Jump to content

Moto Zajednica

Renault Clio, 1.2 benzin, 2002. god.

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Na prodaju Renault Clio 2, 2002. godiste, benzinac 1.2 (43 KW), u odlicnom stanju. Na satu ima 184100 km.

Nema klimu (znam da je to veliki minus, ali meni, recimo, klima nije uopste bitna u autu, pa verujem da ima i drugih kojima to nije presudna stvar u autima).

Registrovan godinu dana (do 10.2019.), na mom je imenu i prenos je obavezan. 

Na autu (otkad je kod mene) je uradjeno sledece: nove disk plocice napred, nov akumulator (AGM), ulje zamenjeno (Elf 10w40), filter ulja, filter vazduha, svecice i kablovi promenjeni. Prosao je tehnicki bez problema.

Sve 4 odlicne zimske gume, sara odlicna.

U auto trenutno nema ulaganja.

Imao sam peh sa njim, kada je crkao akumulator, resetovao se kod kljuc, pa je majstor morao da resetuje eprom i da upise ponovo kod kljuca. Sada je sve ok i opet sve radi kako treba.

Auto generalno ima ponegde "oziljke" od (zenske) gradske voznje i provlacenja i (zenske) nemogucnosti procene gde auto moze ili ne moze da prodje ili da se parkira. Na slikama se vidi ostecenje (ulubljenje) na zadnjem levom krilu (blatobranu). Moze da se izvuce bez problema (sto cu ja uskoro i uraditi kod majstora, ako auto ostane kod mene jos neko vreme). Nigde nije truo, trap je odlican, auto je prav i ide pravo kao strela.

Potrosnja je (meni bila) ispod 5 litara, a to je i normalno obzirom na to da je 1.2 motor sa 8 ventila. Nemojte ocekivati da auto poteze od 0-100 za 3 sekunde, ovo je mali gradski stedisa i shodno tome tako i ide. Ako zelite "opasniji" auto, onda gledate onaj sa 16 ventila... ;)

Nije mi hitno da ga prodam, jedini razlog prodaje je to sto nam je ovaj auto stvarno mali (obzirom da imamo male blizance). Kada sam ga ja kupovao, zena mi je lepo govorila da ce nam ovaj auto biti mali, ali ja je (kao i obicno) nisam slusao... :)

 

E sad cena... Znam da nikad ne mogu da naplatim sve radove na vozilu koje prodajem, pa necu to da pokusavam ni ovaj put. Ja sam ga platio 1000 evra i obzirom da je registrovan godinu dana, cena za forumase je 1200 evra, bez daljeg cenjkanja...

Na drugom sajtu je cena veca, tako da napomenete da ste oglas videli na BJB-u, prilikom kontaktiranja. 

 

Za neke dodatne informacije pozovite me na tel. 0603171985 Boris

 

3PWFJRS.jpg

ak8tmqW.jpg

UY61nAU.jpg

g0DeLcs.jpg

VRfXD56.jpg

CJGDJMB.jpg

tPW9jnQ.jpg

6XlWyfV.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Znam da nikad ne mogu da naplatim sve radove na vozilu koje prodajem

Koji radovi, osim redovnih servisa i popravki nastalih kvarova su urađeni?

Ja sam ga platio 1000 evra i obzirom da je registrovan godinu dana, cena za forumase je 1200 evra

Kada je plaćen 1000€? Koliko dugo je kod tebe?
  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

@štampar je možda zainteresovan.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 6 sati, jboban je napisao:


Koji radovi, osim redovnih servisa i popravki nastalih kvarova su urađeni?


Kada je plaćen 1000€? Koliko dugo je kod tebe?

Akumulator je zamenjen (stavljen je AGM akumulator, popilicno skup), zamenjena je suvozaceva brava, koja je bila polomljena, kablovi su zamenjeni (stavljeni Italijanski) i Beru svecice. Nove disk plocice napred su stavljene TRW Lukas.

 

Auto je kod mene mesec i po dana. Uzeo sam ga od dobrog drugara, koji ga je namenio svojoj sestri, ali je njoj bio problem sto nema klimu, zato ga je on i prodavao. Registracija mu je bila pred istekom i ja sam onda odmah uradio prepis na svoje ime i novu registraciju sa novim tablicama.

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Voleo bih pojašnjenje ovih ˝zbunjenih˝ smajlića... :neznam: Nije mi jasno u kom delu oglasa nisam jasan i šta to nisam objasnio kako treba pa da zaslužujem te smajliće... Čisto da znam šta bi trebalo (i ako treba) dodatno da pojasnim.

 

Očigledno ne valja kada si iskren u oglasu, a kad nešto prećutiš, onda si prevarant...

 

Eto baš juče me zove lik, kaže da je preprodavac, nudi mi 1100 evra i kaže, mora i on ˝stoju˝ da zaradi...šta reći... :grr:

Auto je stvarno dobar, ispravan i utegnut. Estetski nije najlepši u oglasima, ali se ja ne trudim to da sakrijem.

Uostalom, kupac može da dođe, pogleda šta god ga zanima i da proveri šta god mu se proverava.

 

 

  • Zbunjen 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Prijateljski predlog. Sledeći put kada budeš postavljao bilo kakav oglas, stavi neophodne "TT" podatke, kratak, vrlo kratak, opis, cenu i kontakt. Što više opisuješ, što si više iskren u nameri, više ćeš muke imati. Napravio sam jednom grešku kao i ti sada i nikad više. Kada nema "dugo i naširoko", onda koga interesuje, on pita, dođe, proba. Koga ne interesuje, samo će da obiđe bez komentarisanja.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Auto je star skoro 20 godina, da bude nov za 1200 evra :) Vazda su ljudi nerealni. Pri tom je sa petoro vrata. 

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Da  je ćerka položila sad bih joj uzeo...ne smem,rano je...auto je super,mala km,nije skup, pet vrata...šta oš još?

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Upravo krenuh da ti napišem što i kolega lomitelj ...Samo osnovne podatke, fine slike i to je to..Nemaš šta da detaljišeš, pogotovu oko automobila tog cijenovnog ranga..Još ovde na forumu :ups: Da ne bude skroz off, po meni vrijedi tih para :)

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ja upravo na ovom forumu osecam obavezu da budem iskren sa kolegama, da dam opis kako treba i kako bi rekao i bilo kom drugaru, prijatelju, kada bi dosao da se interesuje za auto. Nisam preprodavac (istih se jezim) i u ovom slucaju (kao sto sam i napomenuo ranije) razlog prodaje je to sto nas cetvoro sa svom bebecom opremom ne mozemo valjano da se spakujemo u ovaj Clio.

Auto se vozi svaki dan i vozicu ga i dalje ako se ne proda. Ali da ga poklanjam - necu. Ni ja ga nisam na poklon dobio...

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, lomitelj said:

Prijateljski predlog. Sledeći put kada budeš postavljao bilo kakav oglas, stavi neophodne "TT" podatke, kratak, vrlo kratak, opis, cenu i kontakt. Što više opisuješ, što si više iskren u nameri, više ćeš muke imati. Napravio sam jednom grešku kao i ti sada i nikad više. Kada nema "dugo i naširoko", onda koga interesuje, on pita, dođe, proba. Koga ne interesuje, samo će da obiđe bez komentarisanja.

Ja volim da napisem sve, da ne bi bilo posle a sto ti je ovo , a ono i tako te price. Ali se slazem , ne treba sve pisati samo osnovno pa nek dodje da vidi, onda kad je vec prevalio put onda ga navatas, malo spustits i kraj. 
Ali ja ne volim se njakati tako, smara me cenkanje, lepo napisem, lock oglas i cao. Posle nek se lupaju smajlici kakvi hoce. 

Verujem da bi forumasi auto za isti cifru od 1000e. Znaci kupio ga pre mesec i po , registrovao, sredio sta je sredio, i sad bi oni za istih 1000e ....

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3239 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 3 sati, ThePainkiller je napisao:

Voleo bih pojašnjenje ovih ˝zbunjenih˝ smajlića... :neznam: Nije mi jasno u kom delu oglasa nisam jasan i šta to nisam objasnio kako treba pa da zaslužujem te smajliće... Čisto da znam šta bi trebalo (i ako treba) dodatno da pojasnim.

Ne obracaj paznju na takve, dodje mu kao da prodajes auto na pijaci a neko ko nije kupac nalazi mane i podjebava, takvim bih ja po jednu cusku pa mars odatle.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja sam i dalje pod utiskom mojih prodaja... Kakve su mi reci i nebuloze izrecene kao da prodajem zamaskirani krs pun aditiva... Nekada nije vrlina biti otvoren i iskren.

Podrzavam od tada misao kolege iznad, samo osnovne generalije i par slika...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 2 minuta, bocca_bastard je napisao:

Jes ali onda se natezes sa nekom budalom preko telefona ili uzivo. Ne znam sta je gore. 

Meni bolje da napisem sve pa neka se javi kome odgovara

Jes' vala...i ja sam za to...sve pročita i ako ga zanima dodje,još par reči i gotovo...nikad nisam znao da se cenkam,treba da pričam,pljampam vazda...mrzi me to...

PS zato i nisam švaler:tuzno:

Izvinjavam se na off-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

To je mac sa dve ostrice. Generalno narod voli da se laze, voli da je vracena kilometraza... Ja to ne bih mogao nikad, ali imam nekih u okruzenju kojima odlicno ide. Ja sam prodavao kangoo 4x4 jedno 4-5 meseci, a oni su mnogo gore prodavali za mnooogo krace vreme.

Ovaj klio sigurno valja ove pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
pre 18 minuta, muljaz je napisao:

Generalno narod voli da se laze, voli da je vracena kilometraza...

Ja prodao auto Renault Megane 2005o sa 314000 km na satu dečku iz BG.. Ostavi on auto kod mene dok je završio registraciju i posle par dana dodje po auto i kaže ako imam nekoga da vrati kilometražu, ja ga gledam i ne verujem.. Pozovem ja čoveka i on mu skine na 185000 :lud: To što ti kažeš da narod voli da ga lažeš, u to sam siguran 10000% i naš narod kad kupuje auto, kupuje da bi mogao komšiji da ispriča "priču" o istom..:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 36 minuta, BanditVA je napisao:

Ja prodao auto Renault Megane 2005o sa 314000 km na satu dečku iz BG.. Ostavi on auto kod mene dok je završio registraciju i posle par dana dodje po auto i kaže ako imam nekoga da vrati kilometražu, ja ga gledam i ne verujem.. Pozovem ja čoveka i on mu skine na 185000 :lud: To što ti kažeš da narod voli da ga lažeš, u to sam siguran 10000% i naš narod kad kupuje auto, kupuje da bi mogao komšiji da ispriča "priču" o istom..:grr:

 

Auu koje razmisljanje? Pa narvno da voli svako da vozilo ima manje kilometra na satu zbog dalje lakse prodaje. Nece se valjda vjencati sa vozilom? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 51 minuta, ser je napisao:

3 ili 4 cilindra?

4 cilindra.

 

Sto se kilometraze tice, ne mogu da tvrdim da je prava, ali je auto uvezen 2009. god. Prethodna vlasnica (od koje je moj drugar uzeo auto i koja mu je napravila ove "divne ukrase" po karoseriji :D ) je sa njim za 6 godina presla svega 30000 km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Super je ovo autic. Ako je limarijski zdrav i ne lupa, cak i ulje da trosi nista strasno. Lagan ide dovoljno dobro, odlican za po gradu. Ja jedini problem sto sam sa njim imao zalepio mi termostat u nekoj nedodjiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 19 minuta, Jupiter je napisao:

Super je ovo autic. Ako je limarijski zdrav i ne lupa, cak i ulje da trosi nista strasno. Lagan ide dovoljno dobro, odlican za po gradu. Ja jedini problem sto sam sa njim imao zalepio mi termostat u nekoj nedodjiji.

Zdrav, nista ne lupa, ni ne trosi ulje... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja