način od japanske. To je stanje uma. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Moscow/Beograd
  • Motocikl: R1200GS & R1250GS
2 hours ago, Jovan Ristic said:

@A.J. da se razumemo, ne pljujem po brendu samo sam se setio da sam pročitao u Moto Pulsu da su imali kvar na testu. 

jos jednom za one koji su u tenku ;) - ekipa iz gorepomenutih novina mogla je da se informise detaljnije a ovi iz tomica su sramota za brend koji predstavljaju.

Al dobro - 

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ajde bre ljudi,

 

pa odakle navala japanskih stvari, bukvalno od foto aparata do motocikala i automobila od 70ih pa na ovamo?

 

Menadžment i njihove kompanije su takve da se ne mogu uporediti sa evropskim fabrikama proizvodnje. To su dve krajnosti, bukvalno. Japanske metode kvaliteta se izučavaju na univerzetetima a odnos prema njemu je bukvalno kao religija. Rećiću vam proverenu činjenicu da je TOYOTA br.1 firma po najmanjoj količini škarta u proizvodnji. 

 

Kod BMW-a je opšte poznato kako rade, izuzetna post prodajno i servisna podrška i model se "pegla" dok je aktivan na proizvodnoj traci. Posle doviđenja, kupi drugi. Pa eto vam ga VW, vrhunac prevare i globalnog hohštaplerstva. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja