Jump to content

Moto Zajednica

MV Agusta Turismo Veloce

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Budimpesta
  • Motocikl: MV Agusta Turismo Veloce 800

Zdravo,

Da li neko na sajtu ima iskustva sa MVA Turismo Veloce 800?

 

Kupio ga prosle nedelje, pa jedva cekam da zavrsim registraciju i da ga izvedem (zvanicno i legalno) na put

Poz i hvala

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pre 4 sati, IvanGavra je napisao:

Zdravo,

Da li neko na sajtu ima iskustva sa MVA Turismo Veloce 800?

 

Kupio ga prosle nedelje, pa jedva cekam da zavrsim registraciju i da ga izvedem (zvanicno i legalno) na put

Poz i hvala

To se pita pre nego kupis nesto, ne bi li ti pomoglo kod kupovine.  Sad je na tebi da preneses iskustva. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6298 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kao lokacija stoji Budimpešta.

Kakva je madjarska moto priča nemam blage veze, ali znam da se stručnjaci sa opremom i znanjem za MV broje na prste.

Čak i u rodnoj joj Italiji. Za neke "obične" intervencije biće dobar i lokalni majstor, mada puno toga možeš i sam, ali problem nastaje kada sprava traži intervenciju autorizovanog dilera sa adekvatnim softverom i aparaturom koja je vezana za matičnu kuću odakle recimo u realnom vremenu stiže ažuriranje mape...ili tako neka druga zajebancija...a njega nema u blizini (mislim na dilera, poduža je rečenica). Italijanske sprave najnovije generacije su poznate po tome. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Budimpesta
  • Motocikl: MV Agusta Turismo Veloce 800

Tacno: prepuno je elektronike i ne pipa se puno van sertifikovanih servisa... Imam ih dva ovde u Bud gde zivim a i Bec nije daleko (to cu da prodajem mojoj zeni verovatno :))...

Vec sam ga vozao okolo na poljskim tablicama na kojima sam ga kupio, tako da jos nije vreme za tu pricu...

Mene interesuje da li je neko presao vise od ovih mojih 100 km do sada? 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Budimpesta
  • Motocikl: MV Agusta Turismo Veloce 800
On 28.10.2018. at 15:57, СајберГастарбајтер je napisao:

To se pita pre nego kupis nesto, ne bi li ti pomoglo kod kupovine.  Sad je na tebi da preneses iskustva. ;)

Care, ta ti je tacna. Procitao brdo toga pre kupovine (inace, posao da kupim MTS, a kupio MVA:cudni su putevi Gospodnji)... Da se hvalim, nemam cime: da sam uspeo da se zgrcim za pristojan KTM, e tu bih se hvalio :)

A za prava iskustva tek na prolece: sad ga samo gledam i vozam po ulici jer jos nije registrovan na HU table

Poz: ako je ipak ko vozio ovo, cenio bih iskustva od strane istih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pre 12 minuta, IvanGavra je napisao:

Care, ta ti je tacna. Procitao brdo toga pre kupovine (inace, posao da kupim MTS, a kupio MVA:cudni su putevi Gospodnji)... Da se hvalim, nemam cime: da sam uspeo da se zgrcim za pristojan KTM, e tu bih se hvalio :)

A za prava iskustva tek na prolece: sad ga samo gledam i vozam po ulici jer jos nije registrovan na HU table

Poz: ako je ipak ko vozio ovo, cenio bih iskustva od strane istih

Da se ne ponavljam, ja sam na kratko bio vlasnik Dragstera i evo gde sam opisao moje iskustvo.

 

Od tada po onome sto sam citao MV se dosta popravio, a mislim i da su posebno poveli racuna kod tvog modela, jer je ipak napravljen za duza putovanja (ne samo za divljanje). :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Budimpesta
  • Motocikl: MV Agusta Turismo Veloce 800

@Sajber, vidim da vozis Apriliu: bio mi je u kombinaciji i nov Shiver 900, a da stave prednji plexi od Mane, al su se ubili od cene. Pobegao mi je salonski sa 2 500km koji se nudio za 7 500 jevreja sa produzenom garancijom, pa mi je drugi bio preskup (preko 8.5 kila)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja