Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva mito 125 7 brzina

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 9 minuta, Nikolaaaa je napisao:

Ne znam treba da pitam a koja treba da bude??

Odaberi onu bolju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
pre 2 minuta, Biker-Boy je napisao:

Pa kad cilindar ode, ljudi cesce rade hilznovanje jer je to dosta jeftinija varijanta od kupovine novog cilindra, ali ujedno i losija (cilindar se vise greje, manje snage, krace traje...) ali moze da se vozi, masina nije u full-u ali i dalje moze lepo da ide ako se hilzna uradi kako valja, jer mnogi je ocajno urade pa motor ide ko prebijen qrac....

A koje ulje najbolje sipati i koliko trosi ulje??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sto kvalitetniji dvotaktol, jer Mito je ozbiljna sprava, vrti se na velikom obrtaju, ima samostalni mesac, tj imas poseban mali rezervoar u koji sipas ulje-dvotaktol i on sam mesa,

mada mnogi iz straha od crkavanja te pumpe za ulje (koja kad crkne za sobom povuce i cilindar i klip)  istu iskljuce iz sistema, i sami mesaju, tj sipaju gotovu mesavinu, mislim da bese ide 2% ulja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
pre 1 minut, Biker-Boy je napisao:

Sto kvalitetniji dvotaktol, jer Mito je ozbiljna sprava, vrti se na velikom obrtaju, ima samostalni mesac, tj imas poseban mali rezervoar u koji sipas ulje-dvotaktol i on sam mesa,

mada mnogi iz straha od crkavanja te pumpe za ulje (koja kad crkne za sobom povuce i cilindar i klip)  istu iskljuce iz sistema, i sami mesaju, tj sipaju gotovu mesavinu, mislim da bese ide 2% ulja

A ovaj model sto sada zelim da kupim ima oko 30000 predjenih a motor je dobro odrzavan da li je to puno predjenih ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 5 minuta, Nikolaaaa je napisao:

A ovaj model sto sada zelim da kupim ima oko 30000 predjenih a motor je dobro odrzavan da li je to puno predjenih ??

Zavisi kako je vožena, ali ako je skoro stavljen novi klip i ako je cilindar dobar 30.000 nije jako mnogo. Bitno kod ovog motora je da nije vožen na nekvalitetnan dvotaktol i da je redovno održavan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
pre 3 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Zavisi kako je vožena, ali ako je skoro stavljen novi klip i ako je cilindar dobar 30.000 nije jako mnogo. Bitno kod ovog motora je da nije vožen na nekvalitetnan dvotaktol i da je redovno održavan.

Reko mi je da sipa uvek motul ili iphone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja