Jump to content

Moto Zajednica

Bas pojacalo i el. Gitara

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ne znam sa ovim slikama tesko postavljam al pokusacu jopet. Prodajem mog ljubimca epiphone by Gibson s500 vintage iz 1986 te i bas pojacalo Tj glavu BehtingerBX4500 h 450w ms. 

 

Viber, mob  0637716465

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

 

 

Ode bas glava za marsala. Moguca zamena epi za Fender strat MIJ, CIJ, MIM, sa soft v neckom i doplata po dogovoru, ili za Gibsona dajem i Epi Lp standard. Moze i bas gitara F.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Džaba! Nateraćeš me u propast.  Daj neka ovo kupi neko,ne mogu da odolim. Ako kupim žena će me tepa! :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Da bre, samo kažeš ženi "ostavio mi ortak da mu pričuvam neko vreme, uzeo a ne sme gospođi da se pojavi na oči, ccc kakav čovek".

 

Što bliži ortak to bolje. Onda zajedno čuvate tajnu, mislim žena i ti. Tzv skretanje pažnje. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mnogo sam se isfrikombinovao i malko usao u dugove da uzmem americkog strata i veceg Marsalla od 50w, sto mi je nekako bila zelja odavno:))) zadnji hum na epiju bije pa rastura a prednji su kao na stratu. Bas gotivna dzitra. Iskreno, ja sam je uzeo za sebe i super radi, u studiju narocito na marsalcu, ali malko sam se potrosio preko mere, pa bi valjalo vratiti se na nulu i smanjiti kolicinu opreme:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja