Jump to content

Moto Zajednica

Peda - ET VR 46 edition (Nov a slabo pali)

Recommended Posts

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Danilovgrad (Crna Gora)

Danas sam uzeo (nisam jos platio) Peda ET 46 2016 godiste, presao svega 124 km i kad se pali ne pali bas odma. Prvo vrglanje ide kao na prazno, drugo vrglanje pokrene motor ali kao nema gasa pa se ugasi, tek 3 ili 4 vrglanje upali sa malo gasa i onda radi fino. 

Ovo sam odje uzeo: http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/1110883

Reko da je kao 2018 ali ocigledno nije no je 2016 godiste. Registrovan je 16/7/2018 jos sada preostaje da se napravi kupoprodajni ugovor i da ga prevedem na mene. On ga na sajtu cijenio 840e ali ga je dao za 800 sa kacigom (Nije ona na slici nego druga)

Kad je u pitanju paljenje on kaze da treba motor da se razradi da bi bolje palio, drugo rekao je da je 2018 godiste ali na saobracajnoj pise 2016. 

Sta vi mislite povodom paljenja jel to normalno zato sto je motor nov ili je nesto drugo u pitanju.

Odgovorite sto pre ako moze jer sjutra idem da zavrsavam papire, vi napisite dolje vase misljenje o ovoj kupovini. Motor je kod mene pa cu sjutra da vidim i snimicu prvo paljenje dok je hladan pa cu objavit odje pa vi pogledajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja